Spelprogram - P19 Div.1 - Region 4

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-23 12:00 IFK Haninge - Västerås SK FK 2 - 1 35 Torvalla IP 3
2019-03-23 13:00 Degerfors IF - Huddinge IF 3 - 1 52 Stora Valla
2019-03-23 17:30 Athletic FC Eskilstuna - BK Forward 3 - 2 Tunavallen
2019-03-24 13:00 Syrianska FC - Carlstad United BK 0 - 2 34 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-24 14:00 Boo FF - Karlslunds IF HFK 1 - 1 65 Boovallen 1
2019-03-24 15:00 FBK Karlstad - IFK Aspudden-Tellus 3 - 2 55 Örsholmens IP
2019-03-24 16:00 Nyköpings BIS - Västerås BK 30 6 - 3 30 Rosvalla IP KG C
2019-03-30 14:15 Karlslunds IF HFK - Degerfors IF 1 - 5 42 Karlslund Arena
2019-03-30 15:15 BK Forward - Syrianska FC 3 - 6 Trängens IP Konstgräs
2019-03-31 14:00 Carlstad United BK - Enskede IK 2 - 2 49 Klasmossen IP Konstgräs
2019-03-31 14:00 Boo FF - FBK Karlstad 5 - 0 37 Boovallen 1
2019-03-31 17:00 IFK Aspudden-Tellus - IFK Haninge 0 - 6 69 Aspuddens IP 1
2019-03-31 18:00 Västerås SK FK - Nyköpings BIS 6 - 0 42 Solid Park Arena
2019-03-31 18:10 Huddinge IF - Athletic FC Eskilstuna 4 - 2 40 Brantbrinks IP 1
April
2019-04-05 20:00 IFK Haninge - Boo FF 2 - 2 45 Torvalla IP 1
2019-04-06 13:00 Syrianska FC - Huddinge IF 6 - 3 Södertälje Fotbollsarena
2019-04-07 11:00 Carlstad United BK - BK Forward 3 - 1 50 Klasmossen IP Konstgräs
2019-04-07 12:30 Karlslunds IF HFK - Athletic FC Eskilstuna 2 - 0 Karlslund Arena
2019-04-07 16:00 Enskede IK - Västerås BK 30 4 - 2 54 Enskede IP 2
2019-04-08 19:00 Degerfors IF - FBK Karlstad 7 - 0 44 Stora Valla
2019-04-09 18:45 Nyköpings BIS - IFK Aspudden-Tellus 2 - 5 10 Rosvalla IP KG A
2019-04-13 14:00 Degerfors IF - IFK Haninge 0 - 2 43 Stora Valla
2019-04-13 14:30 Karlslunds IF HFK - Syrianska FC 0 - 6 36 Karlslund Arena
2019-04-13 15:00 BK Forward - Enskede IK 3 - 6 Trängens IP Konstgräs
2019-04-14 14:00 Boo FF - Nyköpings BIS 4 - 1 50 Boovallen 1
2019-04-14 15:00 Huddinge IF - Carlstad United BK 1 - 3 49 Källbrinks IP 3
2019-04-14 15:00 FBK Karlstad - Athletic FC Eskilstuna 3 - 2 74 Örsholmens IP
2019-04-14 15:30 Västerås SK FK - Västerås BK 30 3 - 1 62 Solid Park Arena
2019-04-18 19:00 Nyköpings BIS - Degerfors IF 0 - 10 79 Rosvalla IP KG A
2019-04-19 15:15 BK Forward - Huddinge IF 3 - 3 Trängens IP Konstgräs
2019-04-20 13:00 Athletic FC Eskilstuna - IFK Haninge 4 - 4 Tunavallen
2019-04-20 14:00 Enskede IK - Västerås SK FK 5 - 3 110 Enskede IP 2
2019-04-21 13:00 Syrianska FC - FBK Karlstad 4 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2019-04-22 12:00 Västerås BK 30 - IFK Aspudden-Tellus 4 - 2 50 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-04-22 14:00 Carlstad United BK - Karlslunds IF HFK 4 - 3 61 Klasmossen IP Konstgräs
2019-04-26 20:00 IFK Haninge - Syrianska FC 4 - 0 20 Torvalla IP 1
2019-04-27 12:30 Karlslunds IF HFK - BK Forward 5 - 1 30 Karlslund Arena
2019-04-27 16:30 Athletic FC Eskilstuna - Nyköpings BIS 5 - 2 75 Tunavallen
2019-04-27 18:00 IFK Aspudden-Tellus - Västerås SK FK 2 - 6 Aspuddens IP 1
2019-04-28 14:00 Boo FF - Västerås BK 30 3 - 0 69 Boovallen 1
2019-04-28 15:00 Huddinge IF - Enskede IK 2 - 2 58 Källbrinks IP 3
2019-04-28 15:00 FBK Karlstad - Carlstad United BK 0 - 3 135 Örsholmens IP
Maj
2019-05-01 13:00 BK Forward - FBK Karlstad 5 - 2 Trängens IP Konstgräs
2019-05-01 13:00 Syrianska FC - Nyköpings BIS 5 - 3 48 Södertälje Fotbollsarena
2019-05-01 14:00 Carlstad United BK - IFK Haninge 0 - 1 Klasmossen IP Konstgräs
2019-05-01 19:30 Västerås SK FK - Boo FF 0 - 1 56 Solid Park Arena
2019-05-04 11:30 Athletic FC Eskilstuna - Västerås BK 30 2 - 3 50 Tunavallen
2019-05-04 13:00 Karlslunds IF HFK - Enskede IK 0 - 2 Karlslund Arena
2019-05-04 13:00 Degerfors IF - Västerås SK FK 0 - 1 35 Stora Valla
2019-05-04 17:00 Nyköpings BIS - Carlstad United BK 0 - 1 Rosvalla IP KG B
2019-05-05 14:00 Boo FF - IFK Aspudden-Tellus 8 - 1 169 Boovallen 1
2019-05-05 15:00 FBK Karlstad - Huddinge IF 1 - 3 41 Örsholmens IP
2019-05-05 15:00 IFK Haninge - BK Forward 4 - 0 15 Torvalla IP 1
2019-05-08 19:00 Västerås BK 30 - Degerfors IF 1 - 4 40 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-10 18:00 Enskede IK - Boo FF 2 - 0 105 Enskede IP 2
2019-05-11 11:00 Karlslunds IF HFK - FBK Karlstad 6 - 1 Karlslund Arena
2019-05-11 12:00 IFK Aspudden-Tellus - Degerfors IF 0 - 8 25 Aspuddens IP 1
2019-05-11 13:00 Västerås BK 30 - Syrianska FC 2 - 1 20 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-11 14:00 BK Forward - Nyköpings BIS 3 - 5 32 Trängens IP Konstgräs
2019-05-11 17:00 Huddinge IF - IFK Haninge 1 - 0 34 Källbrinks IP 1
2019-05-12 13:00 Västerås SK FK - Athletic FC Eskilstuna 1 - 0 79 Solid Park Arena
2019-05-15 19:30 Carlstad United BK - Degerfors IF 1 - 2 98 Klasmossen IP Konstgräs
2019-05-18 13:00 Syrianska FC - Västerås SK FK 3 - 2 50 Södertälje Fotbollsarena
2019-05-18 14:00 Athletic FC Eskilstuna - IFK Aspudden-Tellus 3 - 3 69 Ekängens IP KG
2019-05-18 14:00 Carlstad United BK - Västerås BK 30 5 - 1 37 Klasmossen IP Konstgräs
2019-05-19 12:30 Nyköpings BIS - Huddinge IF 1 - 2 48 Rosvalla IP KG B
2019-05-19 13:00 Degerfors IF - Boo FF 2 - 1 Stora Valla
2019-05-19 13:00 IFK Haninge - Karlslunds IF HFK 3 - 0 Torvalla IP 1
2019-05-19 15:00 FBK Karlstad - Enskede IK 2 - 2 Örsholmens IP, Coop Arena
2019-05-25 13:00 Västerås SK FK - Carlstad United BK 0 - 2 40 Solid Park Arena
2019-05-25 14:00 Enskede IK - Degerfors IF 1 - 5 Enskede IP 2
2019-05-25 14:00 BK Forward - Västerås BK 30 3 - 1 Trängens IP Konstgräs
2019-05-26 14:00 FBK Karlstad - IFK Haninge 1 - 6 25 Örsholmens IP
2019-05-26 14:00 Boo FF - Athletic FC Eskilstuna 3 - 1 Boovallen 1
2019-05-26 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Syrianska FC 1 - 3 69 Aspuddens IP 1
2019-05-26 16:15 Karlslunds IF HFK - Nyköpings BIS 2 - 0 Karlslund Arena
2019-05-29 19:30 IFK Haninge - Enskede IK 4 - 4 37 Torvalla IP 1
2019-05-30 13:00 Athletic FC Eskilstuna - Degerfors IF 0 - 1 35 Tunavallen
2019-05-30 13:00 Syrianska FC - Boo FF 1 - 7 34 Södertälje Fotbollsarena
2019-05-30 14:00 Carlstad United BK - IFK Aspudden-Tellus 2 - 1 Klasmossen IP Konstgräs
2019-05-30 14:00 Västerås BK 30 - Huddinge IF 0 - 5 63 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-30 14:00 BK Forward - Västerås SK FK 2 - 2 47 Trängens IP Konstgräs
2019-05-30 16:00 Nyköpings BIS - FBK Karlstad 1 - 2 Rosvalla IP KG A
Juni
2019-06-01 12:00 Degerfors IF - Syrianska FC 8 - 1 25 Stora Valla
2019-06-01 13:00 Karlslunds IF HFK - Västerås BK 30 4 - 2 Karlslund Arena
2019-06-01 14:00 IFK Haninge - Nyköpings BIS 6 - 1 61 Torvalla IP 1
2019-06-02 14:00 Boo FF - Carlstad United BK 1 - 1 81 Boovallen 1
2019-06-02 16:00 Enskede IK - Athletic FC Eskilstuna 3 - 0 37 Enskede IP 2
2019-06-02 16:00 IFK Aspudden-Tellus - BK Forward 2 - 2 49 Aspuddens IP 1
2019-06-02 18:00 Huddinge IF - Västerås SK FK 0 - 5 69 Källbrinks IP 1
2019-06-06 13:00 Syrianska FC - Athletic FC Eskilstuna 5 - 2 Södertälje Fotbollsarena
2019-06-06 13:00 Huddinge IF - IFK Aspudden-Tellus 2 - 2 Källbrinks IP 1
2019-06-06 14:00 BK Forward - Boo FF 2 - 2 40 Trängens IP Konstgräs
2019-06-06 16:00 Nyköpings BIS - Enskede IK 0 - 0 50 Rosvalla IP KG A
2019-06-06 16:30 Västerås SK FK - Karlslunds IF HFK 2 - 0 Solid Park Arena
2019-06-08 11:30 Athletic FC Eskilstuna - Carlstad United BK 2 - 2 Tunavallen
2019-06-08 12:00 Degerfors IF - BK Forward 3 - 0 40 Stora Valla
2019-06-09 13:00 Karlslunds IF HFK - IFK Aspudden-Tellus 3 - 0 58 Karlslund Arena
2019-06-09 14:00 FBK Karlstad - Västerås SK FK 2 - 1 Örsholmens IP
2019-06-09 14:00 Boo FF - Huddinge IF 2 - 1 50 Boovallen 1
2019-06-09 15:00 IFK Haninge - Västerås BK 30 4 - 0 49 Torvalla IP 1
2019-06-09 16:00 Enskede IK - Syrianska FC 4 - 2 70 Enskede IP 2
2019-06-15 12:00 Karlslunds IF HFK - Boo FF 1 - 2 27 Karlslund Arena
2019-06-15 13:00 Carlstad United BK - Syrianska FC 1 - 3 49 Klasmossen IP Konstgräs
2019-06-15 13:30 Huddinge IF - Degerfors IF 0 - 4 28 Källbrinks IP 3
2019-06-16 11:00 BK Forward - Athletic FC Eskilstuna 6 - 2 Trängens IP Konstgräs
2019-06-16 12:00 Västerås SK FK - IFK Haninge 2 - 4 39 Solid Park Arena
2019-06-16 12:00 IFK Aspudden-Tellus - FBK Karlstad 1 - 5 25 Aspuddens IP 1
2019-06-16 17:00 Västerås BK 30 - Nyköpings BIS 1 - 0 68 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-06-18 20:00 Enskede IK - IFK Aspudden-Tellus 3 - 1 120 Enskede IP 2
2019-06-19 19:30 Västerås BK 30 - FBK Karlstad 3 - 3 44 Ringvallen 1
2019-06-20 19:30 Huddinge IF - Syrianska FC 7 - 0 Källbrinks IP 1
2019-06-23 13:00 Syrianska FC - BK Forward 0 - 2 29 Östertälje IP
2019-06-23 13:00 Athletic FC Eskilstuna - Huddinge IF 2 - 2 57 Ekängens IP
2019-06-23 15:00 FBK Karlstad - Boo FF 0 - 2 Örsholmens IP
2019-06-23 16:00 Enskede IK - Carlstad United BK 2 - 1 Enskede IP 2
2019-06-24 19:00 Nyköpings BIS - Västerås SK FK 3 - 5 37 Rosvalla IP KG A
2019-06-24 20:00 IFK Haninge - IFK Aspudden-Tellus 1 - 1 35 Torvalla IP 1
2019-06-25 19:00 Degerfors IF - Karlslunds IF HFK 4 - 0 31 Stora Valla
2019-06-26 19:00 Västerås BK 30 - Västerås SK FK 1 - 3 150 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-06-28 19:00 IFK Aspudden-Tellus - Nyköpings BIS 1 - 2 17 Aspuddens IP 1
2019-06-28 19:00 Boo FF - IFK Haninge 1 - 3 69 Boovallen 1
2019-06-28 19:00 FBK Karlstad - Degerfors IF 1 - 2 85 Örsholmens IP
2019-06-29 14:00 BK Forward - Carlstad United BK 2 - 5 69 Trängens IP Konstgräs
2019-06-29 17:00 Athletic FC Eskilstuna - Karlslunds IF HFK 1 - 2 Tunavallen
2019-06-30 15:00 Västerås BK 30 - Enskede IK 1 - 3 47 Ringvallen 2 (konstgräs)
Juli
2019-07-21 13:00 Huddinge IF - Karlslunds IF HFK 0 - 2 32 Källbrinks IP 1
2019-07-26 19:00 IFK Haninge - Degerfors IF 5 - 1 67 Torvalla IP 1
2019-07-27 12:00 Carlstad United BK - Huddinge IF 1 - 2 Klasmossen IP Konstgräs
2019-07-27 13:00 Syrianska FC - Karlslunds IF HFK 1 - 4 50 Södertälje Fotbollsarena
2019-07-27 14:00 Athletic FC Eskilstuna - FBK Karlstad 2 - 0 44 Ekängens IP
2019-07-28 16:00 Enskede IK - BK Forward 3 - 0 Enskede IP 2
Augusti
2019-08-03 13:00 Karlslunds IF HFK - Carlstad United BK 0 - 0 Karlslund Arena
2019-08-03 13:00 Degerfors IF - Nyköpings BIS 2 - 0 Stora Valla
2019-08-04 13:00 Västerås SK FK - Enskede IK 0 - 2 34 Solid Park Arena
2019-08-04 15:00 Huddinge IF - BK Forward 4 - 3 69 Källbrinks IP 1
2019-08-04 15:00 IFK Haninge - Athletic FC Eskilstuna 3 - 1 27 Torvalla IP 1
2019-08-04 17:00 FBK Karlstad - Syrianska FC 1 - 1 23 Örsholmens IP
2019-08-07 18:30 BK Forward - Karlslunds IF HFK 4 - 3 50 Trängens IP Konstgräs
2019-08-07 19:30 Carlstad United BK - FBK Karlstad 1 - 3 200 Klasmossen IP Konstgräs
2019-08-08 18:00 Syrianska FC - IFK Haninge 1 - 5 60 Geneta Sportfält
2019-08-08 19:00 Västerås SK FK - IFK Aspudden-Tellus 2 - 0 77 Solid Park Arena
2019-08-08 19:00 Västerås BK 30 - Boo FF 3 - 4 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-08-08 19:00 Nyköpings BIS - Athletic FC Eskilstuna 1 - 1 45 Rosvalla IP A
2019-08-08 20:00 Enskede IK - Huddinge IF 5 - 0 34 Enskede IP 2
2019-08-10 13:00 Degerfors IF - Västerås BK 30 7 - 0 42 Stora Valla
2019-08-11 14:00 Boo FF - Västerås SK FK 1 - 2 60 Boovallen 1
2019-08-11 14:00 IFK Haninge - Carlstad United BK 3 - 1 21 Torvalla IP 1
2019-08-11 15:30 Karlslunds IF HFK - Huddinge IF 4 - 0 60 Karlslund Arena
2019-08-11 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Enskede IK 0 - 2 69 Aspuddens IP 1
2019-08-11 17:00 FBK Karlstad - BK Forward 0 - 3 Örsholmens IP
2019-08-11 18:00 Nyköpings BIS - Syrianska FC 4 - 1 60 Rosvalla IP KG A
2019-08-14 19:00 Nyköpings BIS - Boo FF 1 - 1 22 Rosvalla IP KG A
2019-08-16 19:00 Västerås SK FK - Degerfors IF 2 - 1 80 Solid Park Arena
2019-08-17 14:00 Carlstad United BK - Nyköpings BIS 3 - 4 27 Klasmossen IP Konstgräs
2019-08-17 15:00 Huddinge IF - FBK Karlstad 3 - 1 25 Källbrinks IP 3
2019-08-17 17:30 Västerås BK 30 - Athletic FC Eskilstuna 0 - 2 17 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-08-18 14:00 BK Forward - IFK Haninge 1 - 1 Trängens IP Konstgräs
2019-08-18 16:00 Enskede IK - Karlslunds IF HFK 4 - 0 30 Enskede IP 2
2019-08-18 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Boo FF 0 - 0 45 Aspuddens IP 1
2019-08-23 20:00 IFK Haninge - Huddinge IF 4 - 2 69 Torvalla IP 1
2019-08-24 13:00 Degerfors IF - IFK Aspudden-Tellus 2 - 0 Stora Valla
2019-08-24 13:00 Athletic FC Eskilstuna - Västerås SK FK 0 - 4 45 Ekängens IP
2019-08-24 13:30 Syrianska FC - Västerås BK 30 4 - 1 28 Geneta Sportfält
2019-08-25 14:00 Boo FF - Enskede IK 1 - 2 Boovallen 1
2019-08-25 17:00 FBK Karlstad - Karlslunds IF HFK 2 - 6 32 Örsholmens IP
2019-08-25 17:00 Nyköpings BIS - BK Forward 3 - 1 Rosvalla IP A
2019-08-31 12:00 Västerås BK 30 - Carlstad United BK 0 - 1 50 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-08-31 15:30 Karlslunds IF HFK - IFK Haninge 1 - 3 Karlslund Arena
September
2019-09-01 13:00 Huddinge IF - Nyköpings BIS 2 - 3 46 Källbrinks IP 1
2019-09-01 13:00 Matchen avbruten p.g.a. åskväder efter 45 min. Västerås SK FK - Syrianska FC 1 - 0 45 Solid Park Arena
2019-09-01 14:00 Boo FF - Degerfors IF 1 - 4 Boovallen 1
2019-09-01 16:00 Enskede IK - FBK Karlstad 5 - 0 38 Enskede IP 2
2019-09-01 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Athletic FC Eskilstuna 0 - 5 21 Aspuddens IP 1
2019-09-04 20:00 IFK Aspudden-Tellus - Västerås BK 30 1 - 2 Aspuddens IP 1
2019-09-07 13:00 Degerfors IF - Enskede IK 0 - 1 52 Stora Valla
2019-09-07 13:00 Syrianska FC - IFK Aspudden-Tellus 3 - 3 Södertälje Fotbollsarena
2019-09-07 16:00 Nyköpings BIS - Karlslunds IF HFK 1 - 4 42 Rosvalla IP A
2019-09-07 16:30 IFK Haninge - FBK Karlstad 5 - 0 35 Torvalla IP 1
2019-09-08 10:00 Athletic FC Eskilstuna - Boo FF 4 - 0 69 Tunavallen
2019-09-08 14:00 Carlstad United BK - Västerås SK FK 1 - 0 45 Klasmossen IP Konstgräs
2019-09-08 15:00 Västerås BK 30 - BK Forward 2 - 3 48 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-14 12:00 Degerfors IF - Athletic FC Eskilstuna 3 - 1 43 Stora Valla
2019-09-14 12:00 Huddinge IF - Västerås BK 30 7 - 4 15 Källbrinks IP 1
2019-09-15 13:00 Västerås SK FK - BK Forward 3 - 3 50 Solid Park Arena
2019-09-15 14:00 Boo FF - Syrianska FC 2 - 0 49 Boovallen 1
2019-09-15 15:00 FBK Karlstad - Nyköpings BIS 3 - 1 39 Örsholmens IP
2019-09-15 16:00 Enskede IK - IFK Haninge 3 - 1 200 Enskede IP 2
2019-09-15 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Carlstad United BK 3 - 1 69 Aspuddens IP 1
2019-09-20 19:00 Nyköpings BIS - IFK Haninge Rosvalla IP KG A
2019-09-21 12:00 Västerås SK FK - Huddinge IF Solid Park Arena
2019-09-21 13:00 Athletic FC Eskilstuna - Enskede IK Ekängens IP
2019-09-21 13:00 Syrianska FC - Degerfors IF Södertälje Fotbollsarena
2019-09-21 14:00 BK Forward - IFK Aspudden-Tellus Trängens IP Konstgräs
2019-09-21 15:00 Västerås BK 30 - Karlslunds IF HFK Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-22 14:00 Carlstad United BK - Boo FF Klasmossen IP Konstgräs
2019-09-27 18:00 IFK Aspudden-Tellus - Huddinge IF Aspuddens IP 1
2019-09-28 12:00 Degerfors IF - Carlstad United BK Stora Valla
2019-09-28 12:00 Karlslunds IF HFK - Västerås SK FK Karlslund Arena
2019-09-28 14:00 Athletic FC Eskilstuna - Syrianska FC Tunavallen
2019-09-29 14:00 Boo FF - BK Forward Boovallen 1
2019-09-29 15:00 FBK Karlstad - Västerås BK 30 Örsholmens IP
2019-09-29 16:00 Enskede IK - Nyköpings BIS Enskede IP 2
Oktober
2019-10-05 13:00 Syrianska FC - Enskede IK Södertälje Fotbollsarena
2019-10-06 15:00 Carlstad United BK - Athletic FC Eskilstuna Klasmossen IP Konstgräs
2019-10-06 15:00 Västerås BK 30 - IFK Haninge Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-10-06 15:00 BK Forward - Degerfors IF Trängens IP Konstgräs
2019-10-06 15:00 Västerås SK FK - FBK Karlstad Solid Park Arena
2019-10-06 15:00 Huddinge IF - Boo FF Källbrinks IP 1
2019-10-06 15:00 IFK Aspudden-Tellus - Karlslunds IF HFK Aspuddens IP 1