Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Höst Medel Grupp B

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:15 060383004 Hovås Billdal IF 1 - Västra Frölunda IF Vit 0 - 4 Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2019-08-16 19:00 060383001 Lerums IS 1 - Örgryte IS FF Blå 1 - 9 Hulan
2019-08-16 19:00 060383005 Solängens BK Grön - Lindome GIF Vit 2 - 4 Eklandavallen 11
2019-08-17 12:00 060383002 Finlandia/Pallo AIF Vit - Partille IF FK 4 - 0 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-08-22 19:15 060383008 Västra Frölunda IF Vit - Finlandia/Pallo AIF Vit 4 - 1 Välens Nya konstgräs 51
2019-08-23 19:15 060383006 Örgryte IS FF Blå - Torslanda IK Röd 4 - 0 Hammarviken Arena 31
2019-08-24 16:30 060383010 Solängens BK Grön - Hovås Billdal IF 1 1 - 11 Eklandavallen 11
2019-08-31 12:00 060383014 Finlandia/Pallo AIF Vit - Solängens BK Grön 9 - 6 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-08-31 15:00 060383011 Torslanda IK Röd - Partille IF FK 0 - 0 Torslandavallen 21 Konstgräs
September
2019-09-06 19:00 060383018 Lindome GIF Vit - Örgryte IS FF Blå 3 - 3 Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-09-06 19:15 060383017 Västra Frölunda IF Vit - Partille IF FK 5 - 3 Välens Nya konstgräs 51
2019-09-07 15:15 060383019 Hovås Billdal IF 1 - Lerums IS 1 7 - 0 Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2019-09-10 18:30 060383013 Lerums IS 1 - Lindome GIF Vit 0 - 7 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-13 17:45 060383024 Örgryte IS FF Blå - Hovås Billdal IF 1 3 - 6 Hammarviken Arena 31
2019-09-14 12:00 060383023 Partille IF FK - Solängens BK Grön 3 - 2 Lexby 21 Konstgräs
2019-09-15 12:00 060383025 Lerums IS 1 - Finlandia/Pallo AIF Vit 1 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-15 14:45 060383021 Torslanda IK Röd - Västra Frölunda IF Vit 0 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-21 12:00 060383030 Finlandia/Pallo AIF Vit - Örgryte IS FF Blå 2 - 0 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-09-21 15:00 060383027 Solängens BK Grön - Västra Frölunda IF Vit 1 - 6 Eklandavallen 11
2019-09-21 15:45 060383026 Lindome GIF Vit - Torslanda IK Röd 1 - 3 Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-27 19:00 060383032 Lindome GIF Vit - Hovås Billdal IF 1 4 - 5 Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-28 12:00 060383035 Partille IF FK - Lerums IS 1 4 - 1 Lexby 2 Konstgräs
Oktober
2019-10-05 11:15 060383039 Lerums IS 1 - Västra Frölunda IF Vit 2 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-10-05 15:00 060383036 Torslanda IK Röd - Hovås Billdal IF 1 2 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-06 14:00 060383038 Finlandia/Pallo AIF Vit - Lindome GIF Vit 0 - 3 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-10-12 12:00 060383044 Västra Frölunda IF Vit - Örgryte IS FF Blå 2 - 4 Välens Nya konstgräs 51
2019-10-12 15:00 060383043 Solängens BK Grön - Lerums IS 1 4 - 0 Eklandavallen 11
2019-10-16 18:30 060383031 Torslanda IK Röd - Solängens BK Grön 2 - 3 Färjenäsplan
2019-10-19 12:00 060383046 Finlandia/Pallo AIF Vit - Torslanda IK Röd 0 - 3 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-10-19 14:30 060383048 Örgryte IS FF Blå - Solängens BK Grön 7 - 1 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-10-19 16:00 060383049 Partille IF FK - Lindome GIF Vit 1 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2019-10-20 14:00 060383040 Örgryte IS FF Blå - Partille IF FK 0 - 0 Hammarviken Arena 31
2019-10-20 15:15 060383042 Hovås Billdal IF 1 - Finlandia/Pallo AIF Vit 4 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2019-10-26 13:15 060383053 Hovås Billdal IF 1 - Partille IF FK 5 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2019-10-26 15:00 060383051 Torslanda IK Röd - Lerums IS 1 1 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-27 12:00 060383055 Lindome GIF Vit - Västra Frölunda IF Vit 5 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs