Spelprogram - F13- 2E

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Karin Sandström 0707410200 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 2 Christina Öqvist 0734392604 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK 2 Stefan Ryderfelt 0704970703 Svarta/svarta/röda
Ingarö IF 1 Åsa Tornberg 0703956808 Svart/Svart/Svart
Järla IF FK Vit Torbjörn Rydström 0761333136 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Saltsjöbadens IF 2 Peter Agardh 0768442744 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd Malin Stoll 0722221780 Röd/Blå/Röd
Stureby SK Vit Henrik Sandberg 0733201001 Blå/Vit/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK 2 Anna Petré 0761881282 Grön/Vit/Grön/Grön
Värmdö IF Niklas Castegren 0736822344 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Blå 2 Olof Mikael Olshammar vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 10:15 151651006 Värmdö IF - Älvsjö AIK FF Blå 2 2 - 1 Värmdövallen 11
2019-04-07 13:00 151651002 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Ingarö IF 1 4 - 7 Kärrtorps IP 22
2019-04-07 13:30 151651005 Järla IF FK Vit - Enskede IK 2 5 - 2 Stavsborgs BP 1
2019-04-07 15:00 151651001 Stureby SK Vit - Sickla IF Röd 2 - 4 Stureby Skola BP 1
2019-04-07 16:00 151651004 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Boo FF 2 1 - 2 Brantbrinks IP 1
2019-04-12 18:00 151651018 Ingarö IF 1 - Sickla IF Röd 4 - 5 Ingarö IP 22
2019-04-13 09:00 151651007 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Järla IF FK Vit 2 - 1 Älvsjö IP 1
2019-04-13 11:30 151651011 Ingarö IF 1 - Stureby SK Vit 0 - 9 Ingarö IP 22
2019-04-13 13:30 151651012 Sickla IF Röd - Värmdö IF 2 - 2 Stavsborgs BP 1
2019-04-14 15:30 151651010 Saltsjöbadens IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 7 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-04-16 19:00 151651008 Enskede IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 0 Gubbängens BP 1
2019-04-22 09:00 151651017 Järla IF FK Vit - Värmdö IF 0 - 4 Stavsborgs BP 1
2019-04-22 15:00 151651013 Stureby SK Vit - Saltsjöbadens IF 2 3 - 2 Stureby Skola BP 1
2019-04-22 17:30 151651014 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Boo FF 2 0 - 4 Kärrtorps IP 22
2019-04-27 10:30 151651019 Värmdö IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 1 Värmdövallen 11
2019-04-27 10:30 151651024 Sickla IF Röd - Järla IF FK Vit 3 - 1 Stavsborgs BP 1
2019-04-27 10:45 151651023 Saltsjöbadens IF 2 - Ingarö IF 1 5 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-04-28 11:00 151651022 Boo FF 2 - Stureby SK Vit 1 - 4 Boovallen 2
2019-04-28 14:00 151651042 Ingarö IF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 4 - 3 Ingarö IP 22
2019-04-28 15:00 151651021 Enskede IK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 3 - 0 Enskede IP 3
Maj
2019-05-04 13:00 151651026 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Älvsjö AIK FF Blå 2 1 - 7 Kärrtorps IP 22
2019-05-04 14:30 151651028 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Järla IF FK Vit 3 - 6 Brantbrinks IP 1
2019-05-05 11:15 151651029 Saltsjöbadens IF 2 - Sickla IF Röd 3 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-05 15:00 151651025 Stureby SK Vit - Enskede IK 2 1 - 2 Stureby Skola BP 1
2019-05-05 15:00 151651030 Ingarö IF 1 - Boo FF 2 3 - 2 Ingarö IP 22
2019-05-11 08:45 151651032 Värmdö IF - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 - 1 Värmdövallen 12
2019-05-11 10:30 151651036 Sickla IF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 2 Stavsborgs BP 1
2019-05-11 17:00 151651033 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Stureby SK Vit 0 - 0 Älvsjö IP 1
2019-05-12 12:30 151651035 Boo FF 2 - Saltsjöbadens IF 2 0 - 13 Boovallen 2
2019-05-12 13:30 151651034 Enskede IK 2 - Ingarö IF 1 7 - 0 Enskede IP 3
2019-05-18 13:00 151651038 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Järla IF FK Vit 1 - 6 Kärrtorps IP 22
2019-05-19 10:00 151651016 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 2 - 1 Brantbrinks IP 1
2019-05-19 10:00 151651041 Saltsjöbadens IF 2 - Enskede IK 2 6 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-19 11:00 151651040 Boo FF 2 - Sickla IF Röd 2 - 3 Boovallen 2
2019-05-19 16:30 151651037 Stureby SK Vit - Värmdö IF 1 - 2 Stureby Skola BP 1
2019-05-25 10:15 151651045 Värmdö IF - Ingarö IF 1 1 - 0 Värmdövallen 11
2019-05-25 10:30 151651044 Järla IF FK Vit - Stureby SK Vit 7 - 3 Stavsborgs BP 1
2019-05-25 18:00 151651046 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Saltsjöbadens IF 2 1 - 3 Älvsjö IP 1
2019-05-26 10:00 151651043 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 3 - 3 Storvretens BP 2
2019-05-26 12:00 151651047 Enskede IK 2 - Boo FF 2 5 - 0 Enskede IP 3
Juni
2019-06-02 12:00 151651053 Saltsjöbadens IF 2 - Värmdö IF 2 - 1 Saltsjöbadens IP 1
2019-06-02 12:30 151651052 Boo FF 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 10 - 1 Boovallen 2
2019-06-02 13:30 151651051 Enskede IK 2 - Sickla IF Röd 3 - 1 Enskede IP 3
2019-06-08 10:30 151651057 Järla IF FK Vit - Saltsjöbadens IF 2 7 - 3 Stavsborgs BP 1
2019-06-08 12:00 151651060 Sickla IF Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 3 - 1 Stavsborgs BP 1
2019-06-09 08:30 151651059 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Enskede IK 2 0 - 2 Älvsjö IP 1
2019-06-09 10:00 151651056 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Ingarö IF 1 1 - 3 Storvretens BP 2
2019-06-09 10:00 151651062 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Sickla IF Röd 3 - 0 Solberga BP 1
2019-06-09 12:00 151651058 Värmdö IF - Boo FF 2 8 - 0 Värmdövallen 11
2019-06-11 19:00 151651063 Enskede IK 2 - Värmdö IF 0 - 2 Gubbängens BP 1
2019-06-13 18:00 151651064 Boo FF 2 - Järla IF FK Vit 0 - 5 Skuru IP 1
2019-06-14 18:30 151651054 Ingarö IF 1 - Järla IF FK Vit 3 - 6 Ingarö IP 22
2019-06-16 12:00 151651065 Saltsjöbadens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 4 - 3 Saltsjöbadens IP 1
2019-06-17 19:00 151651061 Stureby SK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 6 - 1 Stureby Skola BP 1
2019-06-20 19:00 151651049 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Stureby SK Vit 0 - 2 Storvretens BP 1
Augusti
2019-08-17 11:30 151651078 Ingarö IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 1 Ingarö IP 22
2019-08-17 13:00 151651074 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Sickla IF Röd 2 - 3 Kärrtorps IP 22
2019-08-18 10:00 151651077 Saltsjöbadens IF 2 - Järla IF FK Vit 2 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-08-18 15:00 151651075 Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 4 - 1 Enskede IP 3
2019-08-22 19:00 151651069 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Saltsjöbadens IF 2 2 - 5 Storvretens BP 1
2019-08-23 17:30 151651070 Järla IF FK Vit - Boo FF 2 2 - 0 Boovallen 2
2019-08-24 08:45 151651082 Värmdö IF - Saltsjöbadens IF 2 4 - 5 Värmdövallen 11
2019-08-24 09:30 151651083 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Boo FF 2 2 - 5 Älvsjö IP 1
2019-08-24 10:30 151651081 Järla IF FK Vit - Ingarö IF 1 8 - 2 Stavsborgs BP 1
2019-08-24 12:00 151651084 Sickla IF Röd - Enskede IK 2 0 - 3 Stavsborgs BP 1
2019-08-25 10:30 151651072 Sickla IF Röd - Älvsjö AIK FF Blå 2 4 - 4 Saltsjöbadens IP 1
2019-08-29 18:45 151651090 Ingarö IF 1 - Värmdö IF 2 - 2 Ingarö IP 22
2019-08-29 19:00 151651080 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Stureby SK Vit 4 - 1 Storvretens BP 1
2019-08-31 17:30 151651071 Värmdö IF - Enskede IK 2 3 - 4 Värmdövallen 11
September
2019-09-01 11:00 151651088 Boo FF 2 - Enskede IK 2 0 - 5 Boovallen 2
2019-09-01 12:00 151651089 Saltsjöbadens IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 3 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-01 16:30 151651085 Stureby SK Vit - Järla IF FK Vit 1 - 4 Stureby Skola BP 1
2019-09-05 19:00 151651067 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Stureby SK Vit 4 - 0 Kärrtorps IP 11
2019-09-07 08:45 151651093 Värmdö IF - Stureby SK Vit 5 - 1 Värmdövallen 11
2019-09-07 11:15 151651094 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Ingarö IF 1 1 - 2 Älvsjö IP 1
2019-09-07 12:00 151651096 Sickla IF Röd - Boo FF 2 2 - 1 Stavsborgs BP 1
2019-09-08 12:00 151651095 Enskede IK 2 - Saltsjöbadens IF 2 0 - 1 Enskede IP 3
2019-09-12 19:00 151651098 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Värmdö IF 2 - 6 Kärrtorps IP 1
2019-09-14 11:30 151651102 Ingarö IF 1 - Enskede IK 2 2 - 4 Ingarö IP 22
2019-09-14 13:00 151651100 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Sickla IF Röd 1 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-09-15 12:00 151651101 Saltsjöbadens IF 2 - Boo FF 2 6 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-15 13:00 151651092 Järla IF FK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 4 - 3 Skuru IP 1
2019-09-15 16:30 151651097 Stureby SK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2 3 - 2 Stureby Skola BP 1
2019-09-21 10:30 151651108 Sickla IF Röd - Saltsjöbadens IF 2 0 - 3 Stavsborgs BP 1
2019-09-21 12:00 151651103 Järla IF FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 6 - 0 Stavsborgs BP 1
2019-09-22 10:45 151651105 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - 2 Älvsjö IP 1
2019-09-22 11:00 151651107 Boo FF 2 - Ingarö IF 1 3 - 1 Boovallen 2
2019-09-22 15:00 151651106 Enskede IK 2 - Stureby SK Vit 1 - 1 Enskede IP 3
2019-09-22 18:30 151651076 Boo FF 2 - Värmdö IF 3 - 2 Nacka IP 11
2019-09-27 19:00 151651125 Järla IF FK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2 2 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-28 11:30 151651114 Ingarö IF 1 - Saltsjöbadens IF 2 2 - 1 Ingarö IP 22
2019-09-28 12:00 151651113 Järla IF FK Vit - Sickla IF Röd 3 - 0 Stavsborgs BP 1
2019-09-28 13:00 151651110 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Enskede IK 2 1 - 3 Kärrtorps IP 22
2019-09-28 14:45 151651112 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Värmdö IF 0 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-09-29 14:00 151651086 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 5 - 2 Kärrtorps IP 21
2019-09-29 15:00 151651109 Stureby SK Vit - Boo FF 2 2 - 1 Stureby Skola BP 1
Oktober
2019-10-04 19:00 151651127 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Värmdö IF 2 - 6 Älvsjö IP 1
2019-10-05 12:00 151651120 Sickla IF Röd - Ingarö IF 1 6 - 1 Stavsborgs BP 1
2019-10-05 17:00 151651116 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 2 Älvsjö IP 1
2019-10-06 10:00 151651124 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Enskede IK 2 2 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-10-06 11:00 151651118 Boo FF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 0 - 0 Boovallen 2
2019-10-06 12:00 151651119 Saltsjöbadens IF 2 - Stureby SK Vit 1 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-10-06 14:00 151651115 Värmdö IF - Järla IF FK Vit 0 - 0 Värmdövallen 11
2019-10-10 19:00 151651131 Ingarö IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 0 - 2 Ingarö IP 22
2019-10-12 10:30 151651126 Värmdö IF - Sickla IF Röd 2 - 0 Värmdövallen 11
2019-10-12 13:00 151651122 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Saltsjöbadens IF 2 3 - 8 Kärrtorps IP 22
2019-10-13 12:00 151651121 Stureby SK Vit - Ingarö IF 1 2 - 7 Stureby Skola BP 1
2019-10-13 16:30 151651132 Stureby SK Vit - Sickla IF Röd 3 - 3 Stureby Skola BP 1
2019-10-17 20:00 151651129 Boo FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 1 Boovallen 2
2019-10-20 15:00 151651128 Enskede IK 2 - Järla IF FK Vit Enskede IP 3