Spelprogram - P 8-29

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hammarby IF FF 13 grön Jon Erik Berndtsson 0707974683 0707974683 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 24 vit Benjamin Moukoko-Makiadi 0720444270 0720444270 Vit/Grön/Vit
IFK Haninge 31 Shaban Gila Firouz Jaee Vit/Blå/Vit
Nynäshamns IF FK 2 Mathias Persson Blå/Blå/Vit
Skogås-Trångsunds FF Blå Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd-(Blå)/Blå/Blå
Tungelsta IF 1 Andreas Barkin 0736379940 Orange svart svart
Tyresö FF Kru Gul Sedat Köylüoglu 0704600115 Gul/Röd/Röda
Tyresö FF Str Blå Fredrik Halleröd 0768262254 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 2 Rania Siozos 0736002231 Blå/Blå/Blå
Vendelsö IK 4 Simon Fransson Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF blå Patrick Persson 0705522112 Blå/Vit/Blå
Älta IF 3 Lotta Lundbäck Gul/svart/svart
Ösmo GIF FK Svart Sofja Poznakova Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 09:00 Tungelsta IF 1 - Tyresö FF Str Blå Tungelsta Skola 115
2019-04-27 10:00 Västerhaninge IF blå - Nynäshamns IF FK 2 Hanvedens IP 215
2019-04-27 12:00 Tyresö FF Kru Gul - Skogås-Trångsunds FF Blå Tyresövallen 216
2019-04-27 13:30 Vendelsö IK 2 - Älta IF 3 Svartbäckens BP 13
2019-04-28 09:00 IFK Haninge 31 - Hammarby IF FF 13 grön Torvalla IP 216
2019-04-28 14:00 Hammarby IF FF 24 vit - Vendelsö IK 4 Hammarbyhöjdens BP 126
Omgång 2
2019-05-03 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Västerhaninge IF blå Nytorps Mosse IP 116
2019-05-04 10:00 Nynäshamns IF FK 2 - Hammarby IF FF 24 vit Kvarnängens IP 226
2019-05-04 11:00 Älta IF 3 - IFK Haninge 31 Älta IP 125
2019-05-04 11:30 Vendelsö IK 4 - Ösmo GIF FK Svart Svartbäckens BP 13
2019-05-04 12:00 Tyresö FF Str Blå - Tyresö FF Kru Gul Tyresövallen 217
2019-05-05 12:00 Hammarby IF FF 13 grön - Tungelsta IF 1 Hammarbyhöjdens BP 125
Omgång 3
2019-05-10 18:30 Ösmo GIF FK Svart - Nynäshamns IF FK 2 Ösmo IP 125
2019-05-11 09:00 Tungelsta IF 1 - Älta IF 3 Tungelsta Skola 115
2019-05-11 12:00 Västerhaninge IF blå - Tyresö FF Str Blå Hanvedens IP 215
2019-05-11 12:00 Tyresö FF Kru Gul - Hammarby IF FF 13 grön Tyresövallen 216
2019-05-12 13:00 IFK Haninge 31 - Vendelsö IK 2 Torvalla IP 216
2019-05-12 14:00 Hammarby IF FF 24 vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Hammarbyhöjdens BP 126
Omgång 4
2019-05-17 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Ösmo GIF FK Svart Nytorps Mosse IP 116
2019-05-18 09:00 Älta IF 3 - Tyresö FF Kru Gul Älta IP 125
2019-05-18 11:30 Vendelsö IK 2 - Tungelsta IF 1 Svartbäckens BP 13
2019-05-18 12:00 Nynäshamns IF FK 2 - Vendelsö IK 4 Kvarnängens IP 125
2019-05-18 13:00 Tyresö FF Str Blå - Hammarby IF FF 24 vit Tyresövallen 217
2019-05-19 13:00 Hammarby IF FF 13 grön - Västerhaninge IF blå Hammarbyhöjdens BP 125
Omgång 5
2019-05-24 17:30 Ösmo GIF FK Svart - Tyresö FF Str Blå Ösmo IP 125
2019-05-25 09:00 Tungelsta IF 1 - IFK Haninge 31 Tungelsta Skola 115
2019-05-25 11:00 Tyresö FF Kru Gul - Vendelsö IK 2 Tyresövallen 216
2019-05-25 12:30 Vendelsö IK 4 - Skogås-Trångsunds FF Blå Svartbäckens BP 13
2019-05-26 10:00 Hammarby IF FF 24 vit - Hammarby IF FF 13 grön Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-26 10:00 Västerhaninge IF blå - Älta IF 3 Hanvedens IP 215
Omgång 6
2019-05-31 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Nynäshamns IF FK 2 Nytorps Mosse IP 116
2019-06-01 11:00 Älta IF 3 - Hammarby IF FF 24 vit Älta IP 125
2019-06-01 12:30 Vendelsö IK 2 - Västerhaninge IF blå Svartbäckens BP 13
2019-06-01 13:00 Tyresö FF Str Blå - Vendelsö IK 4 Tyresövallen 217
2019-06-02 10:00 Hammarby IF FF 13 grön - Ösmo GIF FK Svart Hammarbyhöjdens BP 125
2019-06-02 15:00 IFK Haninge 31 - Tyresö FF Kru Gul Torvalla IP 216
Omgång 7
2019-06-07 17:30 Ösmo GIF FK Svart - Älta IF 3 Ösmo IP 125
2019-06-08 11:00 Tyresö FF Kru Gul - Tungelsta IF 1 Tyresövallen 216
2019-06-08 11:00 Nynäshamns IF FK 2 - Tyresö FF Str Blå Kvarnängens IP 225
2019-06-08 12:00 Västerhaninge IF blå - IFK Haninge 31 Hanvedens IP 215
2019-06-08 12:30 Vendelsö IK 4 - Hammarby IF FF 13 grön Svartbäckens BP 13
2019-06-09 14:00 Hammarby IF FF 24 vit - Vendelsö IK 2 Hammarbyhöjdens BP 126
Omgång 8
2019-08-24 09:00 Tungelsta IF 1 - Västerhaninge IF blå Tungelsta Skola 115
2019-08-24 11:00 Älta IF 3 - Vendelsö IK 4 Älta IP 125
2019-08-24 11:30 Vendelsö IK 2 - Ösmo GIF FK Svart Haningevallen 125
2019-08-24 12:00 Tyresö FF Str Blå - Skogås-Trångsunds FF Blå Tyresövallen 217
2019-08-25 11:00 Hammarby IF FF 13 grön - Nynäshamns IF FK 2 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-08-25 14:00 IFK Haninge 31 - Hammarby IF FF 24 vit Torvalla IP 216
Omgång 9
2019-08-30 17:30 Ösmo GIF FK Svart - IFK Haninge 31 Ösmo IP 125
2019-08-30 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hammarby IF FF 13 grön Nytorps Mosse IP 116
2019-08-31 10:00 Nynäshamns IF FK 2 - Älta IF 3 Kvarnängens IP 225
2019-08-31 13:00 Västerhaninge IF blå - Tyresö FF Kru Gul Hanvedens IP 215
2019-08-31 14:30 Vendelsö IK 4 - Vendelsö IK 2 Haningevallen 125
2019-09-01 13:00 Hammarby IF FF 24 vit - Tungelsta IF 1 Hammarbyhöjdens BP 126
Omgång 10
2019-09-07 09:00 Tungelsta IF 1 - Ösmo GIF FK Svart Tungelsta Skola 115
2019-09-07 10:00 Älta IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Blå Älta IP 125
2019-09-07 12:30 Vendelsö IK 2 - Nynäshamns IF FK 2 Haningevallen 125
2019-09-07 13:00 Tyresö FF Kru Gul - Hammarby IF FF 24 vit Tyresövallen 216
2019-09-08 11:00 Hammarby IF FF 13 grön - Tyresö FF Str Blå Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-08 14:00 IFK Haninge 31 - Vendelsö IK 4 Torvalla IP 216
Omgång 11
2019-09-13 17:30 Ösmo GIF FK Svart - Tyresö FF Kru Gul Ösmo IP 125
2019-09-13 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Vendelsö IK 2 Nytorps Mosse IP 116
2019-09-14 11:00 Nynäshamns IF FK 2 - IFK Haninge 31 Kvarnängens IP 125
2019-09-14 12:30 Vendelsö IK 4 - Tungelsta IF 1 Haningevallen 125
2019-09-14 13:00 Tyresö FF Str Blå - Älta IF 3 Tyresövallen 217
2019-09-15 14:00 Hammarby IF FF 24 vit - Västerhaninge IF blå Hammarbyhöjdens BP 126
Omgång 12
2019-09-21 09:00 Tungelsta IF 1 - Nynäshamns IF FK 2 Tungelsta Skola 115
2019-09-21 10:00 Älta IF 3 - Hammarby IF FF 13 grön Älta IP 125
2019-09-21 12:00 Västerhaninge IF blå - Ösmo GIF FK Svart Hanvedens IP 215
2019-09-21 13:00 Tyresö FF Kru Gul - Vendelsö IK 4 Tyresövallen 216
2019-09-21 13:30 Vendelsö IK 2 - Tyresö FF Str Blå Haningevallen 125
2019-09-22 13:00 IFK Haninge 31 - Skogås-Trångsunds FF Blå Torvalla IP 216
Omgång 13
2019-09-27 17:30 Ösmo GIF FK Svart - Hammarby IF FF 24 vit Ösmo IP 125
2019-09-27 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tungelsta IF 1 Nytorps Mosse IP 116
2019-09-28 12:00 Tyresö FF Str Blå - IFK Haninge 31 Tyresövallen 217
2019-09-28 12:00 Nynäshamns IF FK 2 - Tyresö FF Kru Gul Kvarnängens IP 125
2019-09-28 12:30 Vendelsö IK 4 - Västerhaninge IF blå Haningevallen 125
2019-09-29 14:00 Hammarby IF FF 13 grön - Vendelsö IK 2 Hammarbyhöjdens BP 125