Spelprogram - P 9-46

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF Hannibal Lahoud Gul/Röd/Röd/Röd
Fittja IF 1 Bilal Deveci 0703729057 Mörk blå/Vit/Mörk blå
Huddinge IF 1 Jan Magnus Hjelm 0707157656 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Hägersten SK Vit Anders Toll Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Anette Hästö Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Blå Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Konyaspor Kultur och IF William Shahoud +46737754059 randig grön/vita, grön, grön
Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Norsborgs IF 1 Hasan Tok Blå/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 4 Christian Lindström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Anna Heimersson Blåvitt/blå/blå
Stockholm Södra FF 1 Rushdi Melki 0739719839 0739719839 vit
Svensk-Palestinska FF 1 Barham Jafar VIT/VIT/VIT
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Svensk-Palestinska FF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-04-27 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Konyaspor Kultur och IF Berga IP 126
2019-04-27 11:00 Segeltorps IF 1 - Stockholm Södra FF 1 Segeltorps IP 3
2019-04-27 11:00 Arameisk-Syrianska IF - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Brunna IP 3
2019-04-27 13:00 Huddinge IF 1 - Fittja IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-04-28 11:00 Hägersten SK Vit - IFK Stockholm FK Blå Hägerstensåsens BP 25
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Norsborgs IF 1 - Huddinge IF 1 Brunna IP 3
2019-05-04 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Sätra BP 21
2019-05-04 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Segeltorps IF 1 Vårbergs IP 125
2019-05-04 11:00 Fittja IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Fittja BP 115
2019-05-05 10:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Hägersten SK Vit Aspuddens IP 115
2019-05-05 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Arameisk-Syrianska IF Alby BP 125
Omgång 3
2019-05-11 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Norsborgs IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-11 11:00 Arameisk-Syrianska IF - Rönninge Salem Fotboll 4 Brunna IP 3
2019-05-11 11:00 Fittja IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Fittja BP 115
2019-05-11 13:00 Segeltorps IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Segeltorps IP 3
2019-05-11 14:00 Huddinge IF 1 - Stockholm Södra FF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-12 12:00 Hägersten SK Vit - Konyaspor Kultur och IF Hägerstensåsens BP 25
Omgång 4
2019-05-18 09:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Hägersten SK Vit Berga IP 126
2019-05-18 10:00 Stockholm Södra FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Kärsby IP 125
2019-05-18 10:00 Norsborgs IF 1 - Fittja IF 1 Brunna IP 3
2019-05-18 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Arameisk-Syrianska IF Sätra BP 21
2019-05-19 09:00 IFK Stockholm FK Blå - Huddinge IF 1 Vårbergs IP 125
2019-05-19 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Segeltorps IF 1 Alby BP 125
Omgång 5
2019-05-25 10:00 Norsborgs IF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Brunna IP 3
2019-05-25 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - IFK Stockholm FK Blå Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-25 11:00 Fittja IF 1 - Stockholm Södra FF 1 Fittja BP 115
2019-05-25 12:00 Segeltorps IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Segeltorps IP 3
2019-05-25 13:00 Huddinge IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-26 12:00 Hägersten SK Vit - Arameisk-Syrianska IF Hägerstensåsens BP 25
Omgång 6
2019-06-01 10:00 Arameisk-Syrianska IF - Segeltorps IF 1 Brunna IP 3
2019-06-01 10:00 Stockholm Södra FF 1 - Norsborgs IF 1 Kärsby IP 125
2019-06-01 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Fittja IF 1 Vårbergs IP 125
2019-06-01 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Hägersten SK Vit Sätra BP 21
2019-06-02 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Aspuddens IP 115
2019-06-02 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Huddinge IF 1 Alby BP 125
Omgång 7
2019-06-08 10:00 Stockholm Södra FF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Kärsby IP 125
2019-06-08 10:00 Norsborgs IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Brunna IP 3
2019-06-08 11:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-08 11:00 Fittja IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Fittja BP 115
2019-06-08 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Konyaspor Kultur och IF Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-08 12:00 Segeltorps IF 1 - Hägersten SK Vit Segeltorps IP 3
Omgång 8
2019-08-21 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Norsborgs IF 1 Aspuddens IP 115
2019-08-24 10:00 Arameisk-Syrianska IF - Huddinge IF 1 Brunna IP 3
2019-08-24 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Berga IP 126
2019-08-24 10:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Segeltorps IF 1 Sätra BP 21
2019-08-24 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Stockholm Södra FF 1 Vårbergs IP 125
2019-08-25 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Fittja IF 1 Alby BP 125
Omgång 9
2019-08-31 10:00 Stockholm Södra FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Kärsby IP 125
2019-08-31 10:00 Norsborgs IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Brunna IP 3
2019-08-31 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Arameisk-Syrianska IF Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-08-31 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Svensk-Palestinska FF 1 Vårbergs IP 125
2019-08-31 11:00 Fittja IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Fittja BP 115
2019-08-31 13:00 Huddinge IF 1 - Hägersten SK Vit Källbrinksskolans IP 2
Omgång 10
2019-09-04 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IFK Stockholm FK Blå Aspuddens IP 115
2019-09-07 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Norsborgs IF 1 Berga IP 126
2019-09-07 11:00 Arameisk-Syrianska IF - Fittja IF 1 Brunna IP 3
2019-09-07 13:00 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 1 Segeltorps IP 3
2019-09-08 11:00 Hägersten SK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Hägerstensåsens BP 25
2019-09-08 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Stockholm Södra FF 1 Alby BP 125
Omgång 11
2019-09-11 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Aspuddens IP 115
2019-09-14 10:00 Stockholm Södra FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Kärsby IP 125
2019-09-14 10:00 Norsborgs IF 1 - Arameisk-Syrianska IF Brunna IP 3
2019-09-14 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Segeltorps IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-14 11:00 Fittja IF 1 - Hägersten SK Vit Fittja BP 115
2019-09-14 12:00 IFK Stockholm FK Blå - Konyaspor Kultur och IF Vårbergs IP 125
Omgång 12
2019-09-21 10:00 Arameisk-Syrianska IF - Stockholm Södra FF 1 Brunna IP 3
2019-09-21 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - IFK Stockholm FK Blå Berga IP 126
2019-09-21 11:00 Segeltorps IF 1 - Fittja IF 1 Segeltorps IP 3
2019-09-21 11:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Huddinge IF 1 Sätra BP 21
2019-09-22 11:00 Hägersten SK Vit - Norsborgs IF 1 Hägerstensåsens BP 25
2019-09-22 12:00 Konyaspor Kultur och IF - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Alby BP 125
Omgång 13
2019-09-25 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Aspuddens IP 115
2019-09-28 10:00 Stockholm Södra FF 1 - Hägersten SK Vit Kärsby IP 125
2019-09-28 10:00 Norsborgs IF 1 - Segeltorps IF 1 Brunna IP 3
2019-09-28 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Arameisk-Syrianska IF Vårbergs IP 125
2019-09-28 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Huddinge IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-29 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Svensk-Palestinska FF 1 Alby BP 125