Spelprogram - F 9- 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 2 Per-Anders Wikingsson 0761205603 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK Gul Anna Vigren 0859080112 0701756117 GUL/GRÖN/GRÖN
Bromstens IK Kajsa Goding Svart/svart/svart
FC Järfälla FC Järfälla Kansli Per-Erik Edman 0704166623 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF 2 Jenny Zaar 0709454779 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 1 Per Christofer Zetterquist Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 6 Anja Ellinor Kisch 0704836989 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 2 Per Johan Werner Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Carina Edin Bergkvist Blå/Blå/Blå
Kista SC KFUM BLÅ Pia Sundström 0736469068 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Spånga IS FK 2 Veronica Johansson 0702162093 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 4 Sara Ericson 0761229484 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK 3 Rehan Chaudry 0733772483 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Grön 2 Per Olof Blänning 0706173334 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - IF Brommapojkarna 1 Kvarnbacka BP 125
2019-04-27 10:00 Hässelby SK FF 2 - FC Järfälla Hässelby IP 225
2019-04-27 10:30 Kallhälls FF - Bollstanäs SK Gul Bolindervallen 215
2019-04-27 11:00 IF Brommapojkarna 6 - Bele Barkarby FF 2 Grimsta IP 36
2019-04-27 11:00 Bromstens IK - Spånga IS FK 4 Spånga IP 51
2019-04-27 12:00 Spånga IS FK 2 - Ängby IF Grön 2 Nälsta BP 126
2019-04-28 11:00 IFK Viksjö 2 - Ursvik IK 3 Viksjövallen 36
Omgång 2
2019-05-04 09:30 Bollstanäs SK Gul - IFK Viksjö 2 Bollstanäs IP 215
2019-05-04 10:00 Spånga IS FK 4 - Kista SC KFUM BLÅ Nälsta BP 126
2019-05-04 10:00 Ursvik IK 3 - IF Brommapojkarna 6 Golfängarna 16
2019-05-04 11:00 IF Brommapojkarna 1 - Kallhälls FF Grimsta IP 35
2019-05-04 11:00 Ängby IF Grön 2 - Hässelby SK FF 2 Ängby IP 36
2019-05-05 10:00 Bele Barkarby FF 2 - Spånga IS FK 2 Strömvallen 26
2019-05-05 11:00 FC Järfälla - Bromstens IK Tallbohovs IP 126
Omgång 3
2019-05-11 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - Bromstens IK Kvarnbacka BP 125
2019-05-11 10:00 Hässelby SK FF 2 - Bele Barkarby FF 2 Hässelby IP 225
2019-05-11 10:30 Kallhälls FF - Spånga IS FK 4 Bolindervallen 215
2019-05-11 11:00 Ängby IF Grön 2 - FC Järfälla Ängby IP 36
2019-05-11 12:00 Spånga IS FK 2 - Ursvik IK 3 Nälsta BP 126
2019-05-11 12:00 IF Brommapojkarna 6 - Bollstanäs SK Gul Grimsta IP 36
2019-05-12 10:00 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 1 Viksjövallen 36
Omgång 4
2019-05-17 18:00 Bollstanäs SK Gul - Spånga IS FK 2 Fresta BP 1
2019-05-18 10:00 IF Brommapojkarna 1 - IF Brommapojkarna 6 Grimsta IP 35
2019-05-18 10:00 Ursvik IK 3 - Hässelby SK FF 2 Golfängarna 16
2019-05-18 11:00 Bromstens IK - Kallhälls FF Spånga IP 51
2019-05-18 11:00 Spånga IS FK 4 - IFK Viksjö 2 Nälsta BP 126
2019-05-19 10:00 Bele Barkarby FF 2 - Ängby IF Grön 2 Strömvallen 26
2019-05-19 11:00 FC Järfälla - Kista SC KFUM BLÅ Järfällavallen 226
Omgång 5
2019-05-25 10:00 Hässelby SK FF 2 - Bollstanäs SK Gul Hässelby IP 225
2019-05-25 10:30 Kallhälls FF - Kista SC KFUM BLÅ Bolindervallen 215
2019-05-25 11:00 Ängby IF Grön 2 - Ursvik IK 3 Ängby IP 36
2019-05-25 16:00 IF Brommapojkarna 6 - Spånga IS FK 4 Hässelängens BP 11
2019-05-26 10:00 Bele Barkarby FF 2 - FC Järfälla Strömvallen 26
2019-05-26 11:00 IFK Viksjö 2 - Bromstens IK Viksjövallen 36
2019-05-26 17:00 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 1 Nälsta BP 126
Omgång 6
2019-06-01 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - IFK Viksjö 2 Kvarnbacka BP 125
2019-06-01 09:30 Bollstanäs SK Gul - Ängby IF Grön 2 Bollstanäs IP 215
2019-06-01 11:00 Bromstens IK - IF Brommapojkarna 6 Spånga IP 51
2019-06-01 12:00 Ursvik IK 3 - Bele Barkarby FF 2 Golfängarna 16
2019-06-02 09:00 Spånga IS FK 4 - Spånga IS FK 2 Nälsta BP 126
2019-06-02 11:00 FC Järfälla - Kallhälls FF Järfällavallen 226
2019-06-16 10:00 IF Brommapojkarna 1 - Hässelby SK FF 2 Hässelby IP 225
Omgång 7
2019-06-08 10:00 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 4 Hässelby IP 225
2019-06-08 10:00 Ursvik IK 3 - FC Järfälla Golfängarna 16
2019-06-08 11:00 Ängby IF Grön 2 - IF Brommapojkarna 1 Ängby IP 36
2019-06-08 12:00 IF Brommapojkarna 6 - Kista SC KFUM BLÅ Grimsta IP 36
2019-06-09 09:00 Spånga IS FK 2 - Bromstens IK Nälsta BP 126
2019-06-09 10:00 IFK Viksjö 2 - Kallhälls FF Viksjövallen 36
2019-06-09 10:00 Bele Barkarby FF 2 - Bollstanäs SK Gul Strömvallen 26
Omgång 8
2019-08-24 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - Spånga IS FK 2 Kvarnbacka BP 125
2019-08-24 10:30 Kallhälls FF - IF Brommapojkarna 6 Bolindervallen 215
2019-08-24 10:30 Bollstanäs SK Gul - Ursvik IK 3 Bollstanäs IP 215
2019-08-24 11:00 Bromstens IK - Hässelby SK FF 2 Spånga IP 51
2019-08-24 11:00 Spånga IS FK 4 - Ängby IF Grön 2 Nälsta BP 126
2019-08-24 11:00 IF Brommapojkarna 1 - Bele Barkarby FF 2 Grimsta IP 35
2019-08-25 11:00 FC Järfälla - IFK Viksjö 2 Järfällavallen 226
Omgång 9
2019-08-31 09:30 Bollstanäs SK Gul - FC Järfälla Bollstanäs IP 215
2019-08-31 10:00 Hässelby SK FF 2 - Kista SC KFUM BLÅ Hässelby IP 225
2019-08-31 11:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Viksjö 2 Grimsta IP 36
2019-08-31 11:00 Ursvik IK 3 - IF Brommapojkarna 1 Golfängarna 16
2019-08-31 11:00 Ängby IF Grön 2 - Bromstens IK Ängby IP 36
2019-08-31 12:00 Spånga IS FK 2 - Kallhälls FF Nälsta BP 126
2019-09-01 10:00 Bele Barkarby FF 2 - Spånga IS FK 4 Strömvallen 26
Omgång 10
2019-09-07 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - Ängby IF Grön 2 Kvarnbacka BP 125
2019-09-07 10:30 Kallhälls FF - Hässelby SK FF 2 Bolindervallen 215
2019-09-07 11:00 Bromstens IK - Bele Barkarby FF 2 Spånga IP 51
2019-09-07 11:00 Spånga IS FK 4 - Ursvik IK 3 Nälsta BP 126
2019-09-07 11:00 IF Brommapojkarna 1 - Bollstanäs SK Gul Grimsta IP 35
2019-09-08 11:00 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 2 Viksjövallen 36
2019-09-08 11:00 FC Järfälla - IF Brommapojkarna 6 Järfällavallen 226
Omgång 11
2019-09-14 08:30 Bollstanäs SK Gul - Spånga IS FK 4 Bollstanäs IP 215
2019-09-14 10:00 Hässelby SK FF 2 - IFK Viksjö 2 Hässelby IP 225
2019-09-14 11:00 IF Brommapojkarna 1 - FC Järfälla Grimsta IP 35
2019-09-14 11:00 Ursvik IK 3 - Bromstens IK Golfängarna 16
2019-09-14 11:00 Ängby IF Grön 2 - Kallhälls FF Ängby IP 36
2019-09-15 10:00 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 6 Nälsta BP 126
2019-09-15 10:00 Bele Barkarby FF 2 - Kista SC KFUM BLÅ Strömvallen 26
Omgång 12
2019-09-21 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - Ursvik IK 3 Kvarnbacka BP 125
2019-09-21 10:30 Kallhälls FF - Bele Barkarby FF 2 Bolindervallen 215
2019-09-21 11:00 IF Brommapojkarna 6 - Hässelby SK FF 2 Grimsta IP 36
2019-09-21 11:00 Bromstens IK - Bollstanäs SK Gul Spånga IP 51
2019-09-21 12:00 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 1 Nälsta BP 126
2019-09-22 10:00 IFK Viksjö 2 - Ängby IF Grön 2 Viksjövallen 36
2019-09-22 11:00 FC Järfälla - Spånga IS FK 2 Järfällavallen 226
Omgång 13
2019-09-28 08:30 Bollstanäs SK Gul - Kista SC KFUM BLÅ Bollstanäs IP 215
2019-09-28 10:00 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 2 Hässelby IP 225
2019-09-28 11:00 IF Brommapojkarna 1 - Bromstens IK Grimsta IP 35
2019-09-28 11:00 Ursvik IK 3 - Kallhälls FF Golfängarna 16
2019-09-28 11:00 Ängby IF Grön 2 - IF Brommapojkarna 6 Ängby IP 36
2019-09-29 09:00 Spånga IS FK 4 - FC Järfälla Nälsta BP 126
2019-09-29 10:00 Bele Barkarby FF 2 - IFK Viksjö 2 Strömvallen 26