Spelprogram - F16/19-Kortserie

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 3 Roberto Sala 0760148535 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF Mix Henrik Westfeldt 0708721666 Lila, Vit eller lila, Lila
IFK Tumba FK 1 Melissa Besara 0739047091 Vit/Blå/Blå
Saltsjö-Boo IF F-Jun 2 Henrik Rosencrantz 0727152666 Svart/Svart/Svart
Stocksunds IF 1 Henrik Carlbark 0701811546 Gul/Svart/Gul
Viggbyholms IK FF 1 Åsa Wild 0761994062 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 16:00 151592004 Saltsjö-Boo IF F-Jun 2 - Stocksunds IF 1 5 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-12 19:30 151592007 Viggbyholms IK FF 1 - Enebybergs IF Mix 3 - 0 Hägernäs IP 2
2019-05-19 13:15 151592006 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Tumba FK 1 8 - 0 Hjorthagens IP 1
Juni
2019-06-01 16:30 151592002 IFK Tumba FK 1 - Viggbyholms IK FF 1 0 - 6 Skarpäng 1
2019-06-09 16:00 151592010 IFK Tumba FK 1 - Stocksunds IF 1 1 - 2 Storvretens BP 1
2019-06-19 20:00 151592009 Enebybergs IF Mix - Djurgårdens IF FF 3 5 - 0 Enebybergs IP 2
Augusti
2019-08-23 151592013 Saltsjö-Boo IF F-Jun 2 - IFK Tumba FK 1 WO (3 - 0) Myrsjö IP 1
2019-08-25 12:00 151592014 Stocksunds IF 1 - Enebybergs IF Mix 0 - 7 Stockhagens IP 1
September
2019-09-07 16:00 151592015 Djurgårdens IF FF 3 - Viggbyholms IK FF 1 0 - 1 Hägernäs IP 2
2019-09-13 20:00 151592020 Viggbyholms IK FF 1 - Stocksunds IF 1 6 - 0 Hägernäs IP 2
2019-09-20 18:30 151592022 Saltsjö-Boo IF F-Jun 2 - Viggbyholms IK FF 1 5 - 1 Hägernäs IP 2
2019-09-21 13:00 151592023 Stocksunds IF 1 - Djurgårdens IF FF 3 WO (3 - 0) Stockhagens IP 1
2019-09-29 19:00 151592017 Enebybergs IF Mix - Saltsjö-Boo IF F-Jun 2 2 - 8 Enebybergs IP 2
Oktober
2019-10-05 16:00 151592027 Djurgårdens IF FF 3 - Saltsjö-Boo IF F-Jun 2 WO (3 - 0) Kärrtorps IP 2
2019-10-06 17:00 151592025 Enebybergs IF Mix - IFK Tumba FK 1 6 - 1 Enebybergs IP 2