Spelprogram - P 9- 8

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Yenny Gerschman 0704032810 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK 1 Gul Rickard Rocklind GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 2 Claes Håkansson Giertz Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 14 Louisa Aiello 0736167578 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 9 John Keränen Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 4 Petter Cederberg Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Röd 1 Sverker Ericson 0704613324 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 11 vit Daniel Boström 0704226671 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 12 blå Carl-Fredrik Högstedt 0702009508 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 5 Gustav Carl Heyman Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK gul 2 Mattias Johansson 0736872055 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM VIT Rustam Issakov Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK blå 1 Magnus Svensson Henryson 0709293272 Gul/Svart/Gul
Täby FK 11 Martin Genander Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 18:00 AIK FF 3 - Danderyds SK FF 2 Läroverket 1
2019-04-27 09:00 Djurgårdens IF FF 14 - IFK Stocksund 5 Hjorthagens IP 3
2019-04-27 10:00 Kista SC KFUM VIT - IFK Lidingö FK 11 vit Kvarnbacka BP 126
2019-04-27 10:00 Karlbergs BK gul 2 - Bollstanäs SK 1 Gul Kristinebergs IP 26
2019-04-27 10:00 IFK Lidingö FK 12 blå - FC Djursholm Röd 1 Lidingövallen 225
2019-04-27 11:00 Norrtulls SK blå 1 - Enebybergs IF 4 Norra Real 15
2019-04-28 12:00 Täby FK 11 - Djurgårdens IF FF 9 Näsbydal 126
Omgång 2
2019-05-04 11:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Täby FK 11 Lidingövallen 226
2019-05-04 12:00 Djurgårdens IF FF 9 - Norrtulls SK blå 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-04 12:00 Enebybergs IF 4 - IFK Lidingö FK 12 blå Enebybergs IP 35
2019-05-04 16:00 IFK Stocksund 5 - Kista SC KFUM VIT Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-05 08:30 Bollstanäs SK 1 Gul - AIK FF 3 Bollstanäs IP 225
2019-05-05 10:00 Danderyds SK FF 2 - Djurgårdens IF FF 14 Danderydsvallen 32
2019-05-05 11:30 FC Djursholm Röd 1 - Karlbergs BK gul 2 Djursholms IP 4
Omgång 3
2019-05-08 18:00 AIK FF 3 - FC Djursholm Röd 1 Läroverket 1
2019-05-11 09:00 Kista SC KFUM VIT - Danderyds SK FF 2 Kvarnbacka BP 126
2019-05-11 09:00 Karlbergs BK gul 2 - Enebybergs IF 4 Kristinebergs IP 26
2019-05-11 10:00 IFK Lidingö FK 12 blå - Djurgårdens IF FF 9 Lidingövallen 225
2019-05-11 11:00 Norrtulls SK blå 1 - Täby FK 11 Norra Real 15
2019-05-11 12:00 Djurgårdens IF FF 14 - Bollstanäs SK 1 Gul Essinge IP 2
2019-05-11 16:00 IFK Stocksund 5 - IFK Lidingö FK 11 vit Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
Omgång 4
2019-05-18 11:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Norrtulls SK blå 1 Lidingövallen 226
2019-05-18 12:00 Enebybergs IF 4 - AIK FF 3 Enebybergs IP 35
2019-05-18 14:00 Djurgårdens IF FF 9 - Karlbergs BK gul 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-19 09:30 Bollstanäs SK 1 Gul - Kista SC KFUM VIT Bollstanäs IP 215
2019-05-19 11:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Stocksund 5 Danderydsvallen 32
2019-05-19 12:00 Täby FK 11 - IFK Lidingö FK 12 blå Näsbydal 126
2019-05-19 12:45 FC Djursholm Röd 1 - Djurgårdens IF FF 14 Djursholms IP 4
Omgång 5
2019-05-23 18:00 AIK FF 3 - Djurgårdens IF FF 9 Läroverket 1
2019-05-25 09:00 Karlbergs BK gul 2 - Täby FK 11 Kristinebergs IP 26
2019-05-25 10:00 Kista SC KFUM VIT - FC Djursholm Röd 1 Kvarnbacka BP 126
2019-05-25 10:00 IFK Lidingö FK 12 blå - Norrtulls SK blå 1 Lidingövallen 225
2019-05-25 15:00 IFK Stocksund 5 - Bollstanäs SK 1 Gul Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-26 11:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Lidingö FK 11 vit Danderydsvallen 32
2019-05-26 13:00 Djurgårdens IF FF 14 - Enebybergs IF 4 Essinge IP 2
Omgång 6
2019-05-25 11:00 Djurgårdens IF FF 9 - Djurgårdens IF FF 14 Essinge IP 2
2019-06-01 09:30 Bollstanäs SK 1 Gul - Danderyds SK FF 2 Bollstanäs IP 226
2019-06-01 10:00 IFK Lidingö FK 11 vit - IFK Lidingö FK 12 blå Lidingövallen 226
2019-06-01 11:00 Norrtulls SK blå 1 - Karlbergs BK gul 2 Norra Real 15
2019-06-01 12:00 Enebybergs IF 4 - Kista SC KFUM VIT Enebybergs IP 35
2019-06-02 11:00 Täby FK 11 - AIK FF 3 Näsbydal 126
2019-06-02 12:45 FC Djursholm Röd 1 - IFK Stocksund 5 Djursholms IP 4
Omgång 7
2019-06-05 18:00 AIK FF 3 - Norrtulls SK blå 1 Läroverket 1
2019-06-08 08:30 Bollstanäs SK 1 Gul - IFK Lidingö FK 11 vit Bollstanäs IP 226
2019-06-08 09:00 Kista SC KFUM VIT - Djurgårdens IF FF 9 Kvarnbacka BP 126
2019-06-08 09:00 Karlbergs BK gul 2 - IFK Lidingö FK 12 blå Kristinebergs IP 26
2019-06-08 15:00 Djurgårdens IF FF 14 - Täby FK 11 Hjorthagens IP 3
2019-06-08 15:00 IFK Stocksund 5 - Enebybergs IF 4 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-06-09 11:00 Danderyds SK FF 2 - FC Djursholm Röd 1 Danderydsvallen 32
Omgång 8
2019-08-24 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Karlbergs BK gul 2 Lidingövallen 226
2019-08-24 10:00 IFK Lidingö FK 12 blå - AIK FF 3 Lidingövallen 225
2019-08-24 11:00 Norrtulls SK blå 1 - Djurgårdens IF FF 14 Norra Real 15
2019-08-24 12:00 Enebybergs IF 4 - Danderyds SK FF 2 Enebybergs IP 35
2019-08-24 14:00 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Stocksund 5 Hjorthagens IP 3
2019-08-25 11:30 FC Djursholm Röd 1 - Bollstanäs SK 1 Gul Djursholms IP 4
2019-08-25 13:00 Täby FK 11 - Kista SC KFUM VIT Näsbydal 126
Omgång 9
2019-08-28 18:00 AIK FF 3 - Karlbergs BK gul 2 Läroverket 1
2019-08-31 08:30 Bollstanäs SK 1 Gul - Enebybergs IF 4 Bollstanäs IP 226
2019-08-31 10:00 Kista SC KFUM VIT - Norrtulls SK blå 1 Kvarnbacka BP 126
2019-08-31 16:00 Djurgårdens IF FF 14 - IFK Lidingö FK 12 blå Hjorthagens IP 3
2019-08-31 16:00 IFK Stocksund 5 - Täby FK 11 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-01 10:00 Danderyds SK FF 2 - Djurgårdens IF FF 9 Danderydsvallen 32
2019-09-01 12:45 FC Djursholm Röd 1 - IFK Lidingö FK 11 vit Djursholms IP 4
Omgång 10
2019-09-07 09:00 Karlbergs BK gul 2 - Djurgårdens IF FF 14 Kristinebergs IP 26
2019-09-07 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - AIK FF 3 Lidingövallen 226
2019-09-07 10:00 IFK Lidingö FK 12 blå - Kista SC KFUM VIT Lidingövallen 225
2019-09-07 11:00 Norrtulls SK blå 1 - IFK Stocksund 5 Norra Real 15
2019-09-07 11:00 Djurgårdens IF FF 9 - Bollstanäs SK 1 Gul Hjorthagens IP 3
2019-09-07 12:00 Enebybergs IF 4 - FC Djursholm Röd 1 Enebybergs IP 35
2019-09-08 11:00 Täby FK 11 - Danderyds SK FF 2 Näsbydal 126
Omgång 11
2019-09-14 08:30 Bollstanäs SK 1 Gul - Täby FK 11 Bollstanäs IP 226
2019-09-14 10:00 Kista SC KFUM VIT - Karlbergs BK gul 2 Kvarnbacka BP 126
2019-09-14 12:00 Enebybergs IF 4 - IFK Lidingö FK 11 vit Enebybergs IP 35
2019-09-14 13:00 Djurgårdens IF FF 14 - AIK FF 3 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 16:00 IFK Stocksund 5 - IFK Lidingö FK 12 blå Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-15 11:00 Danderyds SK FF 2 - Norrtulls SK blå 1 Danderydsvallen 32
2019-09-15 11:30 FC Djursholm Röd 1 - Djurgårdens IF FF 9 Djursholms IP 4
Omgång 12
2019-09-18 18:00 AIK FF 3 - Kista SC KFUM VIT Läroverket 1
2019-09-21 10:00 Karlbergs BK gul 2 - IFK Stocksund 5 Kristinebergs IP 26
2019-09-21 10:00 IFK Lidingö FK 12 blå - Danderyds SK FF 2 Lidingövallen 225
2019-09-21 10:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Djurgårdens IF FF 14 Lidingövallen 226
2019-09-21 12:00 Norrtulls SK blå 1 - Bollstanäs SK 1 Gul Norra Real 15
2019-09-21 12:00 Djurgårdens IF FF 9 - Enebybergs IF 4 Hjorthagens IP 3
2019-09-22 12:00 Täby FK 11 - FC Djursholm Röd 1 Näsbydal 126
Omgång 13
2019-09-28 08:30 Bollstanäs SK 1 Gul - IFK Lidingö FK 12 blå Bollstanäs IP 226
2019-09-28 09:00 Kista SC KFUM VIT - Djurgårdens IF FF 14 Kvarnbacka BP 126
2019-09-28 11:00 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Lidingö FK 11 vit Hjorthagens IP 3
2019-09-28 12:00 Enebybergs IF 4 - Täby FK 11 Enebybergs IP 35
2019-09-28 16:00 IFK Stocksund 5 - AIK FF 3 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-29 10:00 Danderyds SK FF 2 - Karlbergs BK gul 2 Danderydsvallen 32
2019-09-29 12:45 FC Djursholm Röd 1 - Norrtulls SK blå 1 Djursholms IP 4