Spelprogram - Herrar 6 A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-11 20:00 150007003 IK Säbysjön - Stockholms IF Midia 4 - 4 Tallbohovs IP 1
2019-04-13 14:00 150007004 Åkersberga FC - Turebergs IF 1 - 1 Röllingby 1
2019-04-13 15:00 150007005 Edessa Syrianska KIF - Bro IK 4 - 2 Järfällavallen 1
2019-04-23 20:00 150007002 Wäsby FC - Rotebro IS FF 3 - 3 Södervik 1
2019-04-27 16:00 150007006 Bro IK - Åkersberga FC 2 - 3 Bro IP 2
2019-04-27 16:00 150007010 Åkersberga BK - Edessa Syrianska KIF 1 - 2 Margretelunds IP 2
2019-04-28 16:00 150007008 Stockholms IF Midia - Wäsby FC 3 - 0 Ärvinge BP 1
2019-04-28 18:00 150007007 Turebergs IF - IK Säbysjön 2 - 3 Norrvikens IP 1
Maj
2019-05-02 20:00 150007013 IK Säbysjön - Bro IK 1 - 4 Tallbohovs IP 1
2019-05-04 14:00 150007014 Åkersberga FC - Edessa Syrianska KIF 1 - 5 Röllingby 1
2019-05-04 15:00 150007015 Rotebro IS FF - Åkersberga BK 3 - 1 Skinnaråsens IP 1
2019-05-05 18:00 150007012 Wäsby FC - Turebergs IF 2 - 1 Södervik 1
2019-05-11 14:00 150007017 Bro IK - Wäsby FC 1 - 3 Bro IP 1
2019-05-11 15:00 150007016 Edessa Syrianska KIF - IK Säbysjön 3 - 0 Järfällavallen 1
2019-05-11 16:00 150007020 Åkersberga BK - Åkersberga FC 1 - 0 Margretelunds IP 1
2019-05-12 18:00 150007019 Stockholms IF Midia - Rotebro IS FF 3 - 7 Ärvinge BP 1
2019-05-16 20:00 150007023 IK Säbysjön - Åkersberga FC 2 - 2 Tallbohovs IP 1
2019-05-18 15:00 150007025 Rotebro IS FF - Turebergs IF 1 - 2 Skinnaråsens IP 1
2019-05-19 17:15 150007022 Wäsby FC - Åkersberga BK 6 - 1 Södervik 1
2019-05-19 18:00 150007024 Stockholms IF Midia - Edessa Syrianska KIF 2 - 2 Ärvinge BP 1
2019-05-25 14:00 150007026 Åkersberga FC - Wäsby FC 2 - 3 Röllingby 1
2019-05-25 14:00 150007028 Bro IK - Rotebro IS FF 2 - 0 Bro IP 1
2019-05-25 16:00 150007030 Åkersberga BK - IK Säbysjön 3 - 3 Margretelunds IP 1
2019-05-26 18:00 150007029 Turebergs IF - Stockholms IF Midia 1 - 1 Norrvikens IP 1
Juni
2019-06-01 15:00 150007035 Rotebro IS FF - Edessa Syrianska KIF 2 - 2 Skinnaråsens IP 1
2019-06-02 16:00 150007034 Stockholms IF Midia - Bro IK 6 - 3 Ärvinge BP 1
2019-06-02 18:00 150007032 Wäsby FC - IK Säbysjön 0 - 1 Södervik 1
2019-06-02 18:00 150007033 Turebergs IF - Åkersberga BK 3 - 0 Norrvikens IP 1
2019-06-08 14:00 150007039 Bro IK - Turebergs IF 3 - 1 Bro IP 1
2019-06-08 15:00 150007038 Edessa Syrianska KIF - Wäsby FC 3 - 2 Järfällavallen 1
2019-06-08 16:00 150007040 Åkersberga BK - Stockholms IF Midia 2 - 3 Margretelunds IP 1
2019-06-10 20:00 150007037 Åkersberga FC - Rotebro IS FF 2 - 1 Röllingby 1
2019-06-15 14:00 150007042 Bro IK - Åkersberga BK 2 - 2 Bro IP 1
2019-06-15 15:00 150007045 Rotebro IS FF - IK Säbysjön 4 - 1 Skinnaråsens IP 1
2019-06-16 18:00 150007043 Turebergs IF - Edessa Syrianska KIF 4 - 1 Norrvikens IP 1
2019-06-24 20:00 150007044 Stockholms IF Midia - Åkersberga FC 0 - 3 Ärvinge BP 1
Augusti
2019-08-08 20:00 150007047 IK Säbysjön - Rotebro IS FF 1 - 1 Tallbohovs IP 1
2019-08-10 14:00 150007048 Åkersberga FC - Stockholms IF Midia 5 - 1 Röllingby 1
2019-08-10 15:00 150007049 Edessa Syrianska KIF - Turebergs IF 6 - 2 Järfällavallen 1
2019-08-10 16:00 150007050 Åkersberga BK - Bro IK 2 - 2 Margretelunds IP 1
2019-08-18 16:00 150007054 Stockholms IF Midia - Åkersberga BK 0 - 3 Ärvinge BP 1
2019-08-18 18:00 150007052 Wäsby FC - Edessa Syrianska KIF 6 - 4 Vilundavallen 1
2019-08-18 18:00 150007053 Turebergs IF - Bro IK 1 - 1 Norrvikens IP 1
2019-08-19 19:30 150007055 Rotebro IS FF - Åkersberga FC 2 - 0 Skinnaråsens IP 1
2019-08-22 20:00 150007056 IK Säbysjön - Wäsby FC 3 - 1 Tallbohovs IP 1
2019-08-24 14:00 150007059 Bro IK - Stockholms IF Midia 2 - 5 Bro IP 1
2019-08-24 15:00 150007058 Edessa Syrianska KIF - Rotebro IS FF 0 - 2 Järfällavallen 1
2019-08-24 16:00 150007060 Åkersberga BK - Turebergs IF 3 - 0 Margretelunds IP 1
2019-08-29 20:00 150007063 IK Säbysjön - Åkersberga BK 4 - 0 Tallbohovs IP 1
2019-08-31 15:00 150007065 Rotebro IS FF - Bro IK 2 - 1 Skinnaråsens IP 1
2019-08-31 16:00 150007064 Stockholms IF Midia - Turebergs IF 4 - 1 Ärvinge BP 1
September
2019-09-07 14:00 150007066 Åkersberga FC - IK Säbysjön 1 - 1 Röllingby 1
2019-09-07 15:00 150007067 Edessa Syrianska KIF - Stockholms IF Midia 2 - 4 Järfällavallen 1
2019-09-07 16:00 150007070 Åkersberga BK - Wäsby FC 2 - 0 Margretelunds IP 1
2019-09-08 18:00 150007069 Turebergs IF - Rotebro IS FF 1 - 1 Norrvikens IP 1
2019-09-11 19:00 150007062 Wäsby FC - Åkersberga FC 1 - 1 Vilundavallen 1
2019-09-12 20:00 150007073 IK Säbysjön - Edessa Syrianska KIF 2 - 4 Tallbohovs IP 1
2019-09-14 14:00 150007074 Åkersberga FC - Åkersberga BK 0 - 0 Röllingby 1
2019-09-15 18:00 150007072 Wäsby FC - Bro IK 1 - 1 Vilundavallen 1
2019-09-21 14:00 150007077 Bro IK - IK Säbysjön 1 - 3 Bro IP 1
2019-09-21 15:00 150007076 Edessa Syrianska KIF - Åkersberga FC 5 - 2 Järfällavallen 1
2019-09-21 16:00 150007080 Åkersberga BK - Rotebro IS FF 2 - 2 Margretelunds IP 1
2019-09-22 18:00 150007078 Turebergs IF - Wäsby FC 4 - 4 Norrvikens IP 1
2019-09-23 20:00 150007075 Rotebro IS FF - Stockholms IF Midia 4 - 3 Skinnaråsens IP 1
2019-09-26 20:00 150007083 IK Säbysjön - Turebergs IF 1 - 3 Tallbohovs IP 1
2019-09-28 14:00 150007084 Åkersberga FC - Bro IK 4 - 1 Röllingby 1
2019-09-28 15:00 150007085 Edessa Syrianska KIF - Åkersberga BK 6 - 0 Järfällavallen 1
2019-09-29 18:00 150007082 Wäsby FC - Stockholms IF Midia 5 - 1 Vilundavallen 1
Oktober
2019-10-02 20:00 150007088 Stockholms IF Midia - IK Säbysjön 4 - 3 Ärvinge BP 1
2019-10-05 14:00 150007086 Bro IK - Edessa Syrianska KIF 2 - 5 Bro IP 1
2019-10-05 15:00 150007089 Rotebro IS FF - Wäsby FC 3 - 1 Skinnaråsens IP 1
2019-10-06 18:00 150007087 Turebergs IF - Åkersberga FC 4 - 2 Norrvikens IP 1