Spelprogram - P12- 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 6 Mattias Edqvist 0736217098 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 1:1 John Fröjd GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 2 Tommie Lindberg 0709905453 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Järfälla 1 Mohamed Srour 0737395759 Vit/Svart/Svarta
Gröndals IK 4 Erik Josef Cernjul Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 3 grön Nathalie Robert Edgar 0723088440 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 2 Joakim Borneving 0707819601 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 24 Frederik Bergstedt 0707897838 Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna 4 Magnus Runnander 0703648744 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Haninge A Rickard Niclas Söderlund Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 2 blå Marcus Johnson 0708141210 blåvit randig/blå/blå
Sollentuna FK 11 Mårten Salomonsson 0707437002 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Anna Maria Spaak Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 41 Sten Christian Lennart Moberg 0733501085 Blå-Svart/Svart/Blå
Vasalunds IF A Jose Salomon 0704247090 0704247090 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF RVG 1 Jens Andreasson Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 18:30 IF Brommapojkarna 2 - Bollstanäs SK 1:1 Bollstanäs IP 22
2019-04-27 10:15 Bele Barkarby FF 6 - Vasalunds IF A Strömvallen 2
2019-04-27 11:30 Djurgårdens IF FF 2 - Spånga IS FK 1 Östermalms IP 2
2019-04-27 12:30 IFK Haninge A - IFK Lidingö FK 2 blå Torvalla IP 32
2019-04-27 16:30 Gröndals IK 4 - IF Brommapojkarna 24 Gröndals BP 11
2019-04-28 14:30 FC Järfälla 1 - Sollentuna FK 11 Tallbohovs IP 11
2019-04-28 17:45 Ängby IF RVG 1 - Täby FK 41 Ängby IP 2
2019-04-28 17:45 Hammarby IF FF 3 grön - IF Brommapojkarna 4 Kärrtorps IP 31
Omgång 2
2019-05-03 18:45 Bollstanäs SK 1:1 - Ängby IF RVG 1 Bollstanäs IP 21
2019-05-03 19:00 IF Brommapojkarna 24 - IFK Haninge A Ängby IP 2
2019-05-04 (Uppskj.) Vasalunds IF A - IF Brommapojkarna 4 Råsunda IP 11
2019-05-04 09:00 Täby FK 41 - Djurgårdens IF FF 2 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-04 11:30 IFK Lidingö FK 2 blå - Hammarby IF FF 3 grön Breviks IP 22
2019-05-04 14:00 Bele Barkarby FF 6 - IF Brommapojkarna 2 Strömvallen 2
2019-05-04 16:15 Sollentuna FK 11 - Gröndals IK 4 Helenelunds IP 2
2019-05-05 11:30 Spånga IS FK 1 - FC Järfälla 1 Nälsta BP 12
Omgång 3
2019-05-10 20:00 Hammarby IF FF 3 grön - IF Brommapojkarna 24 Kärrtorps IP 31
2019-05-11 09:00 IF Brommapojkarna 4 - IFK Lidingö FK 2 blå Blackeberg BP 11
2019-05-11 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Vasalunds IF A Stora Mossens IP 2
2019-05-11 12:30 IFK Haninge A - Sollentuna FK 11 Torvalla IP 32
2019-05-11 12:45 Djurgårdens IF FF 2 - Bollstanäs SK 1:1 Östermalms IP 2
2019-05-11 16:30 Gröndals IK 4 - Spånga IS FK 1 Gröndals BP 11
2019-05-12 13:15 FC Järfälla 1 - Täby FK 41 Tallbohovs IP 11
2019-05-12 17:45 Ängby IF RVG 1 - Bele Barkarby FF 6 Ängby IP 2
Omgång 4
2019-05-18 09:00 Täby FK 41 - Gröndals IK 4 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-18 11:30 Bele Barkarby FF 6 - Djurgårdens IF FF 2 Strömvallen 2
2019-05-18 11:30 IF Brommapojkarna 2 - Ängby IF RVG 1 Stora Mossens IP 2
2019-05-18 14:00 Vasalunds IF A - IFK Lidingö FK 2 blå Råsunda IP 11
2019-05-19 11:30 Spånga IS FK 1 - IFK Haninge A Nälsta BP 12
2019-05-19 13:30 Sollentuna FK 11 - Hammarby IF FF 3 grön Helenelunds IP 2
2019-05-19 15:15 IF Brommapojkarna 24 - IF Brommapojkarna 4 Ängby IP 2
2019-05-22 18:30 Bollstanäs SK 1:1 - FC Järfälla 1 Bollstanäs IP 22
Omgång 5
2019-05-05 14:00 Gröndals IK 4 - Bollstanäs SK 1:1 Gröndals BP 11
2019-05-24 19:00 Ängby IF RVG 1 - Vasalunds IF A Ängby IP 2
2019-05-24 19:15 IFK Lidingö FK 2 blå - IF Brommapojkarna 24 Hersby BP 1
2019-05-25 09:00 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 11 Blackeberg BP 11
2019-05-25 12:45 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 2 Östermalms IP 2
2019-05-25 13:30 Hammarby IF FF 3 grön - Spånga IS FK 1 Farsta IP 11
2019-05-25 13:45 IFK Haninge A - Täby FK 41 Torvalla IP 32
2019-05-26 12:00 FC Järfälla 1 - Bele Barkarby FF 6 Järfällavallen 21
Omgång 6
2019-05-11 18:00 Ängby IF RVG 1 - Djurgårdens IF FF 2 Ängby IP 2
2019-05-31 18:45 Bollstanäs SK 1:1 - IFK Haninge A Bollstanäs IP 21
2019-06-01 10:15 IF Brommapojkarna 2 - FC Järfälla 1 Stora Mossens IP 2
2019-06-02 09:00 Täby FK 41 - Hammarby IF FF 3 grön Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-06-02 11:30 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 4 Nälsta BP 12
2019-06-02 11:30 Vasalunds IF A - IF Brommapojkarna 24 Råsunda IP 11
2019-06-02 13:45 Sollentuna FK 11 - IFK Lidingö FK 2 blå Helenelunds IP 2
2019-06-15 15:00 Bele Barkarby FF 6 - Gröndals IK 4 Strömvallen 2
Omgång 7
2019-06-06 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Sollentuna FK 11 Ängby IP 2
2019-06-08 10:15 IFK Lidingö FK 2 blå - Spånga IS FK 1 Breviks IP 22
2019-06-08 12:00 Hammarby IF FF 3 grön - Bollstanäs SK 1:1 Solberga BP 12
2019-06-08 14:00 Djurgårdens IF FF 2 - Vasalunds IF A Östermalms IP 2
2019-06-08 15:00 IF Brommapojkarna 4 - Täby FK 41 Hässelängens BP 1
2019-06-09 12:00 FC Järfälla 1 - Ängby IF RVG 1 Järfällavallen 21
2019-06-09 12:30 IFK Haninge A - Bele Barkarby FF 6 Torvalla IP 32
2019-06-09 15:15 Gröndals IK 4 - IF Brommapojkarna 2 Gröndals BP 11
Omgång 8
2019-06-15 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - FC Järfälla 1 Östermalms IP 2
2019-06-15 09:00 Täby FK 41 - IFK Lidingö FK 2 blå Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-06-15 10:15 Bele Barkarby FF 6 - Hammarby IF FF 3 grön Strömvallen 2
2019-06-15 10:15 IF Brommapojkarna 2 - IFK Haninge A Stora Mossens IP 2
2019-06-16 10:15 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 24 Nälsta BP 12
2019-06-16 10:15 Vasalunds IF A - Sollentuna FK 11 Råsunda IP 11
2019-06-16 11:30 Bollstanäs SK 1:1 - IF Brommapojkarna 4 Bollstanäs IP 21
2019-06-16 17:45 Ängby IF RVG 1 - Gröndals IK 4 Ängby IP 2
Omgång 9
2019-08-17 12:30 IFK Haninge A - Ängby IF RVG 1 Torvalla IP 32
2019-08-17 15:15 IFK Lidingö FK 2 blå - Bollstanäs SK 1:1 Hersby BP 1
2019-08-17 16:30 Gröndals IK 4 - Djurgårdens IF FF 2 Gröndals BP 11
2019-08-18 11:15 Sollentuna FK 11 - Spånga IS FK 1 Helenelunds IP 2
2019-08-18 13:15 FC Järfälla 1 - Vasalunds IF A Järfällavallen 21
2019-08-18 14:00 Hammarby IF FF 3 grön - IF Brommapojkarna 2 Kärrtorps IP 31
2019-08-18 17:45 IF Brommapojkarna 24 - Täby FK 41 Ängby IP 2
2019-09-29 11:00 IF Brommapojkarna 4 - Bele Barkarby FF 6 Blackeberg BP 11
Omgång 10
2019-08-23 17:30 Bollstanäs SK 1:1 - IF Brommapojkarna 24 Bollstanäs IP 21
2019-08-24 10:15 Bele Barkarby FF 6 - IFK Lidingö FK 2 blå Strömvallen 2
2019-08-24 10:15 IF Brommapojkarna 2 - IF Brommapojkarna 4 Stora Mossens IP 2
2019-08-24 14:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Haninge A Östermalms IP 2
2019-08-25 10:15 Täby FK 41 - Sollentuna FK 11 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-08-25 10:15 Vasalunds IF A - Spånga IS FK 1 Råsunda IP 11
2019-08-25 12:00 FC Järfälla 1 - Gröndals IK 4 Järfällavallen 21
2019-09-29 09:00 Ängby IF RVG 1 - Hammarby IF FF 3 grön Ängby IP 2
Omgång 11
2019-08-31 09:00 IF Brommapojkarna 4 - Ängby IF RVG 1 Blackeberg BP 11
2019-08-31 10:15 IFK Lidingö FK 2 blå - IF Brommapojkarna 2 Breviks IP 22
2019-08-31 16:30 Gröndals IK 4 - Vasalunds IF A Gröndals BP 11
2019-09-01 11:30 Spånga IS FK 1 - Täby FK 41 Nälsta BP 12
2019-09-01 13:45 IFK Haninge A - FC Järfälla 1 Torvalla IP 32
2019-09-01 13:45 Sollentuna FK 11 - Bollstanäs SK 1:1 Helenelunds IP 2
2019-09-01 15:15 Hammarby IF FF 3 grön - Djurgårdens IF FF 2 Kärrtorps IP 31
2019-09-01 15:15 IF Brommapojkarna 24 - Bele Barkarby FF 6 Ängby IP 2
Omgång 12
2019-09-06 17:30 Bollstanäs SK 1:1 - Spånga IS FK 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-06 19:00 Ängby IF RVG 1 - IFK Lidingö FK 2 blå Ängby IP 2
2019-09-07 10:15 Bele Barkarby FF 6 - Sollentuna FK 11 Strömvallen 2
2019-09-07 12:45 IF Brommapojkarna 2 - IF Brommapojkarna 24 Vällingby BP 12
2019-09-07 14:00 Gröndals IK 4 - IFK Haninge A Gröndals BP 11
2019-09-08 11:30 Vasalunds IF A - Täby FK 41 Råsunda IP 11
2019-09-08 12:00 FC Järfälla 1 - Hammarby IF FF 3 grön Järfällavallen 21
2019-09-08 15:00 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 4 Ekhagens BP 1
Omgång 13
2019-09-13 19:00 IF Brommapojkarna 24 - Ängby IF RVG 1 Ängby IP 2
2019-09-14 09:00 IF Brommapojkarna 4 - FC Järfälla 1 Blackeberg BP 11
2019-09-14 10:15 Täby FK 41 - Bollstanäs SK 1:1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-14 11:00 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 6 Knutby BP 11
2019-09-14 17:00 IFK Lidingö FK 2 blå - Djurgårdens IF FF 2 Breviks IP 22
2019-09-15 12:30 IFK Haninge A - Vasalunds IF A Torvalla IP 32
2019-09-15 12:30 Sollentuna FK 11 - IF Brommapojkarna 2 Helenelunds IP 2
2019-09-15 15:15 Hammarby IF FF 3 grön - Gröndals IK 4 Kärrtorps IP 31
Omgång 14
2019-09-18 18:30 Vasalunds IF A - Bollstanäs SK 1:1 Bollstanäs IP 22
2019-09-21 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 1 Stora Mossens IP 2
2019-09-21 12:30 IFK Haninge A - Hammarby IF FF 3 grön Torvalla IP 32
2019-09-21 15:15 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 24 Östermalms IP 2
2019-09-22 09:15 Gröndals IK 4 - IF Brommapojkarna 4 Tantolundens BP 12
2019-09-22 12:00 FC Järfälla 1 - IFK Lidingö FK 2 blå Järfällavallen 21
2019-09-22 15:15 Ängby IF RVG 1 - Sollentuna FK 11 Ängby IP 2
2019-09-22 19:15 Bele Barkarby FF 6 - Täby FK 41 Strömvallen 2
Omgång 15
2019-09-27 18:45 Bollstanäs SK 1:1 - Bele Barkarby FF 6 Bollstanäs IP 21
2019-09-27 19:00 Spånga IS FK 1 - Ängby IF RVG 1 Nälsta BP 12
2019-09-28 09:00 IF Brommapojkarna 4 - IFK Haninge A Blackeberg BP 11
2019-09-28 09:00 Täby FK 41 - IF Brommapojkarna 2 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-28 10:15 IFK Lidingö FK 2 blå - Gröndals IK 4 Breviks IP 22
2019-09-28 16:30 IF Brommapojkarna 24 - FC Järfälla 1 Ängby IP 2
2019-09-29 13:45 Sollentuna FK 11 - Djurgårdens IF FF 2 Helenelunds IP 2
2019-09-29 17:45 Hammarby IF FF 3 grön - Vasalunds IF A Kärrtorps IP 31