Spelprogram - Herrar 6 D

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 20:00 150010001 Cassi FF - Bondegatans Bajare FF 3 - 2 Essinge IP 1
2019-04-12 20:00 150010002 Sickla IF - Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Nacka IP 1
2019-04-12 20:00 150010003 FC Söder - Nacka United FF 0 - 6 Tantolundens BP 1
2019-04-12 20:00 150010005 IK Sture - Tudor Arms FC 1 - 3 Zinkensdamms IP 1
2019-04-14 18:00 150010004 Viking Södermalm BK - Saltsjöbadens IF 1 - 2 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-04-26 19:30 150010007 Saltsjöbadens IF - FC Söder 4 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-04-26 20:00 150010006 Tudor Arms FC - Viking Södermalm BK 4 - 1 Stadshagens IP 1
2019-04-26 20:00 150010008 Nacka United FF - Sickla IF 1 - 0 Nacka IP 2
2019-04-26 20:00 150010010 Bondegatans Bajare FF - IK Sture 1 - 1 Hammarby IP 1
2019-04-28 17:00 150010009 Gustavsbergs IF FK - Cassi FF 2 - 3 Ösby BP 1
Maj
2019-05-03 20:00 150010012 Sickla IF - Saltsjöbadens IF 3 - 3 Nacka IP 1
2019-05-03 20:00 150010013 FC Söder - Tudor Arms FC 4 - 3 Tantolundens BP 1
2019-05-04 16:00 150010015 Gustavsbergs IF FK - Bondegatans Bajare FF 1 - 1 Värmdövallen 1
2019-05-05 16:00 150010011 Cassi FF - Nacka United FF 1 - 1 Essinge IP 1
2019-05-05 18:00 150010014 Viking Södermalm BK - IK Sture 0 - 1 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-05-10 19:30 150010018 Saltsjöbadens IF - Cassi FF 0 - 3 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-10 20:00 150010019 Nacka United FF - Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Nacka IP 2
2019-05-11 16:00 150010017 Tudor Arms FC - Sickla IF 2 - 4 Stadshagens IP 1
2019-05-12 16:00 150010020 Bondegatans Bajare FF - Viking Södermalm BK 1 - 1 Kärrtorps IP 1
2019-05-12 18:00 150010016 IK Sture - FC Söder 2 - 1 Zinkensdamms IP 1
2019-05-15 20:00 150010021 Cassi FF - Tudor Arms FC 3 - 2 Essinge IP 1
2019-05-15 20:00 150010025 Gustavsbergs IF FK - Saltsjöbadens IF 8 - 4 Ösby BP 1
2019-05-17 20:00 150010023 FC Söder - Viking Södermalm BK 2 - 6 Tantolundens BP 1
2019-05-18 16:00 150010022 Sickla IF - Bondegatans Bajare FF 0 - 1 Nacka IP 1
2019-05-19 19:00 150010024 Nacka United FF - IK Sture 3 - 1 Nacka IP 2
2019-05-24 19:30 150010029 Saltsjöbadens IF - Nacka United FF 2 - 3 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-24 20:00 150010030 Bondegatans Bajare FF - FC Söder 1 - 1 Hammarby IP 1
2019-05-25 18:00 150010028 Tudor Arms FC - Gustavsbergs IF FK 2 - 2 Stadshagens IP 1
2019-05-26 18:00 150010027 IK Sture - Cassi FF 0 - 1 Kärrtorps IP 1
2019-05-27 20:30 150010026 Viking Södermalm BK - Sickla IF 2 - 5 Nacka IP 2
2019-05-31 19:30 150010033 Saltsjöbadens IF - Bondegatans Bajare FF 5 - 1 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-31 20:00 150010031 Cassi FF - Viking Södermalm BK 2 - 1 Essinge IP 1
2019-05-31 20:00 150010032 Sickla IF - FC Söder 2 - 5 Nacka IP 1
Juni
2019-06-02 15:00 150010035 Gustavsbergs IF FK - IK Sture 5 - 3 Farstaborg 1
2019-06-02 19:00 150010034 Nacka United FF - Tudor Arms FC 3 - 2 Nacka IP 2
2019-06-07 20:00 150010038 IK Sture - Sickla IF 2 - 3 Zinkensdamms IP 1
2019-06-07 20:00 150010040 Bondegatans Bajare FF - Nacka United FF OW (0 - 3) Hammarby IP 1
2019-06-09 18:00 150010037 Viking Södermalm BK - Gustavsbergs IF FK 3 - 5 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-06-09 20:00 150010036 FC Söder - Cassi FF 2 - 3 Enskede IP 2
2019-06-12 20:00 150010041 Cassi FF - Sickla IF 2 - 1 Essinge IP 1
2019-06-12 20:30 150010039 Tudor Arms FC - Saltsjöbadens IF 3 - 6 Saltsjöbadens IP 1
2019-06-15 16:00 150010042 Tudor Arms FC - Bondegatans Bajare FF 3 - 1 Stadshagens IP 1
2019-06-16 15:00 150010045 Gustavsbergs IF FK - FC Söder 2 - 5 Farstaborg 1
2019-06-16 19:00 150010044 Nacka United FF - Viking Södermalm BK 4 - 0 Nacka IP 2
Augusti
2019-08-09 20:00 150010047 FC Söder - Gustavsbergs IF FK 3 - 3 Tantolundens BP 1
2019-08-09 20:00 150010049 IK Sture - Saltsjöbadens IF 1 - 4 Zinkensdamms IP 1
2019-08-09 20:00 150010050 Bondegatans Bajare FF - Tudor Arms FC 2 - 0 Hammarby IP 1
2019-08-11 18:00 150010048 Viking Södermalm BK - Nacka United FF 2 - 8 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-08-14 20:00 150010055 Gustavsbergs IF FK - Viking Södermalm BK 4 - 2 Farstaborg 1
2019-08-16 19:30 150010053 Saltsjöbadens IF - Tudor Arms FC 1 - 1 Saltsjöbadens IP 1
2019-08-17 14:00 150010051 Cassi FF - FC Söder 10 - 2 Essinge IP 1
2019-08-17 16:00 150010052 Sickla IF - IK Sture 4 - 2 Nacka IP 1
2019-08-18 19:00 150010054 Nacka United FF - Bondegatans Bajare FF 9 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-08-23 18:00 150010059 Tudor Arms FC - Nacka United FF 0 - 10 Stadshagens IP 1
2019-08-23 20:00 150010056 FC Söder - Sickla IF 3 - 0 Tantolundens BP 1
2019-08-25 18:00 150010057 Viking Södermalm BK - Cassi FF 1 - 11 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-08-25 20:00 150010058 IK Sture - Gustavsbergs IF FK 3 - 2 Zinkensdamms IP 1
2019-08-28 20:00 150010065 Gustavsbergs IF FK - Tudor Arms FC 7 - 2 Farstaborg 1
2019-08-30 20:00 150010063 FC Söder - Bondegatans Bajare FF 1 - 1 Tantolundens BP 1
2019-08-31 14:00 150010061 Cassi FF - IK Sture 1 - 2 Essinge IP 1
September
2019-09-01 19:00 150010064 Nacka United FF - Saltsjöbadens IF WO (3 - 0) Skuru IP 1
2019-09-06 18:00 150010068 Tudor Arms FC - Cassi FF 0 - 0 Stadshagens IP 1
2019-09-06 19:30 150010069 Saltsjöbadens IF - Gustavsbergs IF FK 2 - 4 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-06 20:00 150010070 Bondegatans Bajare FF - Sickla IF 3 - 3 Hammarby IP 1
2019-09-08 18:00 150010066 Viking Södermalm BK - FC Söder 4 - 3 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-09-08 20:00 150010067 IK Sture - Nacka United FF 0 - 11 Zinkensdamms IP 1
2019-09-09 20:30 150010046 Sickla IF - Cassi FF 2 - 1 Skuru IP 1
2019-09-11 20:00 150010075 Gustavsbergs IF FK - Nacka United FF 4 - 6 Farstaborg 1
2019-09-13 20:00 150010073 FC Söder - IK Sture 0 - 2 Tantolundens BP 1
2019-09-14 14:00 150010071 Cassi FF - Saltsjöbadens IF 13 - 5 Essinge IP 1
2019-09-14 16:00 150010072 Sickla IF - Tudor Arms FC 4 - 2 Nacka IP 1
2019-09-15 18:00 150010074 Viking Södermalm BK - Bondegatans Bajare FF 0 - 6 Hammarbyhöjdens BP 1
2019-09-18 20:00 150010062 Viking Södermalm BK - Sickla IF 0 - 3 Kärrtorps IP 3
2019-09-20 19:30 150010078 Saltsjöbadens IF - Sickla IF 2 - 5 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-20 20:00 150010080 Bondegatans Bajare FF - Gustavsbergs IF FK 4 - 3 Hammarby IP 1
2019-09-21 16:00 150010077 Tudor Arms FC - FC Söder 6 - 1 Stadshagens IP 1
2019-09-22 19:00 150010079 Nacka United FF - Cassi FF 1 - 5 Nacka IP 2
2019-09-22 20:00 150010076 IK Sture - Viking Södermalm BK 6 - 5 Zinkensdamms IP 1
2019-09-25 20:00 150010043 Saltsjöbadens IF - IK Sture 1 - 1 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-25 20:00 150010081 Cassi FF - Gustavsbergs IF FK 3 - 4 Essinge IP 1
2019-09-27 18:00 150010085 IK Sture - Bondegatans Bajare FF 2 - 2 Zinkensdamms IP 1
2019-09-27 20:00 150010083 FC Söder - Saltsjöbadens IF 2 - 0 Tantolundens BP 1
2019-09-28 16:00 150010082 Sickla IF - Nacka United FF 1 - 1 Nacka IP 1
2019-09-29 18:00 150010084 Viking Södermalm BK - Tudor Arms FC 1 - 5 Hammarbyhöjdens BP 1
Oktober
2019-10-01 20:00 150010060 Bondegatans Bajare FF - Saltsjöbadens IF 0 - 4 Hammarby IP 1
2019-10-02 20:00 150010089 Gustavsbergs IF FK - Sickla IF 6 - 4 Ösby BP 1
2019-10-04 19:30 150010087 Saltsjöbadens IF - Viking Södermalm BK 7 - 1 Saltsjöbadens IP 1
2019-10-04 20:00 150010086 Tudor Arms FC - IK Sture 3 - 1 Stadshagens IP 1
2019-10-04 20:00 150010088 Nacka United FF - FC Söder 5 - 2 Nacka IP 2
2019-10-04 20:00 150010090 Bondegatans Bajare FF - Cassi FF 4 - 5 Hammarby IP 1