Spelprogram - F 8-13

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Grön Peter Hall 0704203081 Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 1 Mattias Larsson Svart/gulrandig/Svart/Gul
Rönninge Salem Fotboll 1 Elvira Jacobs Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Lars Hallman 086465132 0706966769 Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 1 Mireya Kullander 0735705786 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 1 Sofie Britz Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Birgitta Beatrice Blylod 0702725495 Grön/Vit/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 19:00 Sörskogens IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 126
2019-04-27 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Grödinge SK Grön Berga IP 125
2019-04-27 14:00 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 1 Stuvsta IP 2
Omgång 2
2019-05-04 14:00 Segeltorps IF 1 - Sörskogens IF 1 Segeltorps IP 3
2019-05-05 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Brantbrinks IP 225
2019-05-05 14:00 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 1 Broängsplan 115
Omgång 3
2019-05-11 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 1 Berga IP 125
2019-05-11 14:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stuvsta IP 2
2019-05-12 13:00 Grödinge SK Grön - Huddinge IF 1 Broängsplan 115
Omgång 4
2019-05-18 13:00 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 1 Segeltorps IP 3
2019-05-18 15:00 Huddinge IF 1 - Sörskogens IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-19 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Grödinge SK Grön Brantbrinks IP 225
Omgång 5
2019-05-25 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Sörskogens IF 1 Berga IP 125
2019-05-25 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Huddinge IF 1 Brantbrinks IP 225
2019-05-26 13:00 Grödinge SK Grön - Segeltorps IF 1 Broängsplan 115
Omgång 6
2019-06-01 12:00 Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 126
2019-06-01 13:00 Segeltorps IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Segeltorps IP 3
2019-06-02 10:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Källbrinksskolans IP 2
Omgång 7
2019-06-08 13:00 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 1 Segeltorps IP 3
2019-06-08 14:00 Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 2
2019-06-09 14:00 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF 1 Broängsplan 115
Omgång 8
2019-08-16 19:00 Sörskogens IF 1 - Grödinge SK Grön Sörskogens BP 126
2019-08-17 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Berga IP 125
2019-08-17 11:00 Huddinge IF 1 - Segeltorps IF 1 Källbrinksskolans IP 2
Omgång 9
2019-08-24 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF 1 Berga IP 125
2019-08-24 15:00 Stuvsta IF 1 - Sörskogens IF 1 Stuvsta IP 2
2019-08-25 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Segeltorps IF 1 Brantbrinks IP 225
Omgång 10
2019-08-30 19:00 Sörskogens IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sörskogens BP 126
2019-08-31 13:00 Segeltorps IF 1 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 3
2019-08-31 15:00 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Källbrinksskolans IP 2
Omgång 11
2019-09-07 12:00 Sörskogens IF 1 - Huddinge IF 1 Sörskogens BP 126
2019-09-07 15:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 1 Stuvsta IP 2
2019-09-08 13:00 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Broängsplan 115
Omgång 12
2019-09-14 13:00 Segeltorps IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Segeltorps IP 3
2019-09-14 15:00 Huddinge IF 1 - Grödinge SK Grön Källbrinksskolans IP 2
2019-09-15 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 225
Omgång 13
2019-09-21 09:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Berga IP 125
2019-09-21 12:00 Sörskogens IF 1 - Segeltorps IF 1 Sörskogens BP 126
2019-09-21 14:00 Stuvsta IF 1 - Grödinge SK Grön Stuvsta IP 2
Omgång 14
2019-09-28 15:00 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-29 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Sörskogens IF 1 Brantbrinks IP 225
2019-09-29 14:00 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 1 Broängsplan 115