Spelprogram - P 9-34

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 Johan Kjell Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 6 Anthony Ford 0703012654 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 8 Björn Isaksson 0703969352 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blå 2 Sam Gustav Ekenkrantz Svarta/svarta/röda
Enskede IK Svart 1 Marcus Axelryd Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Svart Susanne Caroline Seblad 0705935896 Röd/Svart/Svart
Hammarby IF FF 22 grön Julia Karlsson 0728551137 0728551137 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 22 vit Julia Karlsson 0728551137 0728551137 Vit/Grön/Vit
IFK Haninge 51 Tobias Öhling Vit/Blå/Vit
Reymersholms IK 8 Martin Yrlid Grön/Vit/Grön
Sickla IF Röd 4 Stefan Engwall 0706180989 Röd/Blå/Röd
Vendelsö IK 6 David Bollhem 0730717894 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Svart 4 Johan Olsson 0735215621 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Enskede IK Blå 2 - Reymersholms IK 8 Enskede IP 55
2019-04-27 11:00 Älvsjö AIK FF Svart 4 - Hammarby IF FF 22 vit Älvsjö IP 52
2019-04-27 11:30 Boo FF 8 - FoC Farsta FF Svart Boovallen 227
2019-04-27 12:00 Sickla IF Röd 4 - Boo FF 6 Sicklavallen 16
2019-04-28 11:00 IFK Haninge 51 - Enskede IK Svart 1 Torvalla IP 216
2019-04-28 13:00 Hammarby IF FF 22 grön - Vendelsö IK 6 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 2
2019-05-04 10:30 Boo FF 6 - Boo FF 8 Boovallen 227
2019-05-04 11:30 Vendelsö IK 6 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 Svartbäckens BP 12
2019-05-05 10:00 Enskede IK Svart 1 - Sickla IF Röd 4 Enskede IP 55
2019-05-05 10:00 Reymersholms IK 8 - Hammarby IF FF 22 grön Tantolundens BP 2
2019-05-05 11:00 FoC Farsta FF Svart - Enskede IK Blå 2 Farsta IP 116
2019-05-05 15:00 Hammarby IF FF 22 vit - IFK Haninge 51 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 3
2019-05-11 10:00 Enskede IK Blå 2 - Boo FF 6 Enskede IP 55
2019-05-11 11:00 Sickla IF Röd 4 - Hammarby IF FF 22 vit Sicklavallen 16
2019-05-11 12:30 Boo FF 8 - Enskede IK Svart 1 Boovallen 227
2019-05-12 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Reymersholms IK 8 Kärrtorps IP 215
2019-05-12 11:00 IFK Haninge 51 - Älvsjö AIK FF Svart 4 Torvalla IP 216
2019-05-12 12:00 Hammarby IF FF 22 grön - FoC Farsta FF Svart Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 4
2019-05-18 10:30 Boo FF 6 - Hammarby IF FF 22 grön Boovallen 227
2019-05-18 11:00 Älvsjö AIK FF Svart 4 - Sickla IF Röd 4 Älvsjö IP 52
2019-05-18 15:00 Reymersholms IK 8 - Vendelsö IK 6 Tantolundens BP 2
2019-05-19 10:00 Enskede IK Svart 1 - Enskede IK Blå 2 Enskede IP 55
2019-05-19 12:00 FoC Farsta FF Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 Farsta IP 116
2019-05-19 15:00 Hammarby IF FF 22 vit - Boo FF 8 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 5
2019-05-25 11:00 Sickla IF Röd 4 - IFK Haninge 51 Sicklavallen 16
2019-05-25 11:30 Boo FF 8 - Älvsjö AIK FF Svart 4 Boovallen 227
2019-05-25 11:30 Vendelsö IK 6 - FoC Farsta FF Svart Svartbäckens BP 12
2019-05-25 12:00 Enskede IK Blå 2 - Hammarby IF FF 22 vit Enskede IP 55
2019-05-26 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Boo FF 6 Kärrtorps IP 215
2019-05-26 13:00 Hammarby IF FF 22 grön - Enskede IK Svart 1 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 6
2019-05-28 18:00 Boo FF 6 - Vendelsö IK 6 Velamsunds BP 15
2019-06-01 11:00 Älvsjö AIK FF Svart 4 - Enskede IK Blå 2 Älvsjö IP 52
2019-06-01 12:00 Enskede IK Svart 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 Enskede IP 55
2019-06-02 10:00 IFK Haninge 51 - Boo FF 8 Torvalla IP 216
2019-06-02 10:00 FoC Farsta FF Svart - Reymersholms IK 8 Farsta IP 116
2019-06-02 13:00 Hammarby IF FF 22 vit - Hammarby IF FF 22 grön Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 7
2019-06-08 09:30 Boo FF 8 - Sickla IF Röd 4 Boovallen 227
2019-06-08 11:30 Vendelsö IK 6 - Enskede IK Svart 1 Svartbäckens BP 12
2019-06-08 13:00 Enskede IK Blå 2 - IFK Haninge 51 Enskede IP 55
2019-06-08 15:00 Reymersholms IK 8 - Boo FF 6 Tantolundens BP 2
2019-06-09 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Hammarby IF FF 22 vit Kärrtorps IP 215
2019-06-09 15:00 Hammarby IF FF 22 grön - Älvsjö AIK FF Svart 4 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 8
2019-08-24 11:00 Sickla IF Röd 4 - Enskede IK Blå 2 Sicklavallen 16
2019-08-24 11:00 Älvsjö AIK FF Svart 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 Älvsjö IP 52
2019-08-24 11:30 Boo FF 6 - FoC Farsta FF Svart Boovallen 227
2019-08-24 12:00 Enskede IK Svart 1 - Reymersholms IK 8 Enskede IP 55
2019-08-25 10:00 IFK Haninge 51 - Hammarby IF FF 22 grön Torvalla IP 216
2019-08-25 12:00 Hammarby IF FF 22 vit - Vendelsö IK 6 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 9
2019-08-31 10:00 Enskede IK Blå 2 - Boo FF 8 Enskede IP 55
2019-08-31 11:30 Vendelsö IK 6 - Älvsjö AIK FF Svart 4 Haningevallen 116
2019-08-31 15:00 Reymersholms IK 8 - Hammarby IF FF 22 vit Tantolundens BP 2
2019-09-01 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - IFK Haninge 51 Kärrtorps IP 215
2019-09-01 11:00 FoC Farsta FF Svart - Enskede IK Svart 1 Farsta IP 116
2019-09-01 15:00 Hammarby IF FF 22 grön - Sickla IF Röd 4 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 10
2019-09-07 10:00 Älvsjö AIK FF Svart 4 - Reymersholms IK 8 Älvsjö IP 52
2019-09-07 10:00 Enskede IK Svart 1 - Boo FF 6 Enskede IP 55
2019-09-07 11:00 Sickla IF Röd 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 Sicklavallen 16
2019-09-07 11:30 Boo FF 8 - Hammarby IF FF 22 grön Boovallen 227
2019-09-08 10:00 IFK Haninge 51 - Vendelsö IK 6 Torvalla IP 216
2019-09-08 14:00 Hammarby IF FF 22 vit - FoC Farsta FF Svart Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 11
2019-09-14 10:30 Boo FF 6 - Hammarby IF FF 22 vit Boovallen 227
2019-09-14 11:30 Vendelsö IK 6 - Sickla IF Röd 4 Haningevallen 116
2019-09-15 10:00 Reymersholms IK 8 - IFK Haninge 51 Tantolundens BP 2
2019-09-15 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Boo FF 8 Kärrtorps IP 215
2019-09-15 11:00 FoC Farsta FF Svart - Älvsjö AIK FF Svart 4 Farsta IP 116
2019-09-15 13:00 Hammarby IF FF 22 grön - Enskede IK Blå 2 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 12
2019-09-21 10:30 Boo FF 8 - Vendelsö IK 6 Boovallen 227
2019-09-21 12:00 Sickla IF Röd 4 - Reymersholms IK 8 Sicklavallen 16
2019-09-21 13:00 Enskede IK Blå 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 Enskede IP 55
2019-09-21 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 4 - Boo FF 6 Älvsjö IP 52
2019-09-22 10:00 IFK Haninge 51 - FoC Farsta FF Svart Torvalla IP 216
2019-09-22 13:00 Hammarby IF FF 22 vit - Enskede IK Svart 1 Hammarbyhöjdens BP 116
Omgång 13
2019-09-28 11:00 Enskede IK Svart 1 - Älvsjö AIK FF Svart 4 Enskede IP 55
2019-09-28 11:30 Vendelsö IK 6 - Enskede IK Blå 2 Haningevallen 116
2019-09-28 12:30 Boo FF 6 - IFK Haninge 51 Boovallen 227
2019-09-29 10:00 Reymersholms IK 8 - Boo FF 8 Tantolundens BP 2
2019-09-29 11:00 FoC Farsta FF Svart - Sickla IF Röd 4 Farsta IP 116
2019-09-29 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Hammarby IF FF 22 grön Kärrtorps IP 215