Spelprogram - P17- 1A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Björn Arvidsson 0733272550 Svart/Vit/Svart/Gul
IFK Lidingö FK 2 Ammar Al-Dujaili 0767057370 blåvit randig/blå/blå
IK Frej Täby FK 1 Daniel Smirnov Lindblom 0851174744 0705092235 Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 3 Christian Grenander 0734042240 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Stefan Sundbeck Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK 1 Jan Pelli +46703177936 Gult/Svart/Svart
Viggbyholms IK FF Jonas Holmberg 0701671773 Röd/röd/Vit
Ängby IF 1 Zlatko Tesic 0700011602 0700011602 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 20:00 151110001 Sollentuna FK 3 - Spånga IS FK 1 0 - 2 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-22 20:00 151110002 Ängby IF 1 - Ursvik IK 1 0 - 1 Ängby IP 1
2019-04-27 12:30 151110005 IFK Lidingö FK 2 - IK Frej Täby FK 1 5 - 2 Lidingövallen 2
2019-04-27 16:00 151110008 Viggbyholms IK FF - Ängby IF 1 3 - 0 Hägernäs IP 2
2019-04-28 15:00 151110009 Ursvik IK 1 - Sollentuna FK 3 2 - 2 Ursviks IP 1
Maj
2019-05-05 14:00 151110013 AIK FF 1 - IK Frej Täby FK 1 5 - 1 Skytteholms IP 3
2019-05-05 15:00 151110015 Ursvik IK 1 - Spånga IS FK 1 1 - 3 Ursviks IP 1
2019-05-05 18:15 151110011 Sollentuna FK 3 - Viggbyholms IK FF 2 - 3 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-10 19:00 151110016 IFK Lidingö FK 2 - AIK FF 1 2 - 1 Breviks IP 2
2019-05-12 13:15 151110019 Viggbyholms IK FF - Ursvik IK 1 1 - 4 Hägernäs IP 2
2019-05-12 15:45 151110010 Spånga IS FK 1 - IFK Lidingö FK 2 6 - 2 Spånga IP 4
2019-05-12 16:00 151110017 IK Frej Täby FK 1 - Ängby IF 1 1 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-18 16:00 151110024 Viggbyholms IK FF - IFK Lidingö FK 2 3 - 1 Hägernäs IP 2
2019-05-19 16:00 151110021 Sollentuna FK 3 - IK Frej Täby FK 1 4 - 3 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-19 18:00 151110022 Ängby IF 1 - Spånga IS FK 1 1 - 5 Ängby IP 1
2019-05-24 19:00 151110027 IFK Lidingö FK 2 - Sollentuna FK 3 2 - 0 Breviks IP 2
2019-05-26 18:00 151110028 IK Frej Täby FK 1 - Ursvik IK 1 0 - 5 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-26 20:00 151110030 Spånga IS FK 1 - AIK FF 1 4 - 2 Spånga IP 4
Juni
2019-06-01 12:00 151110032 Ängby IF 1 - AIK FF 1 2 - 2 Ängby IP 1
2019-06-01 16:00 151110034 Viggbyholms IK FF - IK Frej Täby FK 1 6 - 2 Hägernäs IP 2
2019-06-02 15:00 151110035 Ursvik IK 1 - IFK Lidingö FK 2 3 - 6 Ursviks IP 1
2019-06-08 12:00 151110040 Spånga IS FK 1 - Viggbyholms IK FF 12 - 0 Spånga IP 4
2019-06-08 15:00 151110038 IFK Lidingö FK 2 - Ängby IF 1 4 - 1 Breviks IP 2
2019-06-09 14:00 151110036 AIK FF 1 - Sollentuna FK 3 5 - 3 e.f. Skytteholms IP 3
2019-06-12 20:00 151110003 AIK FF 1 - Viggbyholms IK FF 5 - 1 Skytteholms IP 1
2019-06-14 19:00 151110045 Ursvik IK 1 - AIK FF 1 4 - 3 Ursviks IP 1
2019-06-14 20:00 151110042 IK Frej Täby FK 1 - Spånga IS FK 1 1 - 5 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-06-16 16:00 151110041 Sollentuna FK 3 - Ängby IF 1 3 - 1 Edsbergs Sportfält 3
Augusti
2019-08-17 12:00 151110046 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 3 9 - 1 Ängby IP 1
2019-08-18 14:00 151110047 AIK FF 1 - Ursvik IK 1 5 - 1 Skytteholms IP 3
2019-08-18 16:00 151110050 Spånga IS FK 1 - IK Frej Täby FK 1 3 - 0 Spånga IP 4
2019-08-24 16:00 151110052 Ängby IF 1 - IFK Lidingö FK 2 2 - 2 Ängby IP 1
2019-08-25 13:00 151110054 Viggbyholms IK FF - Spånga IS FK 1 2 - 4 Hägernäs IP 2
2019-08-31 14:00 151110056 AIK FF 1 - Ängby IF 1 0 - 1 Skytteholms IP 2
2019-08-31 16:00 151110059 IK Frej Täby FK 1 - Viggbyholms IK FF 1 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
September
2019-09-08 14:00 151110063 AIK FF 1 - Spånga IS FK 1 0 - 3 Skytteholms IP 3
2019-09-08 15:00 151110065 Ursvik IK 1 - IK Frej Täby FK 1 2 - 4 Ursviks IP 1
2019-09-08 16:45 151110061 Sollentuna FK 3 - IFK Lidingö FK 2 3 - 0 Edsbergs Sportfält 3
2019-09-13 19:15 151110051 Sollentuna FK 3 - AIK FF 1 0 - 1 Kärrdals BP 1
2019-09-14 15:00 151110067 IFK Lidingö FK 2 - Viggbyholms IK FF 3 - 9 Breviks IP 2
2019-09-15 16:00 151110068 IK Frej Täby FK 1 - Sollentuna FK 3 3 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-15 18:00 151110070 Spånga IS FK 1 - Ängby IF 1 6 - 0 Spånga IP 4
2019-09-21 12:00 151110072 Ängby IF 1 - IK Frej Täby FK 1 0 - 2 Ängby IP 1
2019-09-21 13:00 151110075 Ursvik IK 1 - Viggbyholms IK FF 5 - 0 Örvallen 1
2019-09-22 14:00 151110073 AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 2 WO (3 - 0) Skytteholms IP 3
2019-09-22 16:00 151110090 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 3 WO (3 - 0) Spånga IP 4
2019-09-28 14:00 151110079 Viggbyholms IK FF - Sollentuna FK 3 2 - 1 Hägernäs IP 2
2019-09-29 16:00 151110077 IK Frej Täby FK 1 - AIK FF 1 1 - 4 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-29 16:00 151110080 Spånga IS FK 1 - Ursvik IK 1 3 - 2 Spånga IP 4
Oktober
2019-10-05 12:00 151110082 Ängby IF 1 - Viggbyholms IK FF 2 - 0 Ängby IP 1
2019-10-05 15:00 151110085 IFK Lidingö FK 2 - Spånga IS FK 1 8 - 2 Breviks IP 2
2019-10-08 20:15 151110058 IFK Lidingö FK 2 - Ursvik IK 1 3 - 5 Breviks IP 2
2019-10-11 19:15 151110081 Sollentuna FK 3 - Ursvik IK 1 2 - 1 Edsbergs Sportfält 3
2019-10-12 14:00 151110088 Viggbyholms IK FF - AIK FF 1 3 - 1 Hägernäs IP 2
2019-10-13 15:00 151110089 Ursvik IK 1 - Ängby IF 1 5 - 0 Ursviks IP 1
2019-10-13 17:30 151110086 IK Frej Täby FK 1 - IFK Lidingö FK 2 3 - 0 Tibblevallen (Täby SC 2)