Spelprogram - F14- 3B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 2 Lisa Ståhlberg 0733561703 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 2 Jarl Molin 0705602056 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enskede IK Röd Mikael Dorch 0703883282 Svarta/svarta/röda
IFK Lidingö FK röd Cecilia Lannebo 0722208277 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Järla IF FK Röd Matilda Ahlquist 0793495333 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Norrtulls SK 2 Jamie Walters 0703117577 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 1 Martin Samuelsson 0768428094 Grön/Vit/Grön
Saltsjö-Boo IF Vit Jyri Kokkinen Svart/Svart/Svart
Sickla IF 1 Anna Birgitta Freifrau Schenck zu Schweinsberg 0737180096 Röd/Blå/Röd
Örby IS Gul Nina Burman 0704223208 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 09:00 151637005 Örby IS Gul - Enskede IK Röd 12 - 1 Lisebergs BP 1
2019-04-07 12:00 151637004 Boo FF 2 - Saltsjö-Boo IF Vit 0 - 11 Myrsjö IP 1
2019-04-07 15:00 151637003 Järla IF FK Röd - Reymersholms IK 1 0 - 1 Nacka IP 2
2019-04-07 15:30 151637002 IFK Lidingö FK röd - Djurgårdens IF FF 2 3 - 0 Högsätra BP 1
2019-04-07 17:15 151637006 Norrtulls SK 2 - Sickla IF 1 0 - 7 Stadshagens IP 2
2019-04-13 14:00 151637007 Sickla IF 1 - Örby IS Gul 2 - 6 Nacka IP 1
2019-04-13 14:30 151637009 Saltsjö-Boo IF Vit - Järla IF FK Röd 3 - 4 Myrsjö IP 1
2019-04-13 15:00 151637008 Enskede IK Röd - Boo FF 2 6 - 3 Enskede IP 3
2019-04-22 15:00 151637015 Järla IF FK Röd - Enskede IK Röd 10 - 0 Nacka IP 2
2019-04-22 16:30 151637014 IFK Lidingö FK röd - Saltsjö-Boo IF Vit 3 - 4 Högsätra BP 1
2019-04-22 18:00 151637016 Boo FF 2 - Sickla IF 1 7 - 2 Myrsjö IP 1
2019-04-27 16:30 151637021 Enskede IK Röd - IFK Lidingö FK röd 1 - 6 Enskede IP 3
2019-04-28 13:30 151637020 Sickla IF 1 - Järla IF FK Röd 2 - 7 Nacka IP 1
2019-04-28 15:30 151637019 Norrtulls SK 2 - Boo FF 2 6 - 0 Stadshagens IP 2
2019-04-29 19:00 151637023 Reymersholms IK 1 - Djurgårdens IF FF 2 2 - 3 Eriksdals BP 1
Maj
2019-05-01 14:00 151637017 Örby IS Gul - Norrtulls SK 2 3 - 3 Lisebergs BP 1
2019-05-04 13:00 151637027 Järla IF FK Röd - Norrtulls SK 2 12 - 0 Nacka IP 2
2019-05-04 14:30 151637028 Boo FF 2 - Örby IS Gul 0 - 3 Myrsjö IP 1
2019-05-05 10:30 151637030 Djurgårdens IF FF 2 - Saltsjö-Boo IF Vit 4 - 4 Östermalms IP 1
2019-05-05 15:15 151637026 IFK Lidingö FK röd - Sickla IF 1 1 - 0 Högsätra BP 1
2019-05-06 19:00 151637010 Reymersholms IK 1 - IFK Lidingö FK röd 1 - 3 Eriksdals BP 1
2019-05-11 13:00 151637031 Örby IS Gul - Järla IF FK Röd 4 - 1 Lisebergs BP 1
2019-05-11 13:00 151637035 Saltsjö-Boo IF Vit - Reymersholms IK 1 4 - 0 Myrsjö IP 1
2019-05-11 15:00 151637034 Enskede IK Röd - Djurgårdens IF FF 2 2 - 5 Enskede IP 3
2019-05-12 15:30 151637032 Norrtulls SK 2 - IFK Lidingö FK röd 1 - 2 Stadshagens IP 2
2019-05-17 17:30 151637039 Järla IF FK Röd - Boo FF 2 5 - 1 Nacka IP 2
2019-05-19 10:30 151637042 Djurgårdens IF FF 2 - Sickla IF 1 7 - 1 Östermalms IP 1
2019-05-19 11:00 151637041 Reymersholms IK 1 - Enskede IK Röd 1 - 5 Långholmens BP 1
2019-05-19 15:15 151637038 IFK Lidingö FK röd - Örby IS Gul 0 - 2 Högsätra BP 1
2019-05-25 14:30 151637043 Boo FF 2 - IFK Lidingö FK röd 1 - 8 Myrsjö IP 1
2019-05-25 15:00 151637047 Enskede IK Röd - Saltsjö-Boo IF Vit 2 - 7 Enskede IP 3
2019-05-26 13:00 151637046 Sickla IF 1 - Reymersholms IK 1 2 - 2 Nacka IP 1
2019-05-26 17:15 151637045 Norrtulls SK 2 - Djurgårdens IF FF 2 4 - 3 Stadshagens IP 2
Juni
2019-06-01 13:00 151637052 Saltsjö-Boo IF Vit - Sickla IF 1 5 - 0 Myrsjö IP 1
2019-06-01 14:00 151637050 IFK Lidingö FK röd - Järla IF FK Röd 1 - 4 Högsätra BP 1
2019-06-03 19:00 151637053 Reymersholms IK 1 - Norrtulls SK 2 4 - 2 Eriksdals BP 1
2019-06-08 11:30 151637056 Boo FF 2 - Djurgårdens IF FF 2 0 - 14 Myrsjö IP 1
2019-06-08 13:00 151637057 Örby IS Gul - Reymersholms IK 1 3 - 5 Lisebergs BP 1
2019-06-09 13:30 151637059 Sickla IF 1 - Enskede IK Röd 3 - 3 Nacka IP 1
2019-06-09 17:30 151637058 Norrtulls SK 2 - Saltsjö-Boo IF Vit 0 - 2 Stadshagens IP 2
2019-06-15 11:30 151637064 Saltsjö-Boo IF Vit - Örby IS Gul 3 - 4 Myrsjö IP 1
2019-06-15 13:00 151637054 Djurgårdens IF FF 2 - Örby IS Gul 2 - 5 Lisebergs BP 1
2019-06-15 16:30 151637063 Enskede IK Röd - Norrtulls SK 2 3 - 12 Enskede IP 3
2019-06-16 10:30 151637066 Djurgårdens IF FF 2 - Järla IF FK Röd 3 - 2 Östermalms IP 1
2019-06-16 12:30 151637065 Reymersholms IK 1 - Boo FF 2 12 - 0 Långholmens BP 1
Augusti
2019-08-16 20:15 151637076 Saltsjö-Boo IF Vit - Norrtulls SK 2 1 - 3 Myrsjö IP 1
2019-08-18 10:30 151637078 Djurgårdens IF FF 2 - Boo FF 2 WO (3 - 0) Östermalms IP 1
2019-08-18 11:00 151637070 Örby IS Gul - Saltsjö-Boo IF Vit 0 - 5 Stureby Skola BP 1
2019-08-19 19:00 151637077 Reymersholms IK 1 - Örby IS Gul 0 - 0 Eriksdals BP 1
2019-08-23 18:15 151637079 Järla IF FK Röd - IFK Lidingö FK röd 3 - 1 Skuru IP 1
2019-08-24 14:30 151637081 Örby IS Gul - Djurgårdens IF FF 2 2 - 4 Lisebergs BP 1
2019-08-25 12:00 151637083 Sickla IF 1 - Saltsjö-Boo IF Vit 1 - 1 Nacka IP 1
2019-08-25 17:15 151637082 Norrtulls SK 2 - Reymersholms IK 1 2 - 2 Stadshagens IP 2
2019-08-30 18:00 151637068 Järla IF FK Röd - Djurgårdens IF FF 2 4 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-08-30 20:00 151637088 Saltsjö-Boo IF Vit - Enskede IK Röd 5 - 2 Myrsjö IP 1
September
2019-09-01 11:00 151637090 Djurgårdens IF FF 2 - Norrtulls SK 2 1 - 3 Östermalms IP 1
2019-09-01 15:30 151637086 IFK Lidingö FK röd - Boo FF 2 7 - 1 Högsätra BP 1
2019-09-02 19:00 151637089 Reymersholms IK 1 - Sickla IF 1 2 - 2 Eriksdals BP 1
2019-09-07 13:00 151637091 Boo FF 2 - Järla IF FK Röd 1 - 10 Myrsjö IP 1
2019-09-07 16:30 151637095 Enskede IK Röd - Reymersholms IK 1 2 - 1 Enskede IP 3
2019-09-08 14:00 151637094 Sickla IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 1 - 1 Nacka IP 1
2019-09-09 19:00 151637069 Reymersholms IK 1 - Boo FF 2 6 - 3 Eriksdals BP 1
2019-09-13 18:30 151637075 Enskede IK Röd - Sickla IF 1 11 - 1 Enskede IP 3
2019-09-14 14:45 151637099 Järla IF FK Röd - Örby IS Gul 8 - 4 Nacka IP 2
2019-09-15 10:00 151637098 IFK Lidingö FK röd - Norrtulls SK 2 1 - 1 Högsätra BP 1
2019-09-15 10:30 151637102 Djurgårdens IF FF 2 - Enskede IK Röd 1 - 2 Östermalms IP 1
2019-09-15 13:00 151637101 Reymersholms IK 1 - Saltsjö-Boo IF Vit 4 - 4 Långholmens BP 1
2019-09-21 10:00 151637127 Norrtulls SK 2 - Sickla IF 1 1 - 0 Stadshagens IP 1
2019-09-21 13:00 151637103 Örby IS Gul - Boo FF 2 5 - 2 Lisebergs BP 1
2019-09-21 13:00 151637107 Saltsjö-Boo IF Vit - Djurgårdens IF FF 2 2 - 2 Myrsjö IP 1
2019-09-22 15:00 151637105 Sickla IF 1 - IFK Lidingö FK röd 0 - 3 Nacka IP 1
2019-09-27 18:00 151637111 Järla IF FK Röd - Sickla IF 1 4 - 0 Nacka IP 2
2019-09-27 20:00 151637071 Norrtulls SK 2 - Enskede IK Röd 4 - 1 Stadshagens IP 2
2019-09-28 13:00 151637112 Boo FF 2 - Norrtulls SK 2 1 - 2 Myrsjö IP 1
2019-09-29 17:30 151637110 IFK Lidingö FK röd - Enskede IK Röd 0 - 7 Högsätra BP 1
2019-09-30 19:00 151637114 Djurgårdens IF FF 2 - Reymersholms IK 1 3 - 3 Eriksdals BP 1
Oktober
2019-10-04 19:45 151637118 Saltsjö-Boo IF Vit - IFK Lidingö FK röd 0 - 1 Myrsjö IP 1
2019-10-05 15:00 151637116 Sickla IF 1 - Boo FF 2 7 - 0 Nacka IP 1
2019-10-05 16:00 151637115 Norrtulls SK 2 - Örby IS Gul 2 - 3 Stadshagens IP 2
2019-10-05 16:30 151637117 Enskede IK Röd - Järla IF FK Röd 4 - 7 Enskede IP 3
2019-10-06 10:00 151637092 Örby IS Gul - IFK Lidingö FK röd 3 - 0 Stureby Skola BP 1
2019-10-06 19:30 151637128 Enskede IK Röd - Örby IS Gul 2 - 3 Enskede IP 3
2019-10-11 18:15 151637123 Järla IF FK Röd - Saltsjö-Boo IF Vit 4 - 0 Nacka IP 2
2019-10-11 19:15 151637122 IFK Lidingö FK röd - Reymersholms IK 1 2 - 0 Högsätra BP 1
2019-10-12 11:30 151637124 Boo FF 2 - Enskede IK Röd 1 - 13 Myrsjö IP 1
2019-10-12 13:00 151637125 Örby IS Gul - Sickla IF 1 3 - 0 Lisebergs BP 1
2019-10-13 15:00 151637104 Norrtulls SK 2 - Järla IF FK Röd 2 - 3 Stadshagens IP 2
2019-10-20 10:30 151637131 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK röd Enskede IP 2
2019-10-20 10:45 151637130 Reymersholms IK 1 - Järla IF FK Röd Långholmens BP 1
2019-10-20 12:00 151637129 Saltsjö-Boo IF Vit - Boo FF 2 Myrsjö IP 1