Spelprogram - P 8-40

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF Gul Martin Shahho Gul/Röd/Röd/Röd
Fittja IF 1 Bilal Deveci 0703729057 Mörk blå/Vit/Mörk blå
Huddinge IF 2 Mattias Larsson Svart/gulrandig/Svart/Gul
Hägersten SK Svart Jill Susanne Louise Buchwald Lidholm 086473729 0704565510 Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Bror Sten Thomas Podal 0703610000 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Blå Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Konyaspor Kultur och IF William Shahoud +46737754059 randig grön/vita, grön, grön
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Mats Jutterström 0706625237 Röd/Vit/Röd
Newroz FC Grön Beyar Mirza 0739775220 Grön/Grön/Grön
Norsborgs IF 1 Pedro Victor Pinones Arce 0704299525 Blå/Blå/Blå
Segeltorps IF 1 Stefan Norling Blåvitt/blå/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Fittja IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Fittja BP 115
2019-04-27 12:00 Norsborgs IF 1 - Segeltorps IF 1 Brunna IP 3
2019-04-28 11:00 Hägersten SK Svart - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Hägerstensåsens BP 26
2019-04-28 12:00 Huddinge IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Källbrinksskolans IP 2
2019-04-28 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Newroz FC Grön Alby BP 125
Omgång 2
2019-05-04 11:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Hägersten SK Svart Brunna IP 3
2019-05-04 11:00 Newroz FC Grön - Huddinge IF 2 Bredängs BP 125
2019-05-04 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Fittja IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-05 11:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Konyaspor Kultur och IF Aspuddens IP 115
Omgång 3
2019-05-11 11:00 Newroz FC Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Bredängs BP 125
2019-05-11 12:00 Huddinge IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-11 12:00 Norsborgs IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Brunna IP 3
2019-05-12 11:00 Hägersten SK Svart - Segeltorps IF 1 Hägerstensåsens BP 26
2019-05-12 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Arameisk-Syrianska IF Gul Alby BP 125
Omgång 4
2019-05-15 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Newroz FC Grön Aspuddens IP 116
2019-05-18 10:00 Fittja IF 1 - Norsborgs IF 1 Fittja BP 115
2019-05-18 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Huddinge IF 2 Brunna IP 3
2019-05-18 14:00 Segeltorps IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Segeltorps IP 3
Omgång 5
2019-05-22 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Aspuddens IP 116
2019-05-25 11:00 Newroz FC Grön - Arameisk-Syrianska IF Gul Bredängs BP 125
2019-05-25 15:00 Huddinge IF 2 - Segeltorps IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-26 12:00 Hägersten SK Svart - IFK Stockholm FK Blå Hägerstensåsens BP 26
Omgång 6
2019-06-01 09:00 Segeltorps IF 1 - Newroz FC Grön Segeltorps IP 3
2019-06-01 10:00 Fittja IF 1 - Hägersten SK Svart Fittja BP 115
2019-06-01 11:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Brunna IP 3
2019-06-01 12:00 IFK Stockholm FK Blå - Konyaspor Kultur och IF Vårbergs IP 125
2019-06-01 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Norsborgs IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
Omgång 7
2019-06-05 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Segeltorps IF 1 Aspuddens IP 116
2019-06-08 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Brunna IP 3
2019-06-09 10:00 Huddinge IF 2 - IFK Stockholm FK Blå Källbrinksskolans IP 2
2019-06-09 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Fittja IF 1 Alby BP 125
Omgång 8
2019-08-23 18:30 Segeltorps IF 1 - Arameisk-Syrianska IF Gul Segeltorps IP 3
2019-08-24 10:00 IFK Stockholm FK Blå - Newroz FC Grön Vårbergs IP 125
2019-08-24 11:00 Fittja IF 1 - Huddinge IF 2 Fittja BP 115
2019-08-24 12:00 Norsborgs IF 1 - Hägersten SK Svart Brunna IP 3
Omgång 9
2019-08-31 11:00 Newroz FC Grön - Fittja IF 1 Bredängs BP 125
2019-08-31 14:00 Segeltorps IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Segeltorps IP 3
2019-09-01 10:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - IFK Stockholm FK Blå Aspuddens IP 116
2019-09-01 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Norsborgs IF 1 Alby BP 125
Omgång 10
2019-09-07 10:00 IFK Stockholm FK Blå - Arameisk-Syrianska IF Gul Vårbergs IP 125
2019-09-07 11:00 Fittja IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Fittja BP 115
2019-09-07 12:00 Norsborgs IF 1 - Huddinge IF 2 Brunna IP 3
2019-09-07 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Hägersten SK Svart Mälarhöjdens Skola BP 15
Omgång 11
2019-09-14 11:00 Newroz FC Grön - Norsborgs IF 1 Bredängs BP 125
2019-09-14 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Fittja IF 1 Brunna IP 3
2019-09-14 14:00 Segeltorps IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Segeltorps IP 3
2019-09-15 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Hägersten SK Svart Alby BP 125
Omgång 12
2019-09-21 10:00 Fittja IF 1 - Segeltorps IF 1 Fittja BP 115
2019-09-21 12:00 Norsborgs IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Brunna IP 3
2019-09-21 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Konyaspor Kultur och IF Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-22 11:00 Hägersten SK Svart - Huddinge IF 2 Hägerstensåsens BP 26
Omgång 13
2019-09-28 11:00 Newroz FC Grön - Hägersten SK Svart Bredängs BP 125
2019-09-28 12:00 IFK Stockholm FK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Vårbergs IP 125
2019-09-28 12:00 Arameisk-Syrianska IF Gul - Norsborgs IF 1 Brunna IP 3
2019-09-29 10:00 Huddinge IF 2 - Konyaspor Kultur och IF Källbrinksskolans IP 2