Spelprogram - P10- 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 5 Stefan Strindér 0735499880 0735433880 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 2 Adrian Rodriguez Orozco 0763081484 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Espanyol Academy IF Blå Antonio Guiu Lajusticia Randiga blåvita/ blå/ blå.
Hammarby IF FF 5 grön Peter Hjalting Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Röd Pär-Ola Andersson Röd/Röd/Vita
IF Brommapojkarna 2 André Waldemar Wikström 087607521 0738238446 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 29 Björn Lander 0736731899 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Haninge Vit Stefan Bernström Vit/Blå/Vit
Nacka FC Jonathan Eklund Rödvit
Rönninge Salem Fotboll 1 Francisco Torres 0765594470 0765594470 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-22 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Hanvikens SK Röd Stora Mossens IP 3
2019-04-22 12:00 IFK Haninge Vit - AIK FF 5 Torvalla IP 32
2019-04-22 13:45 Espanyol Academy IF Blå - Rönninge Salem Fotboll 1 Fisksätra IP 2
2019-04-22 17:00 Nacka FC - IF Brommapojkarna 29 Sicklavallen 1
2019-06-16 10:30 Hammarby IF FF 5 grön - Djurgårdens IF FF 2 Kärrtorps IP 32
Omgång 2
2019-04-27 13:45 AIK FF 5 - Hammarby IF FF 5 grön Huvudstafältet 12
2019-04-27 16:15 Hanvikens SK Röd - IFK Haninge Vit Trollbäckens IP 3
2019-04-28 11:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - IF Brommapojkarna 2 Salemsvallen 2
2019-04-28 11:30 IF Brommapojkarna 29 - Espanyol Academy IF Blå Stora Mossens IP 3
2019-04-28 12:30 Djurgårdens IF FF 2 - Nacka FC Hjorthagens IP 2
Omgång 3
2019-05-04 10:00 IFK Haninge Vit - IF Brommapojkarna 2 Torvalla IP 32
2019-05-04 10:15 Nacka FC - AIK FF 5 Nacka IP 226
2019-05-04 16:30 Hammarby IF FF 5 grön - Hanvikens SK Röd Kärrtorps IP 32
2019-05-05 12:45 IF Brommapojkarna 29 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stora Mossens IP 3
2019-05-05 17:30 Espanyol Academy IF Blå - Djurgårdens IF FF 2 Fisksätra IP 2
Omgång 4
2019-05-11 11:15 AIK FF 5 - Espanyol Academy IF Blå Huvudstafältet 12
2019-05-11 16:15 Hanvikens SK Röd - Nacka FC Trollbäckens IP 3
2019-05-12 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Hammarby IF FF 5 grön Stora Mossens IP 3
2019-05-12 11:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Haninge Vit Salemsvallen 2
2019-05-12 13:45 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 29 Hjorthagens IP 2
Omgång 5
2019-05-18 10:15 Nacka FC - Rönninge Salem Fotboll 1 Nacka IP 226
2019-05-18 12:45 Hammarby IF FF 5 grön - IFK Haninge Vit Kärrtorps IP 32
2019-05-19 12:45 IF Brommapojkarna 29 - AIK FF 5 Stora Mossens IP 3
2019-05-19 13:45 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 2 Hjorthagens IP 2
2019-05-19 17:30 Espanyol Academy IF Blå - Hanvikens SK Röd Fisksätra IP 2
Omgång 6
2019-05-25 10:00 AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 2 Huvudstafältet 12
2019-05-25 17:30 Hanvikens SK Röd - IF Brommapojkarna 29 Trollbäckens IP 3
2019-05-26 10:00 IFK Haninge Vit - Nacka FC Torvalla IP 32
2019-05-26 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hammarby IF FF 5 grön Salemsvallen 2
2019-05-26 10:15 IF Brommapojkarna 2 - Espanyol Academy IF Blå Stora Mossens IP 3
Omgång 7
2019-05-26 15:00 Djurgårdens IF FF 2 - Hanvikens SK Röd Gärdesskolans BP 1
2019-06-02 17:30 Espanyol Academy IF Blå - IFK Haninge Vit Fisksätra IP 2
2019-06-07 18:00 AIK FF 5 - Rönninge Salem Fotboll 1 Salemsvallen 2
2019-06-09 08:45 Nacka FC - Hammarby IF FF 5 grön Nacka IP 11
2019-06-09 16:30 IF Brommapojkarna 29 - IF Brommapojkarna 2 Stora Mossens IP 3
Omgång 8
2019-06-08 11:15 IFK Haninge Vit - IF Brommapojkarna 29 Torvalla IP 32
2019-06-08 15:00 Hanvikens SK Röd - AIK FF 5 Trollbäckens IP 3
2019-06-08 16:30 Hammarby IF FF 5 grön - Espanyol Academy IF Blå Kärrtorps IP 32
2019-06-09 11:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - Djurgårdens IF FF 2 Salemsvallen 2
2019-06-09 12:45 IF Brommapojkarna 2 - Nacka FC Stora Mossens IP 3
Omgång 9
2019-06-15 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Haninge Vit Hjorthagens IP 2
2019-06-15 10:15 IF Brommapojkarna 29 - Hammarby IF FF 5 grön Stora Mossens IP 3
2019-06-16 15:00 Espanyol Academy IF Blå - Nacka FC Fisksätra IP 2
2019-06-16 15:00 Hanvikens SK Röd - Rönninge Salem Fotboll 1 Trollbäckens IP 3
2019-06-16 17:30 AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 2 Huvudstafältet 12
Omgång 10
2019-08-10 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hanvikens SK Röd Salemsvallen 2
2019-08-10 12:30 IFK Haninge Vit - Djurgårdens IF FF 2 Torvalla IP 32
2019-08-17 16:30 IF Brommapojkarna 2 - AIK FF 5 Stora Mossens IP 2
2019-09-01 10:00 Hammarby IF FF 5 grön - IF Brommapojkarna 29 Kärrtorps IP 11
2019-09-28 10:00 Nacka FC - Espanyol Academy IF Blå Fisksätra IP 2
Omgång 11
2019-08-17 10:15 Nacka FC - IF Brommapojkarna 2 Nacka IP 11
2019-08-17 12:45 Djurgårdens IF FF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Hjorthagens IP 2
2019-08-17 15:15 IF Brommapojkarna 29 - IFK Haninge Vit Stora Mossens IP 3
2019-08-18 13:45 Espanyol Academy IF Blå - Hammarby IF FF 5 grön Fisksätra IP 2
2019-08-18 16:15 AIK FF 5 - Hanvikens SK Röd Huvudstafältet 12
Omgång 12
2019-08-24 10:00 IFK Haninge Vit - Espanyol Academy IF Blå Torvalla IP 32
2019-08-24 14:00 Hammarby IF FF 5 grön - Nacka FC Kärrtorps IP 32
2019-08-24 15:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - AIK FF 5 Salemsvallen 2
2019-08-24 15:15 IF Brommapojkarna 2 - IF Brommapojkarna 29 Stora Mossens IP 3
2019-08-24 16:15 Hanvikens SK Röd - Djurgårdens IF FF 2 Trollbäckens IP 3
Omgång 13
2019-08-25 10:15 IF Brommapojkarna 29 - Hanvikens SK Röd Stora Mossens IP 3
2019-08-25 12:45 Hammarby IF FF 5 grön - Rönninge Salem Fotboll 1 Kärrtorps IP 32
2019-08-25 13:45 Djurgårdens IF FF 2 - AIK FF 5 Hjorthagens IP 2
2019-08-25 16:00 Nacka FC - IFK Haninge Vit Orminge BP 1
2019-08-25 17:30 Espanyol Academy IF Blå - IF Brommapojkarna 2 Fisksätra IP 2
Omgång 14
2019-08-30 17:30 Hanvikens SK Röd - Espanyol Academy IF Blå Trollbäckens IP 3
2019-08-31 11:15 IFK Haninge Vit - Hammarby IF FF 5 grön Torvalla IP 32
2019-08-31 13:45 AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 29 Huvudstafältet 12
2019-09-01 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Nacka FC Salemsvallen 2
2019-09-01 11:30 IF Brommapojkarna 2 - Djurgårdens IF FF 2 Stora Mossens IP 3
Omgång 15
2019-09-07 11:30 Nacka FC - Hanvikens SK Röd Fisksätra IP 2
2019-09-08 10:00 IFK Haninge Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Jordbro IP 11
2019-09-08 10:15 IF Brommapojkarna 29 - Djurgårdens IF FF 2 Vällingby BP 11
2019-09-08 17:30 Espanyol Academy IF Blå - AIK FF 5 Fisksätra IP 2
2019-09-20 18:45 Hammarby IF FF 5 grön - IF Brommapojkarna 2 Kärrtorps IP 22
Omgång 16
2019-09-14 12:30 AIK FF 5 - Nacka FC Huvudstafältet 12
2019-09-14 15:00 Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 5 grön Trollbäckens IP 3
2019-09-14 15:15 IF Brommapojkarna 2 - IFK Haninge Vit Nälsta BP 11
2019-09-15 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IF Brommapojkarna 29 Salemsvallen 2
2019-09-15 13:45 Djurgårdens IF FF 2 - Espanyol Academy IF Blå Hjorthagens IP 2
Omgång 17
2019-09-21 10:15 Nacka FC - Djurgårdens IF FF 2 Nacka IP 226
2019-09-21 11:15 IFK Haninge Vit - Hanvikens SK Röd Torvalla IP 32
2019-09-21 11:30 Hammarby IF FF 5 grön - AIK FF 5 Kärrtorps IP 32
2019-09-22 11:30 IF Brommapojkarna 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stora Mossens IP 3
2019-09-22 17:30 Espanyol Academy IF Blå - IF Brommapojkarna 29 Fisksätra IP 2
Omgång 18
2019-09-28 15:00 AIK FF 5 - IFK Haninge Vit Huvudstafältet 12
2019-09-29 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Espanyol Academy IF Blå Salemsvallen 2
2019-09-29 11:15 Djurgårdens IF FF 2 - Hammarby IF FF 5 grön Hjorthagens IP 2
2019-09-29 12:45 IF Brommapojkarna 29 - Nacka FC Stora Mossens IP 3
2019-10-03 19:30 Hanvikens SK Röd - IF Brommapojkarna 2 Trollbäckens IP 3