Spelprogram - P17 Div.1 - Region 4

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-23 14:30 IFK Haninge - IK Franke 0 - 2 Torvalla IP 3
2019-03-23 16:30 Nyköpings BIS - Västerås SK FK 1 - 4 16 Rosvalla IP KG A
2019-03-24 15:00 IFK Kumla - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - 1 86 Kumla IP
2019-03-24 16:00 Assyriska FF - Karlslunds IF HFK 0 - 5 50 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-24 18:00 Athletic FC Eskilstuna - BK Forward 3 - 0 60 Tunavallen
2019-03-30 14:00 Karlstads BK - Tyresö FF 1 - 3 120 Karlstad Airdome
2019-03-30 14:15 Huddinge IF - Athletic FC Eskilstuna 6 - 2 57 Brantbrinks IP 1
2019-03-31 15:45 Tullinge Triangel Pojkar FK - IFK Haninge 2 - 0 Brantbrinks IP 1
2019-03-31 17:00 IK Franke - Nyköpings BIS 1 - 1 30 Råby IP 3 (konstgräs)
April
2019-04-05 20:00 Nyköpings BIS - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - 4 25 Rosvalla IP KG A
2019-04-06 14:00 IFK Haninge - Assyriska FF 2 - 2 20 Torvalla IP 1
2019-04-07 13:00 Karlstads BK - BK Forward 5 - 3 60 Karlstad Airdome
2019-04-07 15:00 Karlslunds IF HFK - Athletic FC Eskilstuna 1 - 2 Karlslund Arena
2019-04-07 15:30 Tyresö FF - Västerås SK FK 2 - 5 Tyresövallen 1
2019-04-13 16:00 Assyriska FF - Nyköpings BIS 6 - 1 Södertälje Fotbollsarena
2019-04-14 13:00 Huddinge IF - Karlstads BK 4 - 2 64 Källbrinks IP 3
2019-04-14 15:00 IFK Kumla - Athletic FC Eskilstuna 2 - 4 Kumla IP
2019-04-14 16:30 BK Forward - Tyresö FF 2 - 1 54 Trängens IP Konstgräs
2019-04-14 16:30 IK Franke - Västerås SK FK 2 - 1 250 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-04-18 19:00 Karlstads BK - Karlslunds IF HFK 1 - 4 69 Karlstad Airdome
2019-04-19 13:00 BK Forward - Huddinge IF 1 - 2 20 Trängens IP Konstgräs
2019-04-21 12:00 Västerås SK FK - Tullinge Triangel Pojkar FK 5 - 2 53 Solid Park Arena
2019-04-21 13:00 Athletic FC Eskilstuna - IFK Haninge 3 - 2 66 Tunavallen
2019-04-22 15:00 Tyresö FF - IK Franke 3 - 4 30 Tyresövallen 1
2019-04-27 13:00 Assyriska FF - Västerås SK FK 1 - 2 63 Geneta Sportfält KG
2019-04-28 11:00 Athletic FC Eskilstuna - Nyköpings BIS 9 - 0 65 Tunavallen
2019-04-28 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - IK Franke 4 - 0 Brantbrinks IP 1
2019-04-28 12:30 Karlslunds IF HFK - BK Forward 1 - 1 87 Karlslund Arena
2019-04-28 13:00 Huddinge IF - Tyresö FF 1 - 2 50 Källbrinks IP 3
2019-04-28 15:00 IFK Kumla - Karlstads BK 3 - 3 29 Kumla IP
Maj
2019-05-01 13:00 Huddinge IF - Karlslunds IF HFK 4 - 1 50 Källbrinks IP 3
2019-05-01 14:00 Tyresö FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 0 - 4 36 Tyresövallen 1
2019-05-01 15:00 BK Forward - IFK Kumla 2 - 2 80 Trängens IP Konstgräs
2019-05-01 15:00 Karlstads BK - IFK Haninge 5 - 0 85 Våxnäs IP
2019-05-01 17:00 IK Franke - Assyriska FF 0 - 1 66 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-04 13:00 Assyriska FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 0 - 3 54 Södertälje Fotbollsarena
2019-05-04 16:45 IFK Haninge - BK Forward 4 - 2 22 Torvalla IP 1
2019-05-05 12:00 Athletic FC Eskilstuna - Västerås SK FK 2 - 2 100 Skogsängens IP
2019-05-05 13:00 Karlslunds IF HFK - Tyresö FF 1 - 5 28 Karlslund Arena
2019-05-05 13:00 IFK Kumla - Huddinge IF 4 - 5 Kumla IP
2019-05-05 13:00 Nyköpings BIS - Karlstads BK 2 - 1 Rosvalla IP KG B
2019-05-12 13:00 Karlslunds IF HFK - IFK Kumla 3 - 1 Karlslund Arena
2019-05-12 13:00 Huddinge IF - IFK Haninge 2 - 2 50 Källbrinks IP 3
2019-05-12 13:00 BK Forward - Nyköpings BIS 0 - 1 72 Trängens IP Konstgräs
2019-05-12 15:00 Tyresö FF - Assyriska FF 3 - 3 40 Tyresövallen 1
2019-05-12 17:00 IK Franke - Athletic FC Eskilstuna 0 - 4 22 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-15 19:30 Assyriska FF - IFK Kumla 10 - 1 29 Geneta Sportfält KG
2019-05-18 14:00 Nyköpings BIS - Huddinge IF 0 - 7 69 Rosvalla IP KG A
2019-05-18 14:00 Karlstads BK - Västerås SK FK 2 - 8 30 Våxnäs IP
2019-05-19 15:00 IFK Kumla - Tyresö FF 2 - 4 47 Kumla IP
2019-05-19 15:00 Athletic FC Eskilstuna - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - 3 56 Skogsängens IP
2019-05-19 15:30 IFK Haninge - Karlslunds IF HFK 1 - 7 21 Torvalla IP 1
2019-05-21 18:30 BK Forward - Västerås SK FK 0 - 7 35 Trängens IP Konstgräs
2019-05-25 13:00 Assyriska FF - Athletic FC Eskilstuna 3 - 3 50 Geneta Sportfält
2019-05-26 15:00 IFK Kumla - IFK Haninge 2 - 0 125 Kumla IP
2019-05-26 15:00 IK Franke - Karlstads BK 5 - 3 35 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-26 18:15 Karlslunds IF HFK - Nyköpings BIS 6 - 1 30 Karlslund Arena
2019-05-30 13:00 IFK Haninge - Tyresö FF 2 - 5 37 Torvalla IP 1
2019-05-30 14:00 Karlstads BK - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - 3 27 Våxnäs IP
2019-05-30 18:30 Nyköpings BIS - IFK Kumla 0 - 6 29 Rosvalla IP KG A
2019-05-30 20:00 Västerås SK FK - Huddinge IF 6 - 2 56 Solid Park Arena
2019-05-31 19:00 BK Forward - IK Franke 4 - 2 Trängens IP Konstgräs
Juni
2019-06-01 13:00 Assyriska FF - Karlstads BK 2 - 4 Södertälje Fotbollsarena
2019-06-01 14:30 Tyresö FF - Athletic FC Eskilstuna 3 - 3 Tyresövallen 1
2019-06-01 16:30 IFK Haninge - Nyköpings BIS 2 - 6 15 Torvalla IP 1
2019-06-02 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - BK Forward 3 - 2 29 Brantbrinks IP 1
2019-06-02 13:00 Karlslunds IF HFK - Västerås SK FK 1 - 8 Karlslund Arena
2019-06-02 13:00 Huddinge IF - IK Franke 3 - 0 Källbrinks IP 3
2019-06-06 13:00 Huddinge IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - 0 116 Källbrinks IP 3
2019-06-06 14:00 Nyköpings BIS - Tyresö FF 3 - 1 24 Rosvalla IP KG A
2019-06-06 16:00 BK Forward - Assyriska FF 2 - 2 324 Trängens IP Konstgräs
2019-06-06 16:00 IK Franke - Karlslunds IF HFK 1 - 0 50 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-08 11:00 Assyriska FF - Huddinge IF 4 - 2 50 Södertälje Fotbollsarena
2019-06-08 16:45 IFK Haninge - Västerås SK FK 0 - 2 35 Torvalla IP 1
2019-06-09 15:00 IFK Kumla - IK Franke 5 - 0 Kumla IP
2019-06-09 15:30 Karlslunds IF HFK - Tullinge Triangel Pojkar FK 0 - 3 Karlslund Arena
2019-06-09 17:30 Athletic FC Eskilstuna - Karlstads BK 5 - 1 Skogsängens IP
2019-06-15 17:30 Västerås SK FK - Nyköpings BIS 5 - 2 50 Solid Park Arena
2019-06-16 13:00 BK Forward - Athletic FC Eskilstuna 2 - 4 Trängens IP Konstgräs
2019-06-16 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - IFK Kumla 7 - 0 35 Brantbrinks IP 1
2019-06-16 15:00 IK Franke - IFK Haninge 1 - 2 44 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-16 15:00 Karlslunds IF HFK - Assyriska FF 0 - 2 Karlslund Arena
2019-06-19 19:30 Västerås SK FK - IFK Kumla 3 - 1 60 Solid Park Arena
2019-06-23 15:00 IFK Kumla - Assyriska FF 6 - 3 Kumla IP
2019-06-23 15:30 Athletic FC Eskilstuna - Huddinge IF 3 - 2 109 Skogsängens IP
2019-06-23 15:30 IFK Haninge - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - 3 Torvalla IP 1
2019-06-23 16:00 Nyköpings BIS - IK Franke 1 - 3 Rosvalla IP A
2019-06-23 17:30 Tyresö FF - Karlstads BK 1 - 2 75 Tyresövallen 1
2019-06-25 20:00 Västerås SK FK - Tyresö FF 1 - 1 80 Solid Park Arena
2019-06-26 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Nyköpings BIS 4 - 0 28 Brantbrinks IP 1
2019-06-29 13:00 Assyriska FF - IFK Haninge 0 - 2 29 Östertälje IP
2019-06-30 12:00 Athletic FC Eskilstuna - Karlslunds IF HFK 5 - 1 80 Skogsängens IP
2019-06-30 15:00 BK Forward - Karlstads BK 0 - 5 Trängens IP Konstgräs
Juli
2019-07-27 13:00 Västerås SK FK - IK Franke 2 - 0 240 Solid Park Arena
2019-07-27 15:00 Karlstads BK - Huddinge IF 4 - 3 80 Våxnäs IP
2019-07-28 15:00 Tyresö FF - BK Forward 3 - 2 Tyresövallen 1
2019-07-31 19:00 Athletic FC Eskilstuna - IFK Kumla 3 - 3 79 Skogsängens IP
2019-07-31 20:00 Västerås SK FK - Assyriska FF 3 - 0 65 Solid Park Arena
Augusti
2019-08-04 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Västerås SK FK 2 - 5 Brantbrinks IP 2
2019-08-04 12:30 IFK Haninge - Athletic FC Eskilstuna 0 - 2 40 Torvalla IP 1
2019-08-04 13:00 Karlslunds IF HFK - Karlstads BK 1 - 1 34 Karlslund Arena
2019-08-04 15:00 IK Franke - Tyresö FF 1 - 2 52 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-08-04 15:00 Huddinge IF - BK Forward 6 - 0 45 Källbrinks IP 3
2019-08-07 19:00 Karlstads BK - IFK Kumla 0 - 2 39 Våxnäs IP
2019-08-08 18:00 BK Forward - Karlslunds IF HFK 1 - 1 47 Trängens IP Konstgräs
2019-08-08 19:30 IK Franke - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - 3 57 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-08-08 20:00 Nyköpings BIS - Athletic FC Eskilstuna 0 - 6 57 Rosvalla IP KG A
2019-08-10 13:00 Assyriska FF - IK Franke 8 - 1 60 Södertälje Fotbollsarena
2019-08-11 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Tyresö FF 4 - 2 55 Brantbrinks IP 1
2019-08-11 13:00 Karlslunds IF HFK - Huddinge IF 8 - 1 Karlslund Arena
2019-08-11 13:00 IFK Kumla - BK Forward 3 - 1 47 Kumla IP
2019-08-11 16:30 IFK Haninge - Karlstads BK 3 - 2 15 Torvalla IP 1
2019-08-17 15:00 Karlstads BK - Nyköpings BIS 6 - 0 28 Våxnäs IP
2019-08-18 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Assyriska FF 4 - 1 30 Brantbrinks IP 1
2019-08-18 13:00 Huddinge IF - IFK Kumla 3 - 2 32 Källbrinks IP 3
2019-08-18 13:00 Västerås SK FK - Athletic FC Eskilstuna 3 - 0 50 Solid Park Arena
2019-08-18 15:00 Tyresö FF - Karlslunds IF HFK 1 - 0 25 Tyresövallen 1
2019-08-18 16:15 BK Forward - IFK Haninge 1 - 2 Trängens IP Konstgräs
2019-08-21 19:00 Nyköpings BIS - Assyriska FF 2 - 2 44 Rosvalla IP A
2019-08-24 16:45 IFK Haninge - Huddinge IF 4 - 2 Torvalla IP 1
2019-08-25 15:00 Nyköpings BIS - BK Forward 2 - 2 40 Rosvalla IP KG A
2019-08-25 16:00 Athletic FC Eskilstuna - IK Franke 3 - 1 75 Skogsängens IP
2019-08-25 17:00 IFK Kumla - Karlslunds IF HFK 1 - 2 87 Kumla IP
2019-08-27 20:00 Assyriska FF - Tyresö FF 6 - 2 Geneta Sportfält KG
2019-08-31 13:00 Karlslunds IF HFK - IFK Haninge 3 - 1 Karlslund Arena
September
2019-09-01 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Athletic FC Eskilstuna 2 - 1 Brantbrinks IP 1
2019-09-01 13:00 Huddinge IF - Nyköpings BIS 12 - 0 28 Källbrinks IP 3
2019-09-01 15:00 Tyresö FF - IFK Kumla 2 - 2 Tyresövallen 1
2019-09-01 15:30 Västerås SK FK - Karlstads BK 3 - 2 Solid Park Arena
2019-09-07 14:00 Nyköpings BIS - Karlslunds IF HFK 0 - 4 Rosvalla IP KG A
2019-09-07 14:00 Karlstads BK - IK Franke 5 - 1 37 Våxnäs IP
2019-09-08 13:00 Västerås SK FK - BK Forward 1 - 1 40 Solid Park Arena
2019-09-08 14:00 Athletic FC Eskilstuna - Assyriska FF 5 - 2 80 Skogsängens IP
2019-09-08 15:15 IFK Haninge - IFK Kumla 1 - 0 Torvalla IP 1
2019-09-08 16:30 Tyresö FF - Huddinge IF 1 - 2 65 Tyresövallen 1
2019-09-15 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Karlstads BK 1 - 0 30 Brantbrinks IP 1
2019-09-15 13:00 Huddinge IF - Västerås SK FK 2 - 1 Källbrinks IP 3
2019-09-15 15:00 Tyresö FF - IFK Haninge 3 - 3 Tyresövallen 1
2019-09-15 15:00 IFK Kumla - Nyköpings BIS 3 - 1 28 Kumla IP
2019-09-15 17:00 IK Franke - BK Forward 4 - 1 66 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-09-21 14:00 Karlstads BK - Assyriska FF 1 - 5 27 Våxnäs IP
2019-09-22 13:30 Västerås SK FK - Karlslunds IF HFK 1 - 2 Blåsbo 2
2019-09-22 14:00 Athletic FC Eskilstuna - Tyresö FF 4 - 2 69 Skogsängens IP
2019-09-22 15:00 Nyköpings BIS - IFK Haninge 2 - 3 13 Rosvalla IP KG A
2019-09-22 16:00 BK Forward - Tullinge Triangel Pojkar FK 0 - 3 Trängens IP Konstgräs
2019-09-22 17:00 IK Franke - Huddinge IF 0 - 9 22 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-09-28 13:00 Assyriska FF - BK Forward 2 - 1 Södertälje Fotbollsarena
2019-09-28 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Huddinge IF 3 - 2 80 Storvretens BP 2
2019-09-29 13:00 IFK Kumla - Västerås SK FK 1 - 11 Kumla IP
2019-09-29 13:00 Karlslunds IF HFK - IK Franke 1 - 0 33 Karlslund Arena
2019-09-29 15:00 Tyresö FF - Nyköpings BIS 4 - 1 Tyresövallen 1
Oktober
2019-10-05 15:00 Karlstads BK - Athletic FC Eskilstuna 2 - 0 46 Våxnäs IP
2019-10-06 12:00 Huddinge IF - Assyriska FF 3 - 1 58 Källbrinks IP 1
2019-10-06 15:00 Västerås SK FK - IFK Haninge 3 - 0 29 Solid Park Arena
2019-10-06 15:00 IK Franke - IFK Kumla 2 - 0 30 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-10-06 15:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Karlslunds IF HFK 2 - 1 62 Brantbrinks IP 2