Spelprogram - Division 3B Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Erika Faith 0703797925 gul-svart randig, svart, svarta
Eriksbergs IF Patrick Migas Blå/Vit, Blå, Blå
Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF Christina Skogbäck 0723579792 Blå/vit, Blå, Blå
IK Kongahälla Marwan Mohammad 0705171931 Röd/Vit/Röd
IK Zenith (B) Mats Karlsson Grön, Vit, grön
Kode IF Anders Scheutz 0733589823 Gul/svart/gul
Lerums IS Lars Brander 0708155000 lila, vit, lila
Torslanda IK Jason Hill 0709208021 Röd, Röd, Röd
Ytterby IS (B) Nathalie Skärström 0708954795 Röd/Vit, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 16:00 060211003 Lerums IS - Kode IF 1 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-04-07 16:15 060211004 BK Häcken - IK Kongahälla 4 - 2 Bravida Arena
2019-04-07 16:15 060211005 Torslanda IK - Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF 7 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-07 16:30 060211002 Eriksbergs IF - Ytterby IS (B) 0 - 0 Rosenhill
2019-04-10 19:30 060211009 Ytterby IS (B) - IK Zenith (B) 1 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-04-11 19:45 060211006 Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF - BK Häcken 0 - 2 Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-04-14 16:30 060211007 IK Kongahälla - Lerums IS 1 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2019-04-14 18:00 060211008 Kode IF - Eriksbergs IF 1 - 5 Kode IP 3 Konstgräs
2019-04-27 12:15 060211011 IK Zenith (B) - Kode IF 1 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-27 12:15 060211014 BK Häcken - Torslanda IK 3 - 1 Bravida Arena
2019-04-28 16:30 060211012 Eriksbergs IF - IK Kongahälla 1 - 0 Rosenhill
2019-04-28 17:00 060211013 Lerums IS - Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF 3 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Maj
2019-05-01 12:00 060211019 Kode IF - Ytterby IS (B) 0 - 2 Kode IP 1 Gräs
2019-05-02 18:45 060211017 Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF - Eriksbergs IF 2 - 2 Tuvevallen 1 Gräs
2019-05-05 14:15 060211016 Torslanda IK - Lerums IS 2 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-05 16:30 060211018 IK Kongahälla - IK Zenith (B) 5 - 3 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-12 15:00 060211021 IK Zenith (B) - Eriksbergs IF 1 - 5 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-05-12 16:30 060211023 IK Kongahälla - Torslanda IK 1 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-12 18:00 060211024 Kode IF - BK Häcken 1 - 3 Kode IP 1 Gräs
2019-05-15 18:30 060211026 IK Zenith (B) - Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF 3 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-05-16 19:00 060211030 Ytterby IS (B) - IK Kongahälla 0 - 1 Ytterns IP 1 Gräs
2019-05-19 16:30 060211027 Eriksbergs IF - Torslanda IK 2 - 4 Rosenhill
2019-05-19 17:00 060211028 Lerums IS - BK Häcken 1 - 8 Aspevallen 1 Gräs
2019-05-22 20:15 060211031 BK Häcken - Eriksbergs IF 1 - 1 Bravida Arena
2019-05-22 20:15 060211032 Torslanda IK - IK Zenith (B) 5 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-23 19:00 060211033 Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF - Ytterby IS (B) 5 - 4 Tuvevallen 1 Gräs
2019-05-26 16:30 060211034 IK Kongahälla - Kode IF 1 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-27 19:30 060211040 Ytterby IS (B) - Torslanda IK 0 - 11 Ytterns IP 1 Gräs
Juni
2019-06-01 12:15 060211036 IK Zenith (B) - BK Häcken 0 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-04 19:30 060211039 Kode IF - Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF 3 - 4 Kode IP 1 Gräs
2019-06-06 12:15 060211042 BK Häcken - Ytterby IS (B) 4 - 0 Bravida Arena
2019-06-09 17:00 060211044 Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF - IK Kongahälla 2 - 2 Tuvevallen 1 Gräs
2019-06-09 18:00 060211041 Lerums IS - IK Zenith (B) 3 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-06-09 18:00 060211043 Torslanda IK - Kode IF 4 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-06-13 19:00 060211046 Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF - Torslanda IK 3 - 1 Tuvevallen 1 Gräs
2019-06-16 18:00 060211049 Ytterby IS (B) - Eriksbergs IF 1 - 4 Ytterns IP 1 Gräs
2019-06-26 19:00 060211025 Ytterby IS (B) - Lerums IS 0 - 9 Ytterns IP 1 Gräs
Augusti
2019-08-15 20:15 060211053 BK Häcken - Kode IF 3 - 0 Bravida Arena
2019-08-18 16:15 060211054 Torslanda IK - IK Kongahälla 3 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-18 16:30 060211051 Eriksbergs IF - IK Zenith (B) 6 - 1 Rosenhill
2019-08-24 12:15 060211059 BK Häcken - Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF 5 - 1 Bravida Arena
2019-08-25 16:30 060211057 Eriksbergs IF - Kode IF 3 - 1 Rosenhill
2019-08-26 20:00 060211052 Lerums IS - Ytterby IS (B) 2 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-08-28 20:15 060211061 Torslanda IK - BK Häcken 1 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
September
2019-09-01 16:30 060211063 IK Kongahälla - Eriksbergs IF 1 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2019-09-01 18:00 060211064 Kode IF - IK Zenith (B) 2 - 1 Kode IP 1 Gräs
2019-09-04 18:00 060211048 Kode IF - Lerums IS 3 - 2 Kode IP 1 Gräs
2019-09-08 15:00 060211066 IK Zenith (B) - Lerums IS 1 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-08 16:30 060211068 IK Kongahälla - Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF 0 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-09-08 17:45 060211069 Kode IF - Torslanda IK 0 - 1 Kode IP 1 Gräs
2019-09-11 20:15 060211047 IK Kongahälla - BK Häcken 1 - 4 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-09-15 15:00 060211071 IK Zenith (B) - IK Kongahälla 5 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-15 16:00 060211073 Lerums IS - Torslanda IK 1 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-15 16:30 060211072 Eriksbergs IF - Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF 4 - 0 Rosenhill
2019-09-18 20:15 060211056 IK Zenith (B) - Ytterby IS (B) 4 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-22 16:15 060211076 BK Häcken - Lerums IS 5 - 0 Bravida Arena
2019-09-22 16:15 060211077 Torslanda IK - Eriksbergs IF 1 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-22 16:30 060211079 IK Kongahälla - Ytterby IS (B) 3 - 3 Kongevi 1 Konstgräs
2019-09-22 17:00 060211078 Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF - IK Zenith (B) 3 - 3 Tuvevallen 1 Gräs
2019-09-29 14:00 060211062 Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF - Lerums IS 0 - 2 Tuvevallen 1 Gräs
2019-09-29 16:30 060211082 Eriksbergs IF - BK Häcken 1 - 1 Rosenhill
2019-09-29 16:45 060211084 Kode IF - IK Kongahälla 2 - 1 Kode IP 3 Konstgräs
Oktober
2019-10-01 20:00 060211085 Ytterby IS (B) - Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF 4 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-10-01 20:15 060211081 IK Zenith (B) - Torslanda IK 0 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-02 20:00 060211037 Eriksbergs IF - Lerums IS WO (3 - 0) Rosenhill
2019-10-03 20:00 060211070 Ytterby IS (B) - BK Häcken 0 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-10-08 20:00 060211058 Lerums IS - IK Kongahälla 5 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-10-10 20:00 060211075 Ytterby IS (B) - Kode IF 0 - 2 Kode IP 3 Konstgräs
2019-10-12 14:15 060211086 Lerums IS - Eriksbergs IF 0 - 8 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-10-12 14:15 060211087 BK Häcken - IK Zenith (B) 1 - 0 Bravida Arena
2019-10-12 14:15 060211088 Torslanda IK - Ytterby IS (B) 6 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-12 14:15 060211089 Finlandia Pallo AIF/Backatorp IF - Kode IF 1 - 0 Tuvevallen 2 Konstgräs