Spelprogram - F14 Sydvästra C, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 12:00 132103005 TFK Nova Eslöv - BK Höllviken röd 4 - 1 Berga IP, naturgräs
2019-04-14 12:30 132103003 Husie IF 2 - Vellinge IF 2 - 3 Husiegårds IP Konstgräs
2019-04-14 16:00 132103004 IF Lödde - IFK Klagshamn 3 - 3 Tolvans IP B-plan
2019-04-16 18:30 132103001 Backarnas FF - Svedala IF 1 - 3 Dalhems IP A-plan 9-manna
2019-04-20 12:00 132103006 BK Höllviken röd - Backarnas FF 3 - 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-04-22 12:00 132103010 Svedala IF - Dösjöbro IF 4 - 5 Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
2019-04-27 14:00 132103012 Dösjöbro IF - BK Höllviken röd 1 - 0 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-04-28 12:00 132103013 Husie IF 2 - Svedala IF 5 - 4 Ellenborgs IP A-plan
2019-04-28 13:00 132103011 Backarnas FF - TFK Nova Eslöv 3 - 3 Dalhems IP A-plan 9-manna
2019-04-28 13:30 132103014 IF Lödde - Lunds FF 3 - 1 Tolvans IP B-plan
2019-04-29 18:30 132103002 Dösjöbro IF - Lunds FF 4 - 1 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
Maj
2019-05-01 13:00 132103008 Vellinge IF - IF Lödde 3 - 4 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-05-03 18:30 132103018 Lunds FF - IFK Klagshamn 1 - 12 Smörlyckans IP Plan 2
2019-05-04 11:00 132103019 Svedala IF - IF Lödde 2 - 1 Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
2019-05-05 16:00 132103016 BK Höllviken röd - Husie IF 2 0 - 3 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
2019-05-05 16:30 132103017 Backarnas FF - Dösjöbro IF 1 - 8 Dalhems IP A-plan 9-manna
2019-05-08 17:30 132103015 IFK Klagshamn - Vellinge IF 1 - 4 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-05-08 18:30 132103009 Lunds FF - Husie IF 2 4 - 3 Smörlyckans IP Plan 2
2019-05-10 18:30 132103021 Dösjöbro IF - TFK Nova Eslöv 5 - 3 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-05-11 09:00 132103024 IFK Klagshamn - Svedala IF 3 - 3 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-05-11 13:00 132103023 IF Lödde - BK Höllviken röd 2 - 1 Tolvans IP B-plan
2019-05-14 19:00 132103022 Husie IF 2 - Backarnas FF 6 - 1 Ellenborgs IP A-plan
2019-05-18 11:30 132103029 Svedala IF - Vellinge IF 1 - 2 Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
2019-05-18 13:00 132103028 Dösjöbro IF - Husie IF 2 3 - 1 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-05-19 12:30 132103030 TFK Nova Eslöv - Lunds FF 2 - 4 Berga IP, naturgräs
2019-05-19 16:30 132103027 Backarnas FF - IF Lödde 3 - 6 Dalhems IP A-plan 9-manna
2019-05-21 18:30 132103020 TFK Nova Eslöv - Vellinge IF 5 - 2 Berga IP, naturgräs
2019-05-23 19:00 132103033 IFK Klagshamn - Backarnas FF 6 - 0 Klagshamns IP Plan 6
2019-05-24 18:30 132103035 Lunds FF - Svedala IF 4 - 8 Smörlyckans IP Plan 2
2019-05-25 13:00 132103034 Vellinge IF - BK Höllviken röd 5 - 6 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-05-26 12:00 132103032 IF Lödde - Dösjöbro IF 2 - 2 Tolvans IP B-plan
2019-05-27 18:30 132103007 IFK Klagshamn - TFK Nova Eslöv 4 - 1 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-05-29 17:30 132103025 Vellinge IF - Lunds FF 9 - 4 Vellinge IP B-plan
Juni
2019-06-07 18:30 132103031 Husie IF 2 - TFK Nova Eslöv WO (3 - 0) Ellenborgs IP A-plan
2019-06-08 12:00 132103038 Dösjöbro IF - IFK Klagshamn 2 - 2 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-06-08 13:30 132103039 Husie IF 2 - IF Lödde 1 - 3 Ellenborgs IP A-plan
2019-06-09 12:00 132103040 TFK Nova Eslöv - Svedala IF 3 - 4 Berga IP, naturgräs
2019-06-09 14:00 132103036 BK Höllviken röd - Lunds FF 3 - 0 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-06-09 14:00 132103037 Backarnas FF - Vellinge IF 2 - 7 Dalhems IP A-plan 9-manna
2019-06-12 19:00 132103043 Vellinge IF - Dösjöbro IF 3 - 7 Vellinge IP B-plan
2019-06-14 18:30 132103044 Lunds FF - Backarnas FF 1 - 5 Smörlyckans IP Plan 2
2019-06-15 09:00 132103042 IFK Klagshamn - Husie IF 2 1 - 5 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-06-15 12:00 132103041 IF Lödde - TFK Nova Eslöv WO (3 - 0) Tolvans IP B-plan
2019-06-16 12:15 132103045 Svedala IF - BK Höllviken röd 3 - 1 Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
2019-06-19 19:00 132103026 BK Höllviken röd - IFK Klagshamn 2 - 4 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna