Spelprogram - P10-37

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 15 Martin Christensson 0709599006 Vinröd/Svart/Svarta
Dalarö SK 1 Otto Bjelke 0723683219 Grön/Grön/Grön
Hammarby IF FF 23 vit Patrik Samuelson Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Blå Pär-Ola Andersson Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 21 Pembegül Celepli 0728752079 Vit/Blå/Vit
Nynäshamns IF FK 2 Carl-Magnus Nils Wennerberg +46705488890 Blå/Blå/Vit
Skogås-Trångsunds FF Grön Mathias Lindström 0733242521 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Tungelsta IF 1 Sandra Karlsson 0739634349 Orange svart svart
Tyresö FF K/F Gul Johnny Sebastian Kenneth Jansson 0707491065 Gul/Röd/Röda
Vega FC P092 Ulrika Johansson vit/svart/svart
Vendelsö IK 7 Jari Ilari Bernerskog Blå/Blå/Blå
Älta IF gul Christopher Almroth Gul/svart/svart
Älvsjö AIK FF Blå 2 Viktor Morawski vit/blå/vita
Ösmo GIF FK Svart Andreas Rohnström Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 11:30 Ösmo GIF FK Svart - Älta IF gul Ösmo IP 12
2019-04-27 13:15 Nynäshamns IF FK 2 - Hammarby IF FF 23 vit Kvarnängens IP 22
2019-04-28 10:15 Tyresö FF K/F Gul - Skogås-Trångsunds FF Grön Tyresövallen 226
2019-04-28 11:15 IFK Haninge 21 - Vendelsö IK 7 Torvalla IP 31
2019-04-28 11:15 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Vega FC P092 Älvsjö IP 5
2019-04-28 11:30 Dalarö SK 1 - Tungelsta IF 1 Dalarö IP 11
2019-04-28 17:45 Hanvikens SK Blå - Boo FF 15 Trollbäckens IP 3
Omgång 2
2019-05-03 17:30 Hammarby IF FF 23 vit - Ösmo GIF FK Svart Kärrtorps IP 32
2019-05-04 09:00 Skogås-Trångsunds FF Grön - Dalarö SK 1 Nytorps Mosse IP 11
2019-05-04 09:00 Tungelsta IF 1 - IFK Haninge 21 Tungelsta Skola 12
2019-05-04 16:30 Älta IF gul - Hanvikens SK Blå Älta IP 2
2019-05-05 11:15 Vega FC P092 - Tyresö FF K/F Gul Torvalla IP 31
2019-05-05 11:15 Vendelsö IK 7 - Nynäshamns IF FK 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-05 18:30 Boo FF 15 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Boovallen 125
Omgång 3
2019-05-11 09:00 Tyresö FF K/F Gul - Boo FF 15 Nacka IP 216
2019-05-11 10:00 Nynäshamns IF FK 2 - Tungelsta IF 1 Kvarnängens IP 12
2019-05-11 11:30 Ösmo GIF FK Svart - Vendelsö IK 7 Ösmo IP 12
2019-05-11 15:00 Hammarby IF FF 23 vit - Älta IF gul Skarpnäcks SF 32
2019-05-12 10:00 IFK Haninge 21 - Skogås-Trångsunds FF Grön Torvalla IP 31
2019-05-12 10:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Hanvikens SK Blå Älvsjö IP 5
2019-05-12 11:30 Dalarö SK 1 - Vega FC P092 Dalarö IP 11
Omgång 4
2019-05-18 09:00 Tungelsta IF 1 - Ösmo GIF FK Svart Tungelsta Skola 12
2019-05-18 09:00 Älta IF gul - Älvsjö AIK FF Blå 2 Älta IP 2
2019-05-18 10:00 Vega FC P092 - IFK Haninge 21 Torvalla IP 32
2019-05-18 14:00 Skogås-Trångsunds FF Grön - Nynäshamns IF FK 2 Nytorps Mosse IP 11
2019-05-18 16:15 Hanvikens SK Blå - Tyresö FF K/F Gul Trollbäckens IP 3
2019-05-19 10:00 Vendelsö IK 7 - Hammarby IF FF 23 vit Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-19 18:30 Boo FF 15 - Dalarö SK 1 Boovallen 125
Omgång 5
2019-05-24 18:45 Hammarby IF FF 23 vit - Tungelsta IF 1 Kärrtorps IP 32
2019-05-25 10:00 Nynäshamns IF FK 2 - Vega FC P092 Kvarnängens IP 12
2019-05-26 09:00 Tyresö FF K/F Gul - Älvsjö AIK FF Blå 2 Tyresövallen 226
2019-05-26 10:00 IFK Haninge 21 - Boo FF 15 Torvalla IP 31
2019-05-26 11:15 Vendelsö IK 7 - Älta IF gul Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-26 11:30 Dalarö SK 1 - Hanvikens SK Blå Dalarö IP 11
2019-05-26 12:00 Ösmo GIF FK Svart - Skogås-Trångsunds FF Grön Ösmo IP 12
Omgång 6
2019-06-01 09:00 Tungelsta IF 1 - Vendelsö IK 7 Tungelsta Skola 12
2019-06-01 09:00 Älta IF gul - Tyresö FF K/F Gul Älta IP 2
2019-06-01 10:00 Vega FC P092 - Ösmo GIF FK Svart Torvalla IP 32
2019-06-01 14:00 Skogås-Trångsunds FF Grön - Hammarby IF FF 23 vit Nytorps Mosse IP 11
2019-06-01 17:30 Hanvikens SK Blå - IFK Haninge 21 Trollbäckens IP 3
2019-06-02 08:15 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Dalarö SK 1 Älvsjö IP 4
2019-06-02 18:30 Boo FF 15 - Nynäshamns IF FK 2 Boovallen 125
Omgång 7
2019-06-07 17:30 Hammarby IF FF 23 vit - Vega FC P092 Kärrtorps IP 32
2019-06-08 09:00 Tungelsta IF 1 - Älta IF gul Tungelsta Skola 12
2019-06-08 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Boo FF 15 Ösmo IP 12
2019-06-08 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - Hanvikens SK Blå Kvarnängens IP 11
2019-06-09 10:00 IFK Haninge 21 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Torvalla IP 31
2019-06-09 10:00 Vendelsö IK 7 - Skogås-Trångsunds FF Grön Vendelsömalmsskolan 12
2019-06-09 11:30 Dalarö SK 1 - Tyresö FF K/F Gul Dalarö IP 11
Omgång 8
2019-08-24 14:00 Skogås-Trångsunds FF Grön - Tungelsta IF 1 Nytorps Mosse IP 11
2019-08-24 16:30 Älta IF gul - Dalarö SK 1 Älta IP 2
2019-08-25 09:00 Tyresö FF K/F Gul - IFK Haninge 21 Tyresövallen 226
2019-08-25 10:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Nynäshamns IF FK 2 Älvsjö IP 5
2019-08-25 11:15 Vega FC P092 - Vendelsö IK 7 Torvalla IP 31
2019-08-25 14:00 Hanvikens SK Blå - Ösmo GIF FK Svart Trollbäckens IP 3
2019-08-25 18:30 Boo FF 15 - Hammarby IF FF 23 vit Orminge BP 1
Omgång 9
2019-08-31 08:30 Tungelsta IF 1 - Vega FC P092 Tungelsta Skola 12
2019-08-31 09:00 Hammarby IF FF 23 vit - Hanvikens SK Blå Kärrtorps IP 32
2019-08-31 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Älvsjö AIK FF Blå 2 Ösmo IP 12
2019-08-31 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - Tyresö FF K/F Gul Kvarnängens IP 11
2019-08-31 14:00 Skogås-Trångsunds FF Grön - Älta IF gul Nytorps Mosse IP 11
2019-09-01 10:00 IFK Haninge 21 - Dalarö SK 1 Torvalla IP 31
2019-09-01 11:15 Vendelsö IK 7 - Boo FF 15 Vendelsömalmsskolan 12
Omgång 10
2019-09-07 09:00 Älta IF gul - IFK Haninge 21 Älta IP 2
2019-09-07 17:30 Hanvikens SK Blå - Vendelsö IK 7 Trollbäckens IP 3
2019-09-08 08:15 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Hammarby IF FF 23 vit Älvsjö IP 4
2019-09-08 10:15 Tyresö FF K/F Gul - Ösmo GIF FK Svart Tyresövallen 226
2019-09-08 11:15 Vega FC P092 - Skogås-Trångsunds FF Grön Torvalla IP 31
2019-09-08 11:30 Dalarö SK 1 - Nynäshamns IF FK 2 Dalarö IP 11
2019-09-08 16:00 Boo FF 15 - Tungelsta IF 1 Boovallen 125
Omgång 11
2019-09-13 18:45 Hammarby IF FF 23 vit - Tyresö FF K/F Gul Kärrtorps IP 32
2019-09-14 09:00 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Blå Tungelsta Skola 12
2019-09-14 10:15 Ösmo GIF FK Svart - Dalarö SK 1 Ösmo IP 12
2019-09-14 10:15 Nynäshamns IF FK 2 - IFK Haninge 21 Kvarnängens IP 11
2019-09-14 14:00 Skogås-Trångsunds FF Grön - Boo FF 15 Nytorps Mosse IP 11
2019-09-15 11:15 Vega FC P092 - Älta IF gul Torvalla IP 31
2019-09-15 11:15 Vendelsö IK 7 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Vendelsömalmsskolan 12
Omgång 12
2019-09-20 17:30 Älta IF gul - Nynäshamns IF FK 2 Älta IP 2
2019-09-22 10:15 Tyresö FF K/F Gul - Vendelsö IK 7 Tyresövallen 226
2019-09-22 11:15 IFK Haninge 21 - Ösmo GIF FK Svart Torvalla IP 31
2019-09-22 11:15 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Tungelsta IF 1 Älvsjö IP 5
2019-09-22 11:30 Dalarö SK 1 - Hammarby IF FF 23 vit Dalarö IP 11
2019-09-22 12:45 Hanvikens SK Blå - Skogås-Trångsunds FF Grön Trollbäckens IP 3
2019-09-22 14:00 Boo FF 15 - Vega FC P092 Velamsunds BP
Omgång 13
2019-09-27 18:45 Hammarby IF FF 23 vit - IFK Haninge 21 Kärrtorps IP 32
2019-09-28 09:00 Tungelsta IF 1 - Tyresö FF K/F Gul Tungelsta Skola 12
2019-09-28 14:00 Skogås-Trångsunds FF Grön - Älvsjö AIK FF Blå 2 Nytorps Mosse IP 11
2019-09-29 10:00 Vega FC P092 - Hanvikens SK Blå Torvalla IP 31
2019-09-29 11:15 Vendelsö IK 7 - Dalarö SK 1 Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-29 11:30 Ösmo GIF FK Svart - Nynäshamns IF FK 2 Ösmo IP 12
2019-09-29 12:45 Boo FF 15 - Älta IF gul Velamsunds BP