Spelprogram - F13- 2F

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hanvikens SK Röd Isabell Myrsten 0703386670 0703386670 Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 1 Louise Hedkvist Svart/gulrandig/Svart/Gul
Rågsveds IF Marie Edmundh 0763939570 Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 1 Rebecca Strand 0709220801 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Tomas Oscarson 0708476100 Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 1 Lina Berngarn Castenfelt 0760003366 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Anna Petré 0761881282 Grön/Vit/Grön/Grön
Tyresö FF Röd Annette Térese Wänerud Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 2 Jörgen Haaf 087779214 0706065455 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF vit Peter Borgestedt 0733131873 Blå/Vit/Blå
Ösmo GIF FK Svart Linda Nyberg 0701501142 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 10:00 151652003 Hanvikens SK Röd - Segeltorps IF 1 3 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-04-07 12:00 151652004 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 4 - 0 Berga IP 1
2019-04-07 14:00 151652005 Rågsveds IF - Stuvsta IF 1 9 - 0 Hagsätra IP 11
2019-04-07 15:30 151652002 Tyresö FF Röd - Huddinge IF 1 7 - 1 Tyresövallen 22
2019-04-12 18:00 151652006 Västerhaninge IF vit - Ösmo GIF FK Svart 2 - 4 Ösmo IP 1
2019-04-13 12:30 151652010 Segeltorps IF 1 - Tyresö FF Röd 3 - 0 Segeltorps IP 1
2019-04-13 13:00 151652007 Ösmo GIF FK Svart - Rågsveds IF 0 - 12 Ösmo IP 1
2019-04-13 14:30 151652009 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Hanvikens SK Röd 1 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-04-14 12:00 151652012 Vendelsö IK 2 - Västerhaninge IF vit 8 - 2 Svartbäckens BP 1
2019-04-14 15:00 151652008 Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 1 - 5 Stuvsta IP 1
2019-04-22 10:00 151652015 Hanvikens SK Röd - Stuvsta IF 1 5 - 4 Trollbäckens IP 2
2019-04-22 11:00 151652017 Rågsveds IF - Västerhaninge IF vit 7 - 0 Hagsätra IP 11
2019-04-22 11:30 151652018 Huddinge IF 1 - Vendelsö IK 2 1 - 4 Källbrinks IP 3
2019-04-22 12:30 151652014 Tyresö FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 1 - 6 Tyresövallen 22
2019-04-23 18:45 151652016 Rönninge Salem Fotboll 1 - Ösmo GIF FK Svart 15 - 0 Berga IP 1
2019-04-27 15:45 151652019 Västerhaninge IF vit - Rönninge Salem Fotboll 1 0 - 5 Hanvedens IP 2
2019-04-27 16:00 151652020 Ösmo GIF FK Svart - Hanvikens SK Röd 4 - 0 Ösmo IP 1
2019-04-28 10:30 151652024 Vendelsö IK 2 - Rågsveds IF 0 - 17 Svartbäckens BP 1
2019-04-28 12:00 151652023 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 1 2 - 1 Segeltorps IP 1
2019-04-28 14:45 151652021 Stuvsta IF 1 - Tyresö FF Röd 3 - 5 Stuvsta IP 1
Maj
2019-05-03 18:00 151652028 Rönninge Salem Fotboll 1 - Rågsveds IF 5 - 2 Berga IP 1
2019-05-03 19:30 151652029 Segeltorps IF 1 - Vendelsö IK 2 4 - 2 Segeltorps IP 1
2019-05-04 11:00 151652026 Tyresö FF Röd - Ösmo GIF FK Svart 5 - 2 Tyresövallen 22
2019-05-04 11:30 151652027 Hanvikens SK Röd - Västerhaninge IF vit 11 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-05-11 15:45 151652032 Västerhaninge IF vit - Tyresö FF Röd 2 - 4 Hanvedens IP 2
2019-05-11 17:00 151652034 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 1 2 - 2 Stuvsta IP 1
2019-05-12 11:00 151652031 Rågsveds IF - Hanvikens SK Röd 7 - 2 Hagsätra IP 11
2019-05-12 13:30 151652036 Vendelsö IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 1 - 6 Svartbäckens BP 1
2019-05-12 18:00 151652035 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Segeltorps IF 1 0 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-05-17 18:00 151652041 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 1 5 - 2 Segeltorps IP 1
2019-05-18 11:00 151652038 Tyresö FF Röd - Rågsveds IF 0 - 7 Tyresövallen 22
2019-05-18 14:30 151652040 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Vendelsö IK 2 2 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-05-19 10:30 151652039 Hanvikens SK Röd - R��nninge Salem Fotboll 1 2 - 9 Trollbäckens IP 2
2019-05-19 11:30 151652042 Huddinge IF 1 - Ösmo GIF FK Svart 3 - 1 Källbrinks IP 3
2019-05-19 20:00 151652053 Segeltorps IF 1 - Västerhaninge IF vit 1 - 0 Segeltorps IP 1
2019-05-23 19:30 151652030 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 2 - 2 Visättra IP 1
2019-05-25 13:00 151652046 Ösmo GIF FK Svart - Segeltorps IF 1 4 - 4 Ösmo IP 1
2019-05-25 13:00 151652047 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 4 - 0 Stuvsta IP 1
2019-05-25 15:45 151652045 Västerhaninge IF vit - Huddinge IF 1 5 - 4 Hanvedens IP 2
2019-05-26 11:00 151652043 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tyresö FF Röd 6 - 2 Berga IP 1
2019-05-26 15:00 151652048 Vendelsö IK 2 - Hanvikens SK Röd 1 - 13 Svartbäckens BP 1
Juni
2019-06-01 11:00 151652050 Tyresö FF Röd - Hanvikens SK Röd 4 - 5 Tyresövallen 22
2019-06-01 12:00 151652054 Huddinge IF 1 - Rågsveds IF 0 - 6 Källbrinks IP 3
2019-06-01 14:30 151652052 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Ösmo GIF FK Svart 1 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-06-02 13:00 151652051 Stuvsta IF 1 - Vendelsö IK 2 3 - 0 Stuvsta IP 1
2019-06-07 18:30 151652056 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF 1 6 - 0 Berga IP 1
2019-06-07 18:30 151652062 Ösmo GIF FK Svart - Vendelsö IK 2 1 - 2 Ösmo IP 11
2019-06-08 13:00 151652059 Ösmo GIF FK Svart - Stuvsta IF 1 6 - 2 Ösmo IP 1
2019-06-08 15:45 151652058 Västerhaninge IF vit - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 5 - 1 Hanvedens IP 2
2019-06-09 11:00 151652057 Rågsveds IF - Segeltorps IF 1 5 - 1 Hagsätra IP 11
2019-06-14 18:00 151652066 Huddinge IF 1 - Hanvikens SK Röd 3 - 2 Källbrinks IP 3
2019-06-15 12:00 151652063 Stuvsta IF 1 - Västerhaninge IF vit 4 - 5 Stuvsta IP 1
2019-06-15 14:30 151652064 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Rågsveds IF 1 - 6 Brantbrinks IP 1
2019-06-15 16:30 151652065 Segeltorps IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 3 - 4 Segeltorps IP 1
2019-06-19 19:00 151652060 Vendelsö IK 2 - Tyresö FF Röd 4 - 3 Svartbäckens BP 1
Augusti
2019-08-11 12:15 151652069 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 1 4 - 0 Berga IP 1
2019-08-17 10:00 151652075 Stuvsta IF 1 - Ösmo GIF FK Svart 4 - 1 Stuvsta IP 1
2019-08-17 11:00 151652068 Hanvikens SK Röd - Huddinge IF 1 9 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-08-18 09:00 151652076 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Västerhaninge IF vit 3 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-08-18 09:00 151652078 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 0 - 9 Källbrinks IP 3
2019-08-18 16:00 151652072 Vendelsö IK 2 - Ösmo GIF FK Svart 3 - 0 Lyckeby BP 1
2019-08-23 18:00 151652094 Ösmo GIF FK Svart - Huddinge IF 1 1 - 10 Ösmo IP 11
2019-08-23 18:30 151652071 Västerhaninge IF vit - Stuvsta IF 1 1 - 0 Hanvedens IP 2
2019-08-24 13:00 151652083 Ösmo GIF FK Svart - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 1 - 2 Ösmo IP 11
2019-08-25 11:00 151652081 Rågsveds IF - Huddinge IF 1 3 - 3 Hagsätra IP 11
2019-08-25 12:00 151652079 Hanvikens SK Röd - Tyresö FF Röd 2 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-08-25 12:00 151652084 Vendelsö IK 2 - Stuvsta IF 1 1 - 2 Svartbäckens BP 1
2019-08-25 14:00 151652082 Västerhaninge IF vit - Segeltorps IF 1 3 - 0 Hanvedens IP 2
2019-08-29 18:00 151652086 Tyresö FF Röd - Rönninge Salem Fotboll 1 4 - 4 Tyresövallen 22
2019-08-30 18:00 151652089 Segeltorps IF 1 - Ösmo GIF FK Svart 2 - 1 Segeltorps IP 1
2019-08-31 11:30 151652087 Hanvikens SK Röd - Vendelsö IK 2 7 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-08-31 12:00 151652090 Huddinge IF 1 - Västerhaninge IF vit 6 - 1 Källbrinks IP 3
September
2019-09-01 14:00 151652088 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 1 4 - 4 Brantbrinks IP 1
2019-09-04 18:30 151652095 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 1 0 - 7 Stuvsta IP 1
2019-09-05 17:45 151652074 Tyresö FF Röd - Vendelsö IK 2 6 - 1 Tyresövallen 22
2019-09-06 19:30 151652077 Segeltorps IF 1 - Rågsveds IF 0 - 8 Segeltorps IP 1
2019-09-07 11:15 151652070 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Rågsveds IF 3 - 13 Brantbrinks IP 1
2019-09-08 09:00 151652091 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hanvikens SK Röd 7 - 1 Berga IP 1
2019-09-08 11:00 151652092 Rågsveds IF - Tyresö FF Röd 6 - 2 Hagsätra IP 11
2019-09-08 13:30 151652096 Vendelsö IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 2 - 2 Svartbäckens BP 1
2019-09-14 11:00 151652098 Tyresö FF Röd - Västerhaninge IF vit 6 - 2 Tyresövallen 22
2019-09-14 11:30 151652099 Hanvikens SK Röd - Rågsveds IF 1 - 5 Trollbäckens IP 2
2019-09-15 12:15 151652100 Rönninge Salem Fotboll 1 - Vendelsö IK 2 7 - 1 Berga IP 1
2019-09-15 12:45 151652101 Segeltorps IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 4 - 0 Segeltorps IP 1
2019-09-20 18:00 151652102 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 3 - 2 Källbrinks IP 3
2019-09-20 18:30 151652105 Ösmo GIF FK Svart - Tyresö FF Röd 1 - 4 Ösmo IP 11
2019-09-22 10:00 151652107 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Huddinge IF 1 0 - 1 Storvretens BP 1
2019-09-22 11:00 151652103 Rågsveds IF - Rönninge Salem Fotboll 1 2 - 1 Hagsätra IP 11
2019-09-22 14:00 151652104 Västerhaninge IF vit - Hanvikens SK Röd 1 - 4 Hanvedens IP 2
2019-09-22 15:00 151652108 Vendelsö IK 2 - Segeltorps IF 1 0 - 4 Svartbäckens BP 1
2019-09-28 11:00 151652110 Tyresö FF Röd - Stuvsta IF 1 10 - 2 Tyresövallen 22
2019-09-28 13:00 151652111 Hanvikens SK Röd - Ösmo GIF FK Svart 9 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-09-29 11:00 151652113 Rågsveds IF - Vendelsö IK 2 WO (3 - 0) Hagsätra IP 11
2019-09-29 11:00 151652114 Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 1 3 - 2 Källbrinks IP 3
2019-09-29 12:15 151652112 Rönninge Salem Fotboll 1 - Västerhaninge IF vit 12 - 0 Berga IP 1
Oktober
2019-10-04 18:00 151652127 Ösmo GIF FK Svart - Västerhaninge IF vit 1 - 1 Ösmo IP 1
2019-10-05 12:00 151652117 Stuvsta IF 1 - Hanvikens SK Röd 3 - 2 Stuvsta IP 1
2019-10-05 16:30 151652116 Ösmo GIF FK Svart - Rönninge Salem Fotboll 1 OW (0 - 3) Ösmo IP 1
2019-10-06 10:00 151652115 Västerhaninge IF vit - Rågsveds IF 2 - 9 Hanvedens IP 2
2019-10-06 12:00 151652120 Vendelsö IK 2 - Huddinge IF 1 0 - 3 Svartbäckens BP 1
2019-10-10 19:15 151652129 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 1 - 4 Brantbrinks IP 11
2019-10-11 18:30 151652128 Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF 0 - 8 Stuvsta IP 12
2019-10-12 10:00 151652126 Västerhaninge IF vit - Vendelsö IK 2 6 - 0 Hanvedens IP 2
2019-10-12 11:00 151652122 Tyresö FF Röd - Segeltorps IF 1 6 - 2 Tyresövallen 22
2019-10-12 13:00 151652123 Hanvikens SK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 6 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-10-13 10:00 151652118 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Tyresö FF Röd 0 - 10 Brantbrinks IP 2
2019-10-13 11:00 151652125 Rågsveds IF - Ösmo GIF FK Svart 4 - 0 Hagsätra IP 11
2019-10-13 12:00 151652124 Rönninge Salem Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 11 - 0 Berga IP 1
2019-10-19 12:30 151652130 Segeltorps IF 1 - Hanvikens SK Röd 2 - 4 Segeltorps IP 1
2019-10-20 17:00 151652131 Huddinge IF 1 - Tyresö FF Röd 3 - 5 Källbrinks IP 3