Spelprogram - P18-kval till U19

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Akropolis IF Sofian Jegham Vit/Vit/Vit
Bollstanäs SK 1 Marcus Jansson 0734326817 0734326817 GUL/GRÖN/GRÖN
Boo FF 1 Walter Leonardo Johnson 087184338 0739542026 Vinröd/Svart/Svarta
Brommapojkarna DFF 1 Nils Petter Tetlie 0709211719
Ekerö IK Lars Gustafsson Tonneman 0856035120 0705319843 Blå/Blå/Blå
Enskede IK 1 Daniel Roos 0706028808 Svarta/svarta/röda
FC Järfälla Saleh Osman Gulai 0769372211 Vit/Svart/Svarta
FK Bromma 1 Dragan Miljkovic Grön/Svart/Gröna
FoC Farsta FF Andreas Svensson 0709632157 Röd/Svart/Svart
Hammarby TFF 1 Bo Wester 0730390703 vit/grön/vit
Hanvikens SK 1 Mikaela Kling Röd/Röd/Vita
IFK Aspudden-Tellus 1 Jonas Bodin 0706441198 Blå/Blå/Blå
IFK Haninge Omar Moggi 0735188533 Vit/Blå/Vit
IFK Stocksund 1 Johan Israelsson 0703644329 Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 1 Lars Olson 0854026215 0733209300 Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK Martin Westerberg 0761733127 Röd/Vit/Röd
Rotebro IS FF 1 Henrik Modig 0705134835 Röd/blå/Röd/Röd
Rönninge Salem Fotboll 1 Miguel Gonzalez 0707982191 Gul/Svart/Gul
Spårvägens FF 1 Torbjörn Gozzi Blå/Blå/Blå
Tyresö FF Robin Carlén 0761134607 Gul/Röd/Röda
Vallentuna BK 1 Mattias Belin 0708526666 0708526666 Blå/blå/blå
Viggbyholms IK FF Jonas Holmberg 0701671773 Röd/röd/Vit
Värmdö IF Lars Toreborg 0767897611 Blå/Blå/Blå
Älta IF 1 Christer Löfgren 0707196121 Gul/svart/svart
Älvsjö AIK FF 1 Stefan Aletorn 0708410770 vit/blå/vita
Ängby IF 1 Zlatko Tesic 0700011602 0700011602 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:00 151107007 Tyresö FF - FC Järfälla 11 - 1 Tyresövallen 1
2019-04-06 15:00 151107014 IFK Stocksund 1 - Akropolis IF 9 - 1 Danderyd Arena 1
2019-04-06 16:30 151107002 Älvsjö AIK FF 1 - Bollstanäs SK 1 8 - 2 Älvsjö IP 1
2019-04-07 14:00 151107006 Vallentuna BK 1 - Enskede IK 1 5 - 3 Vallentuna IP 2
2019-04-07 14:00 151107013 IFK Österåker FK 1 - IFK Haninge 2 - 0 Åkersberga IP 2
2019-04-07 16:00 151107008 Spårvägens FF 1 - FK Bromma 1 6 - 2 Skarpnäcks SF 3
2019-04-07 16:00 151107012 Karlbergs BK - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 2 Stadshagens IP 1
2019-04-07 17:30 151107005 Viggbyholms IK FF - Ekerö IK 0 - 3 Träkvistavallen 1
2019-04-07 18:00 151107009 Rönninge Salem Fotboll 1 - FoC Farsta FF 2 - 3 Berga IP 1
2019-04-07 18:00 151107010 Rotebro IS FF 1 - Hammarby TFF 1 3 - 7 Skinnaråsens IP 2
2019-04-09 20:30 151107004 Värmdö IF - Brommapojkarna DFF 1 1 - 4 Värmdövallen 1
2019-04-10 20:15 151107003 Älta IF 1 - Boo FF 1 0 - 3 Älta IP 1
2019-04-12 19:30 151107019 Hanvikens SK 1 - Rotebro IS FF 1 8 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-04-12 20:00 151107026 Brommapojkarna DFF 1 - Älta IF 1 5 - 0 Grimsta IP 2
2019-04-13 14:00 151107021 FoC Farsta FF - Spårvägens FF 1 2 - 3 Farsta IP 1
2019-04-13 14:00 151107025 Ekerö IK - Värmdö IF 0 - 3 Träkvistavallen 1
2019-04-13 16:00 151107027 Boo FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 0 - 2 Boovallen 2
2019-04-14 12:00 151107020 Hammarby TFF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 3 - 0 Hammarby IP 1
2019-04-14 15:00 151107017 IFK Haninge - Karlbergs BK 4 - 0 Torvalla IP 3
2019-04-14 16:00 151107022 FK Bromma 1 - Tyresö FF 1 - 7 Ängby Södra BP 1
2019-04-14 16:00 151107028 Bollstanäs SK 1 - Ängby IF 1 4 - 5 Bollstanäs IP 1
2019-04-14 17:00 151107023 FC Järfälla - Vallentuna BK 1 2 - 4 Järfällavallen 1
2019-04-14 18:00 151107016 Akropolis IF - IFK Österåker FK 1 2 - 2 Spånga IP 4
2019-04-14 18:00 151107024 Enskede IK 1 - Viggbyholms IK FF 4 - 4 Enskede IP 2
2019-04-22 12:00 151107036 Tyresö FF - FoC Farsta FF 2 - 1 Tyresövallen 1
2019-04-22 14:00 151107035 Vallentuna BK 1 - FK Bromma 1 6 - 2 Vallentuna IP 2
2019-04-22 14:30 151107041 Karlbergs BK - Akropolis IF 3 - 4 Stadshagens IP 1
2019-04-22 16:00 151107037 Spårvägens FF 1 - Hammarby TFF 1 1 - 6 Skarpnäcks SF 3
2019-04-22 16:00 151107042 IFK Österåker FK 1 - IFK Stocksund 1 2 - 6 Röllingby 1
2019-04-22 18:00 151107031 Älvsjö AIK FF 1 - Brommapojkarna DFF 1 2 - 2 Älvsjö IP 1
2019-04-22 18:00 151107038 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hanvikens SK 1 1 - 7 Berga IP 1
2019-04-22 18:00 151107039 Rotebro IS FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 5 Skinnaråsens IP 2
2019-04-22 20:00 151107032 Älta IF 1 - Ekerö IK 3 - 0 Älta IP 1
2019-04-22 20:00 151107033 Värmdö IF - Enskede IK 1 1 - 2 Värmdövallen 1
2019-04-24 20:00 151107030 Ängby IF 1 - Boo FF 1 4 - 1 Ängby IP 1
2019-04-26 20:00 151107067 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Haninge 3 - 3 Berga IP 1
2019-04-27 14:00 151107050 FoC Farsta FF - Vallentuna BK 1 0 - 6 Farsta IP 1
2019-04-27 14:00 151107053 Enskede IK 1 - Älta IF 1 2 - 3 Kärrtorps IP 1
2019-04-27 14:30 151107055 Brommapojkarna DFF 1 - Ängby IF 1 1 - 1 Grimsta IP 2
2019-04-27 15:15 151107056 Boo FF 1 - Bollstanäs SK 1 2 - 4 Boovallen 1
2019-04-27 16:00 151107052 FC Järfälla - Värmdö IF 1 - 3 Järfällavallen 1
2019-04-27 16:00 151107054 Ekerö IK - Älvsjö AIK FF 1 3 - 2 Träkvistavallen 1
2019-04-28 13:30 151107048 Hanvikens SK 1 - Spårvägens FF 1 6 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-04-28 15:00 151107046 IFK Haninge - Rotebro IS FF 1 2 - 4 Torvalla IP 3
2019-04-28 16:00 151107044 IFK Stocksund 1 - Karlbergs BK 6 - 2 Danderyd Arena 1
2019-04-28 16:00 151107047 IFK Aspudden-Tellus 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 7 - 3 Aspuddens IP 1
2019-04-28 16:00 151107051 FK Bromma 1 - Viggbyholms IK FF 3 - 2 Ängby Södra BP 1
2019-04-28 18:00 151107049 Hammarby TFF 1 - Tyresö FF 1 - 4 Hammarby IP 1
Maj
2019-05-01 14:00 151107058 Bollstanäs SK 1 - Brommapojkarna DFF 1 1 - 5 Bollstanäs IP 1
2019-05-01 14:00 151107059 Ängby IF 1 - Ekerö IK 3 - 2 Ängby IP 1
2019-05-01 14:00 151107061 Älta IF 1 - FC Järfälla 5 - 3 Älta IP 1
2019-05-01 14:00 151107063 Viggbyholms IK FF - FoC Farsta FF 1 - 1 Hägernäs IP 2
2019-05-01 14:00 151107064 Vallentuna BK 1 - Hammarby TFF 1 8 - 1 Vallentuna IP 2
2019-05-01 14:00 151107068 Rotebro IS FF 1 - Akropolis IF 4 - 6 Skinnaråsens IP 2
2019-05-01 14:00 151107070 Karlbergs BK - IFK Österåker FK 1 5 - 2 Stadshagens IP 1
2019-05-01 16:00 151107065 Tyresö FF - Hanvikens SK 1 3 - 2 Tyresövallen 1
2019-05-01 18:00 151107060 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 3 - 2 Älvsjö IP 1
2019-05-03 20:00 151107075 IFK Haninge - Spårvägens FF 1 1 - 2 Torvalla IP 3
2019-05-04 16:00 151107083 Ekerö IK - Bollstanäs SK 1 3 - 0 Träkvistavallen 1
2019-05-05 10:00 151107084 Brommapojkarna DFF 1 - Boo FF 1 9 - 4 Blackeberg BP 1
2019-05-05 12:00 151107077 Hanvikens SK 1 - Vallentuna BK 1 5 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-05-05 15:15 151107078 Hammarby TFF 1 - Viggbyholms IK FF 5 - 3 Hammarby IP 1
2019-05-05 16:00 151107073 IFK Stocksund 1 - Rotebro IS FF 1 13 - 2 Danderyd Arena 1
2019-05-05 16:00 151107080 FK Bromma 1 - Älta IF 1 3 - 2 Ängby Södra BP 1
2019-05-05 16:30 151107074 Akropolis IF - Rönninge Salem Fotboll 1 7 - 0 Spånga IP 4
2019-05-05 17:00 151107079 FoC Farsta FF - Värmdö IF 0 - 4 Farsta IP 1
2019-05-05 18:00 151107082 Enskede IK 1 - Ängby IF 1 3 - 4 Enskede IP 2
2019-05-06 20:00 151107076 IFK Aspudden-Tellus 1 - Tyresö FF 1 - 3 Aspuddens IP 1
2019-05-06 20:00 151107081 FC Järfälla - Älvsjö AIK FF 1 1 - 4 Järfällavallen 1
2019-05-08 20:15 151107087 Bollstanäs SK 1 - Enskede IK 1 0 - 3 Bollstanäs IP 1
2019-05-10 19:30 151107094 Tyresö FF - IFK Haninge 1 - 3 Tyresövallen 1
2019-05-11 14:15 151107092 Viggbyholms IK FF - Hanvikens SK 1 2 - 5 Hägernäs IP 2
2019-05-11 15:00 151107097 Rotebro IS FF 1 - IFK Österåker FK 1 3 - 4 Skinnaråsens IP 1
2019-05-11 15:15 151107086 Boo FF 1 - Ekerö IK 3 - 0 Boovallen 1
2019-05-11 17:00 151107090 Älta IF 1 - FoC Farsta FF 3 - 1 Älta IP 1
2019-05-12 14:00 151107091 Värmdö IF - Hammarby TFF 1 1 - 4 Värmdövallen 1
2019-05-12 14:00 151107093 Vallentuna BK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 0 - 1 Vallentuna IP 2
2019-05-12 18:00 151107088 Ängby IF 1 - FC Järfälla 1 - 1 Ängby IP 1
2019-05-12 18:00 151107096 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Stocksund 1 3 - 6 Berga IP 1
2019-05-12 19:00 151107095 Spårvägens FF 1 - Akropolis IF 3 - 2 Skarpnäcks SF 3
2019-05-13 20:30 151107089 Älvsjö AIK FF 1 - FK Bromma 1 3 - 2 Älvsjö IP 1
2019-05-15 20:00 151107062 Värmdö IF - FK Bromma 1 3 - 1 Värmdövallen 1
2019-05-17 19:15 151107101 IFK Österåker FK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 4 - 0 Röllingby 1
2019-05-18 14:00 151107108 FoC Farsta FF - Älvsjö AIK FF 1 1 - 6 Farsta IP 1
2019-05-18 16:00 151107107 Hammarby TFF 1 - Älta IF 1 2 - 1 Hammarby IP 1
2019-05-18 16:00 151107112 Ekerö IK - Brommapojkarna DFF 1 2 - 4 Träkvistavallen 1
2019-05-18 16:30 151107104 IFK Haninge - Vallentuna BK 1 2 - 6 Torvalla IP 1
2019-05-18 18:00 151107111 Enskede IK 1 - Boo FF 1 0 - 2 Enskede IP 2
2019-05-19 12:00 151107100 Karlbergs BK - Rotebro IS FF 1 2 - 3 Stadshagens IP 1
2019-05-19 12:00 151107106 Hanvikens SK 1 - Värmdö IF 3 - 4 Trollbäckens IP 1
2019-05-19 16:00 151107105 IFK Aspudden-Tellus 1 - Viggbyholms IK FF 4 - 4 Aspuddens IP 1
2019-05-19 16:00 151107109 FK Bromma 1 - Ängby IF 1 3 - 5 Ängby Södra BP 1
2019-05-19 17:30 151107110 FC Järfälla - Bollstanäs SK 1 0 - 2 Järfällavallen 1
2019-05-19 20:00 151107103 Akropolis IF - Tyresö FF 1 - 3 Spånga IP 4
2019-05-22 20:00 151107102 IFK Stocksund 1 - Spårvägens FF 1 0 - 2 Danderyd Arena 1
2019-05-24 18:15 151107114 Brommapojkarna DFF 1 - Enskede IK 1 2 - 2 Grimsta IP 2
2019-05-24 20:00 151107119 Älta IF 1 - Hanvikens SK 1 2 - 4 Älta IP 1
2019-05-25 15:00 151107121 Viggbyholms IK FF - IFK Haninge 6 - 1 Hägernäs IP 2
2019-05-25 16:00 151107120 Värmdö IF - IFK Aspudden-Tellus 1 5 - 2 Värmdövallen 1
2019-05-26 12:00 151107123 Tyresö FF - IFK Stocksund 1 4 - 1 Tyresövallen 1
2019-05-26 14:00 151107122 Vallentuna BK 1 - Akropolis IF 3 - 1 Vallentuna IP 2
2019-05-26 16:00 151107116 Bollstanäs SK 1 - FK Bromma 1 1 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-05-26 16:00 151107124 Spårvägens FF 1 - IFK Österåker FK 1 0 - 3 Skarpnäcks SF 3
2019-05-26 16:15 151107125 Rönninge Salem Fotboll 1 - Karlbergs BK 0 - 3 Berga IP 1
2019-05-26 18:00 151107117 Ängby IF 1 - FoC Farsta FF 3 - 0 Ängby IP 1
2019-05-27 20:30 151107118 Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby TFF 1 3 - 4 Älvsjö IP 1
2019-05-30 14:00 151107115 Boo FF 1 - FC Järfälla 6 - 3 Boovallen 1
Juni
2019-06-01 12:00 151107129 Karlbergs BK - Spårvägens FF 1 0 - 0 Stadshagens IP 1
2019-06-01 15:30 151107135 Hanvikens SK 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 8 Trollbäckens IP 1
2019-06-01 16:00 151107130 IFK Österåker FK 1 - Tyresö FF 2 - 3 Åkersberga IP 2
2019-06-01 16:00 151107134 IFK Aspudden-Tellus 1 - Älta IF 1 4 - 4 Aspuddens IP 1
2019-06-01 16:00 151107137 FoC Farsta FF - Bollstanäs SK 1 8 - 2 Farsta IP 1
2019-06-02 15:00 151107133 IFK Haninge - Värmdö IF 0 - 7 Torvalla IP 3
2019-06-02 16:00 151107131 IFK Stocksund 1 - Vallentuna BK 1 1 - 3 Danderyd Arena 1
2019-06-02 16:00 151107138 FK Bromma 1 - Boo FF 1 1 - 3 Ängby Södra BP 1
2019-06-02 18:00 151107132 Akropolis IF - Viggbyholms IK FF 7 - 6 Spånga IP 4
2019-06-02 18:00 151107136 Hammarby TFF 1 - Ängby IF 1 4 - 1 Hammarby IP 1
2019-06-02 18:00 151107139 FC Järfälla - Brommapojkarna DFF 1 2 - 5 Järfällavallen 1
2019-06-02 18:00 151107140 Enskede IK 1 - Ekerö IK 3 - 1 Enskede IP 2
2019-06-06 12:30 151107152 Tyresö FF - Karlbergs BK 4 - 1 Tyresövallen 1
2019-06-06 14:00 151107142 Ekerö IK - FC Järfälla 3 - 2 Svanängens IP 2
2019-06-06 14:00 151107144 Boo FF 1 - FoC Farsta FF 3 - 1 Boovallen 1
2019-06-06 14:00 151107145 Bollstanäs SK 1 - Hammarby TFF 1 5 - 7 Bollstanäs IP 1
2019-06-06 14:00 151107146 Ängby IF 1 - Hanvikens SK 1 3 - 3 Ängby IP 1
2019-06-06 14:00 151107147 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 4 - 1 Älvsjö IP 1
2019-06-06 14:00 151107148 Älta IF 1 - IFK Haninge 2 - 5 Älta IP 1
2019-06-06 14:00 151107149 Värmdö IF - Akropolis IF 8 - 1 Värmdövallen 1
2019-06-06 14:00 151107150 Viggbyholms IK FF - IFK Stocksund 1 4 - 5 Skarpäng 1
2019-06-06 14:00 151107151 Vallentuna BK 1 - IFK Österåker FK 1 4 - 3 Vallentuna IP 2
2019-06-06 14:00 151107154 Rönninge Salem Fotboll 1 - Rotebro IS FF 1 5 - 3 Berga IP 1
2019-06-08 16:00 151107166 FoC Farsta FF - Brommapojkarna DFF 1 0 - 12 Farsta IP 1
2019-06-08 17:00 151107168 FC Järfälla - Enskede IK 1 0 - 2 Järfällavallen 1
2019-06-09 14:00 151107164 Hanvikens SK 1 - Bollstanäs SK 1 6 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-06-09 15:00 151107162 IFK Haninge - Älvsjö AIK FF 1 1 - 3 Torvalla IP 3
2019-06-09 16:00 151107158 Karlbergs BK - Vallentuna BK 1 4 - 7 Stadshagens IP 1
2019-06-09 16:00 151107163 IFK Aspudden-Tellus 1 - Ängby IF 1 2 - 7 Aspuddens IP 1
2019-06-09 16:00 151107167 FK Bromma 1 - Ekerö IK 5 - 0 Ängby Södra BP 1
2019-06-09 17:00 151107156 Rotebro IS FF 1 - Spårvägens FF 1 3 - 4 Skinnaråsens IP 1
2019-06-09 18:00 151107159 IFK Österåker FK 1 - Viggbyholms IK FF 2 - 4 Åkersberga IP 2
2019-06-09 18:00 151107165 Hammarby TFF 1 - Boo FF 1 2 - 1 Hammarby IP 1
2019-06-09 20:00 151107160 IFK Stocksund 1 - Värmdö IF 4 - 3 Danderyd Arena 1
2019-06-09 20:00 151107161 Akropolis IF - Älta IF 1 1 - 4 Spånga IP 4
2019-06-11 20:15 151107143 Brommapojkarna DFF 1 - FK Bromma 1 1 - 0 Ängby Södra BP 1
2019-06-14 19:30 151107066 Spårvägens FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 2 - 5 Skarpnäcks SF 3
2019-06-14 20:00 151107176 Älvsjö AIK FF 1 - Akropolis IF 2 - 2 Älvsjö IP 1
2019-06-15 11:00 151107170 Enskede IK 1 - FK Bromma 1 6 - 4 Kärrtorps IP 2
2019-06-15 15:00 151107173 Boo FF 1 - Hanvikens SK 1 3 - 3 Boovallen 1
2019-06-15 15:00 151107177 Älta IF 1 - IFK Stocksund 1 9 - 3 Älta IP 1
2019-06-15 16:00 151107171 Ekerö IK - FoC Farsta FF 4 - 0 Svanängens IP 1
2019-06-15 16:00 151107172 Brommapojkarna DFF 1 - Hammarby TFF 1 1 - 0 Grimsta IP 2
2019-06-15 16:00 151107179 Viggbyholms IK FF - Karlbergs BK 4 - 1 Hägernäs IP 2
2019-06-16 14:00 151107178 Värmdö IF - IFK Österåker FK 1 5 - 1 Värmdövallen 1
2019-06-16 14:00 151107181 Tyresö FF - Rotebro IS FF 1 7 - 1 Tyresövallen 1
2019-06-16 16:00 151107182 Spårvägens FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 4 - 3 Skarpnäcks SF 3
2019-06-16 18:00 151107175 Ängby IF 1 - IFK Haninge 4 - 1 Ängby IP 1
2019-06-17 20:00 151107174 Bollstanäs SK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 3 Bollstanäs IP 1
2019-06-17 20:15 151107196 FK Bromma 1 - FC Järfälla 1 - 1 Ängby Södra BP 1
2019-06-19 19:00 151107034 Viggbyholms IK FF - FC Järfälla 2 - 1 Hägernäs IP 2
2019-06-19 19:30 151107184 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tyresö FF 0 - 3 Berga IP 1
2019-06-19 19:30 151107185 Rotebro IS FF 1 - Vallentuna BK 1 1 - 5 Skinnaråsens IP 1
2019-06-19 20:00 151107190 Akropolis IF - Ängby IF 1 2 - 4 Ängby IP 1
2019-06-19 20:15 151107187 Värmdö IF - Karlbergs BK 2 - 5 Värmdövallen 1
2019-06-23 17:30 151107189 IFK Stocksund 1 - Älvsjö AIK FF 1 0 - 4 Danderyd Arena 1
2019-06-23 18:00 151107188 IFK Österåker FK 1 - Älta IF 1 2 - 4 Åkersberga IP 2
2019-06-23 18:00 151107194 Hammarby TFF 1 - Ekerö IK 4 - 1 Hammarby IP 1
2019-06-24 20:00 151107193 Hanvikens SK 1 - Brommapojkarna DFF 1 5 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-06-24 20:00 151107195 FoC Farsta FF - Enskede IK 1 2 - 6 Farsta IP 1
2019-06-26 18:00 151107192 IFK Aspudden-Tellus 1 - Boo FF 1 0 - 3 Aspuddens IP 1
2019-06-26 20:00 151107191 IFK Haninge - Bollstanäs SK 1 8 - 2 Torvalla IP 3
Augusti
2019-08-03 15:00 151107202 Boo FF 1 - IFK Haninge 2 - 3 Boovallen 1
2019-08-03 15:00 151107206 Älta IF 1 - Karlbergs BK 1 - 8 Älta IP 1
2019-08-04 12:00 151107210 Tyresö FF - Spårvägens FF 1 5 - 2 Tyresövallen 1
2019-08-04 17:00 151107201 Brommapojkarna DFF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 2 Grimsta IP 2
2019-08-07 20:00 151107209 Vallentuna BK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 3 - 0 Vallentuna IP 2
2019-08-10 12:00 151107221 IFK Aspudden-Tellus 1 - Ekerö IK 1 - 0 Aspuddens IP 1
2019-08-10 14:00 151107224 FoC Farsta FF - FK Bromma 1 0 - 5 Farsta IP 1
2019-08-10 15:00 151107214 Rotebro IS FF 1 - Värmdö IF 1 - 0 Skinnaråsens IP 1
2019-08-10 16:00 151107217 IFK Österåker FK 1 - Ängby IF 1 0 - 4 Åkersberga IP 2
2019-08-11 12:00 151107222 Hanvikens SK 1 - Enskede IK 1 4 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-08-11 14:00 151107216 Karlbergs BK - Älvsjö AIK FF 1 2 - 0 Stadshagens IP 1
2019-08-11 16:00 151107212 Spårvägens FF 1 - Vallentuna BK 1 3 - 1 Skarpnäcks SF 3
2019-08-11 16:00 151107218 IFK Stocksund 1 - Bollstanäs SK 1 13 - 0 Danderyd Arena 1
2019-08-11 18:00 151107219 Akropolis IF - Boo FF 1 3 - 4 Spånga IP 4
2019-08-11 18:00 151107223 Hammarby TFF 1 - FC Järfälla 5 - 1 Hammarby IP 1
2019-08-11 20:00 151107213 Rönninge Salem Fotboll 1 - Viggbyholms IK FF 6 - 2 Berga IP 1
2019-08-13 20:00 151107220 IFK Haninge - Brommapojkarna DFF 1 4 - 5 Torvalla IP 3
2019-08-17 15:00 151107235 Älta IF 1 - Rotebro IS FF 1 3 - 0 Älta IP 1
2019-08-17 16:00 151107229 Ekerö IK - IFK Haninge 0 - 1 Träkvistavallen 1
2019-08-17 16:00 151107230 Brommapojkarna DFF 1 - Akropolis IF 4 - 1 Grimsta IP 2
2019-08-18 13:00 151107228 Enskede IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 4 - 0 Enskede IP 2
2019-08-18 14:00 151107236 Värmdö IF - Rönninge Salem Fotboll 1 7 - 3 Värmdövallen 1
2019-08-18 14:00 151107238 Vallentuna BK 1 - Tyresö FF 2 - 3 Vallentuna IP 2
2019-08-18 16:00 151107226 FK Bromma 1 - Hammarby TFF 1 2 - 4 Ängby Södra BP 1
2019-08-18 17:00 151107227 FC Järfälla - Hanvikens SK 1 2 - 2 Järfällavallen 1
2019-08-18 18:00 151107233 Ängby IF 1 - Karlbergs BK 2 - 0 Ängby IP 1
2019-08-21 18:00 151107248 Akropolis IF - Ekerö IK 1 - 3 Spånga IP 4
2019-08-21 20:00 151107240 Tyresö FF - Viggbyholms IK FF 5 - 0 Tyresövallen 1
2019-08-21 20:00 151107241 Spårvägens FF 1 - Värmdö IF 2 - 0 Skarpnäcks SF 3
2019-08-21 20:00 151107242 Rönninge Salem Fotboll 1 - Älta IF 1 3 - 4 Berga IP 1
2019-08-21 20:00 151107243 Rotebro IS FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 0 - 5 Skinnaråsens IP 1
2019-08-21 20:00 151107245 Karlbergs BK - Bollstanäs SK 1 2 - 1 Stadshagens IP 1
2019-08-21 20:00 151107246 IFK Österåker FK 1 - Boo FF 1 0 - 3 Åkersberga IP 2
2019-08-21 20:00 151107247 IFK Stocksund 1 - Brommapojkarna DFF 1 5 - 4 Danderyd Arena 1
2019-08-21 20:00 151107249 IFK Haninge - Enskede IK 1 0 - 2 Torvalla IP 3
2019-08-21 20:00 151107250 IFK Aspudden-Tellus 1 - FC Järfälla 3 - 2 Aspuddens IP 1
2019-08-21 20:00 151107251 Hanvikens SK 1 - FK Bromma 1 4 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-08-21 20:00 151107252 Hammarby TFF 1 - FoC Farsta FF 5 - 1 Hammarby IP 1
2019-08-23 20:00 151107264 Älta IF 1 - Spårvägens FF 1 4 - 2 Älta IP 1
2019-08-24 16:00 151107254 FoC Farsta FF - Hanvikens SK 1 4 - 5 Farsta IP 1
2019-08-24 16:00 151107258 Ekerö IK - IFK Stocksund 1 1 - 3 Träkvistavallen 1
2019-08-24 16:00 151107266 Viggbyholms IK FF - Vallentuna BK 1 3 - 4 Hägernäs IP 2
2019-08-24 17:00 151107260 Boo FF 1 - Karlbergs BK 2 - 1 Björknäs IP 1
2019-08-25 14:00 151107265 Värmdö IF - Tyresö FF 3 - 5 Värmdövallen 1
2019-08-25 16:00 151107255 FK Bromma 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 8 - 2 Ängby Södra BP 1
2019-08-25 16:00 151107259 Brommapojkarna DFF 1 - IFK Österåker FK 1 19 - 3 Vällingby BP 1
2019-08-25 17:00 151107256 FC Järfälla - IFK Haninge 3 - 5 Järfällavallen 1
2019-08-25 18:00 151107257 Enskede IK 1 - Akropolis IF 9 - 1 Enskede IP 2
2019-08-25 18:00 151107262 Ängby IF 1 - Rotebro IS FF 1 7 - 0 Ängby IP 1
2019-08-25 20:00 151107263 Älvsjö AIK FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 4 - 2 Älvsjö IP 1
2019-08-28 20:00 151107208 Viggbyholms IK FF - Rotebro IS FF 1 2 - 2 Hägernäs IP 2
2019-08-31 14:00 151107279 IFK Aspudden-Tellus 1 - FoC Farsta FF 2 - 2 Aspuddens IP 1
2019-08-31 16:00 151107275 IFK Österåker FK 1 - Ekerö IK 3 - 0 Åkersberga IP 2
September
2019-09-01 12:00 151107269 Tyresö FF - Älta IF 1 0 - 0 Tyresövallen 1
2019-09-01 14:00 151107268 Vallentuna BK 1 - Värmdö IF 1 - 3 Vallentuna IP 2
2019-09-01 14:00 151107274 Karlbergs BK - Brommapojkarna DFF 1 2 - 3 Stadshagens IP 1
2019-09-01 15:00 151107278 IFK Haninge - FK Bromma 1 5 - 3 Torvalla IP 3
2019-09-01 16:00 151107270 Spårvägens FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 6 Skarpnäcks SF 3
2019-09-01 18:00 151107276 IFK Stocksund 1 - Enskede IK 1 4 - 7 Danderyd Arena 1
2019-09-01 18:30 151107280 Hanvikens SK 1 - Hammarby TFF 1 2 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-09-01 20:00 151107272 Rotebro IS FF 1 - Bollstanäs SK 1 3 - 1 Skinnaråsens IP 1
2019-09-01 20:00 151107277 Akropolis IF - FC Järfälla OW (0 - 3) Spånga IP 4
2019-09-04 20:00 151107237 Spårvägens FF 1 - Viggbyholms IK FF 0 - 3 Skarpnäcks SF 3
2019-09-04 20:15 151107198 FC Järfälla - FoC Farsta FF 4 - 0 Järfällavallen 1
2019-09-04 20:15 151107203 Bollstanäs SK 1 - Akropolis IF 10 - 3 Bollstanäs IP 1
2019-09-07 14:30 151107293 Älta IF 1 - Vallentuna BK 1 4 - 2 Älta IP 1
2019-09-07 15:00 151107289 Boo FF 1 - Rotebro IS FF 1 4 - 0 Boovallen 1
2019-09-07 16:00 151107283 FoC Farsta FF - IFK Haninge 2 - 6 Farsta IP 1
2019-09-07 16:00 151107287 Ekerö IK - Karlbergs BK 0 - 1 Träkvistavallen 1
2019-09-07 16:00 151107294 Värmdö IF - Viggbyholms IK FF 2 - 0 Värmdövallen 1
2019-09-08 16:00 151107284 FK Bromma 1 - Akropolis IF 6 - 1 Ängby Södra BP 1
2019-09-08 16:00 151107290 Bollstanäs SK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 2 - 4 Bollstanäs IP 1
2019-09-08 17:00 151107285 FC Järfälla - IFK Stocksund 1 0 - 4 Järfällavallen 1
2019-09-08 18:00 151107286 Enskede IK 1 - IFK Österåker FK 1 2 - 0 Enskede IP 2
2019-09-08 18:00 151107291 Ängby IF 1 - Spårvägens FF 1 2 - 1 Ängby IP 1
2019-09-08 18:00 151107292 Älvsjö AIK FF 1 - Tyresö FF 3 - 5 Älvsjö IP 1
2019-09-08 18:30 151107282 Hammarby TFF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 4 - 1 Kärrtorps IP 1
2019-09-13 20:00 151107307 IFK Haninge - Hammarby TFF 1 1 - 3 Torvalla IP 1
2019-09-15 12:00 151107298 Tyresö FF - Ängby IF 1 1 - 3 Tyresövallen 1
2019-09-15 14:00 151107297 Vallentuna BK 1 - Älvsjö AIK FF 1 1 - 3 Vallentuna IP 2
2019-09-15 14:00 151107303 Karlbergs BK - Enskede IK 1 5 - 4 Stadshagens IP 1
2019-09-15 15:00 151107301 Rotebro IS FF 1 - Brommapojkarna DFF 1 0 - 6 Skinnaråsens IP 1
2019-09-15 16:00 151107200 Ekerö IK - Hanvikens SK 1 2 - 0 Träkvistavallen 1
2019-09-15 16:00 151107299 Spårvägens FF 1 - Bollstanäs SK 1 1 - 9 Skarpnäcks SF 3
2019-09-15 18:00 151107300 Rönninge Salem Fotboll 1 - Boo FF 1 2 - 2 Berga IP 1
2019-09-15 20:00 151107296 Viggbyholms IK FF - Älta IF 1 1 - 4 Hägernäs IP 2
2019-09-15 20:00 151107306 Akropolis IF - FoC Farsta FF 8 - 4 Spånga IP 4
2019-09-18 19:45 151107305 IFK Stocksund 1 - FK Bromma 1 3 - 1 Danderyd Arena 1
2019-09-18 20:15 151107199 Enskede IK 1 - Hammarby TFF 1 4 - 7 Enskede IP 2
2019-09-18 20:15 151107308 IFK Aspudden-Tellus 1 - Hanvikens SK 1 0 - 4 Aspuddens IP 1
2019-09-18 20:15 151107319 Bollstanäs SK 1 - Tyresö FF 3 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-09-21 14:30 151107314 FC Järfälla - Karlbergs BK 2 - 3 Järfällavallen 2
2019-09-21 16:00 151107312 FoC Farsta FF - IFK Stocksund 1 OW (0 - 3) Farsta IP 1
2019-09-21 16:00 151107316 Ekerö IK - Rotebro IS FF 1 3 - 1 Träkvistavallen 1
2019-09-22 12:00 151107310 Hanvikens SK 1 - IFK Haninge 1 - 8 Trollbäckens IP 2
2019-09-22 18:00 151107320 Ängby IF 1 - Vallentuna BK 1 0 - 1 Ängby IP 1
2019-09-22 18:00 151107321 Älvsjö AIK FF 1 - Viggbyholms IK FF 8 - 2 Älvsjö IP 1
2019-09-22 19:00 151107311 Hammarby TFF 1 - Akropolis IF 19 - 3 Hammarby IP 1
2019-09-22 20:00 151107317 Brommapojkarna DFF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 13 - 0 Grimsta IP 2
2019-09-22 20:00 151107322 Älta IF 1 - Värmdö IF 0 - 3 Älta IP 1
2019-09-25 20:00 151107232 Bollstanäs SK 1 - IFK Österåker FK 1 4 - 3 Bollstanäs IP 1
2019-09-27 19:30 151107231 Boo FF 1 - IFK Stocksund 1 1 - 3 Danderyd Arena 1
2019-09-28 15:00 151107330 Rotebro IS FF 1 - Enskede IK 1 3 - 6 Skinnaråsens IP 1
2019-09-28 16:00 151107325 Viggbyholms IK FF - Ängby IF 1 2 - 2 Hägernäs IP 2
2019-09-28 16:00 151107333 IFK Österåker FK 1 - FoC Farsta FF 2 - 3 Åkersberga IP 2
2019-09-29 12:00 151107327 Tyresö FF - Boo FF 1 5 - 2 Tyresövallen 1
2019-09-29 14:00 151107326 Vallentuna BK 1 - Bollstanäs SK 1 4 - 1 Vallentuna IP 2
2019-09-29 14:00 151107332 Karlbergs BK - FK Bromma 1 0 - 2 Stadshagens IP 1
2019-09-29 15:00 151107336 IFK Haninge - IFK Aspudden-Tellus 1 4 - 0 Torvalla IP 3
2019-09-29 16:00 151107304 IFK Österåker FK 1 - FC Järfälla 1 - 1 Åkersberga IP 2
2019-09-29 16:00 151107328 Spårvägens FF 1 - Brommapojkarna DFF 1 2 - 5 Skarpnäcks SF 3
2019-09-29 18:00 151107329 Rönninge Salem Fotboll 1 - Ekerö IK 4 - 0 Berga IP 1
2019-09-29 18:00 151107335 Akropolis IF - Hanvikens SK 1 2 - 20 Spånga IP 4
Oktober
2019-10-01 20:15 151107271 Rönninge Salem Fotboll 1 - Ängby IF 1 0 - 3 Berga IP 1
2019-10-02 20:00 151107324 Värmdö IF - Älvsjö AIK FF 1 4 - 2 Värmdövallen 1
2019-10-02 20:00 151107334 IFK Stocksund 1 - Hammarby TFF 1 1 - 0 Danderyd Arena 1
2019-10-05 12:00 151107340 Hammarby TFF 1 - IFK Österåker FK 1 11 - 0 Hammarby IP 1
2019-10-05 12:00 151107341 FoC Farsta FF - Karlbergs BK 1 - 5 Farsta IP 1
2019-10-05 13:00 151107338 IFK Aspudden-Tellus 1 - Akropolis IF 2 - 3 Aspuddens IP 1
2019-10-05 15:30 151107347 Boo FF 1 - Vallentuna BK 1 2 - 2 Boovallen 1
2019-10-05 16:00 151107345 Ekerö IK - Spårvägens FF 1 0 - 2 Träkvistavallen 1
2019-10-06 12:00 151107339 Hanvikens SK 1 - IFK Stocksund 1 2 - 8 Trollbäckens IP 2
2019-10-06 16:00 151107348 Bollstanäs SK 1 - Viggbyholms IK FF 2 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-10-06 17:00 151107343 FC Järfälla - Rotebro IS FF 1 6 - 2 Järfällavallen 1
2019-10-06 18:00 151107346 Brommapojkarna DFF 1 - Tyresö FF 4 - 1 Grimsta IP 2
2019-10-06 18:00 151107349 Ängby IF 1 - Värmdö IF 2 - 0 Ängby IP 1
2019-10-06 20:00 151107350 Älvsjö AIK FF 1 - Älta IF 1 5 - 2 Älvsjö IP 1
2019-10-09 20:00 151107313 FK Bromma 1 - IFK Österåker FK 1 3 - 1 Ängby Södra BP 1
2019-10-09 20:15 151107344 Enskede IK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 1 - 1 Berga IP 1
2019-10-11 20:00 151107352 Älta IF 1 - Ängby IF 1 2 - 2 Älta IP 1
2019-10-12 14:00 151107361 Karlbergs BK - Hammarby TFF 1 2 - 7 Stadshagens IP 1
2019-10-12 15:00 151107359 Rotebro IS FF 1 - FK Bromma 1 2 - 3 Skinnaråsens IP 1
2019-10-12 15:00 151107362 IFK Österåker FK 1 - Hanvikens SK 1 2 - 4 Åkersberga IP 2
2019-10-12 16:00 151107354 Viggbyholms IK FF - Boo FF 1 3 - 3 Hägernäs IP 2
2019-10-12 18:00 151107358 Rönninge Salem Fotboll 1 - FC Järfälla 3 - 2 Berga IP 1
2019-10-13 14:00 151107353 Värmdö IF - Bollstanäs SK 1 2 - 0 Värmdövallen 1
2019-10-13 14:00 151107355 Vallentuna BK 1 - Brommapojkarna DFF 1 0 - 5 Vallentuna IP 2
2019-10-13 14:00 151107356 Tyresö FF - Ekerö IK 13 - 0 Tyresövallen 1
2019-10-13 16:00 151107357 Spårvägens FF 1 - Enskede IK 1 2 - 1 Skarpnäcks SF 3
2019-10-13 16:00 151107363 IFK Stocksund 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 8 - 4 Danderyd Arena 1
2019-10-13 18:00 151107205 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Österåker FK 1 Älvsjö IP 1
2019-10-13 18:00 151107364 Akropolis IF - IFK Haninge 1 - 7 Spånga IP 4
2019-10-16 19:30 151107376 Boo FF 1 - Värmdö IF Boovallen 1
2019-10-16 20:00 151107204 Ängby IF 1 - IFK Stocksund 1 Ängby IP 1
2019-10-16 20:15 151107377 Bollstanäs SK 1 - Älta IF 1 Bollstanäs IP 1
2019-10-18 19:00 151107318 Spårvägens FF 1 - Boo FF 1 Skarpnäcks SF 3
2019-10-19 14:00 151107370 FoC Farsta FF - Rotebro IS FF 1 Farsta IP 1
2019-10-19 14:00 151107373 Enskede IK 1 - Tyresö FF Enskede IP 2
2019-10-19 14:00 151107374 Ekerö IK - Vallentuna BK 1 Träkvistavallen 1
2019-10-19 15:00 151107366 IFK Haninge - IFK Stocksund 1 Torvalla IP 1
2019-10-19 16:00 151107367 IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Österåker FK 1 Aspuddens IP 1
2019-10-19 16:30 151107375 Brommapojkarna DFF 1 - Viggbyholms IK FF Grimsta IP 2
2019-10-20 12:00 151107368 Hanvikens SK 1 - Karlbergs BK Trollbäckens IP 2
2019-10-20 16:00 151107371 FK Bromma 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Ängby Södra BP 1
2019-10-20 17:00 151107372 FC Järfälla - Spårvägens FF 1 Järfällavallen 1
2019-10-20 18:00 151107378 Ängby IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Ängby IP 1