Spelprogram - Herrar 4 Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:00 150003073 Fittja IF - IFK Tumba FK 2 - 0 Fittja BP 1
2019-04-12 20:00 150003003 IFK Tumba FK - Konyaspor KIF 2 - 0 Storvretens BP 1
2019-04-12 20:00 150003004 AC Jordbro - Vendelsö IK 2 - 2 Jordbro IP 1
2019-04-12 20:00 150003005 Tungelsta IF - Älvsjö AIK FF 2 - 4 Tungelsta Skola 1
2019-04-13 12:00 150003002 Älta IF - IFK Stockholm FK 1 - 1 Älta IP 1
2019-04-13 14:00 150003001 Fittja IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - 1 Fittja BP 1
2019-04-17 20:00 150003007 Assyriska United IK - Tungelsta IF 1 - 2 Brunna IP 2
2019-04-17 20:00 150003012 Bagarmossen Kärrtorp BK - Segeltorps IF 2 - 6 Kärrtorps IP 2
2019-04-20 16:00 150003011 IFK Stockholm FK - Fittja IF 2 - 2 Vårbergs IP 1
2019-04-22 16:00 150003010 Konyaspor KIF - Älta IF 1 - 3 Alby BP 1
2019-04-22 18:00 150003009 Vendelsö IK - IFK Tumba FK 0 - 7 Vendelsömalmsskolan 1
2019-04-22 20:00 150003008 Älvsjö AIK FF - AC Jordbro 3 - 1 Älvsjö IP 1
2019-04-25 20:00 150003016 AC Jordbro - Assyriska United IK 1 - 2 Jordbro IP 1
2019-04-26 20:00 150003014 Älta IF - Vendelsö IK 2 - 0 Älta IP 1
2019-04-26 20:00 150003015 IFK Tumba FK - Älvsjö AIK FF 3 - 1 Storvretens BP 1
2019-04-27 14:00 150003013 Fittja IF - Konyaspor KIF 7 - 0 Fittja BP 1
2019-04-27 14:00 150003018 IFK Stockholm FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 5 - 3 Vårbergs IP 1
2019-04-27 15:00 150003017 Tungelsta IF - Segeltorps IF 0 - 1 Tungelsta Skola 1
Maj
2019-05-03 20:00 150003021 Älvsjö AIK FF - Älta IF 1 - 1 Älvsjö IP 1
2019-05-03 20:00 150003022 Vendelsö IK - Fittja IF 2 - 7 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-04 13:00 150003019 Segeltorps IF - AC Jordbro 3 - 0 Segeltorps IP 1
2019-05-05 16:00 150003023 Konyaspor KIF - IFK Stockholm FK 0 - 3 Alby BP 1
2019-05-05 16:00 150003024 Bagarmossen Kärrtorp BK - Tungelsta IF 1 - 4 Kärrtorps IP 2
2019-05-10 20:00 150003027 IFK Tumba FK - Segeltorps IF 0 - 2 Storvretens BP 1
2019-05-10 20:00 150003028 AC Jordbro - Tungelsta IF 0 - 2 Jordbro IP 1
2019-05-11 12:00 150003026 Älta IF - Assyriska United IK 2 - 1 Älta IP 1
2019-05-11 14:00 150003025 Fittja IF - Älvsjö AIK FF 2 - 2 Fittja BP 1
2019-05-11 14:00 150003030 IFK Stockholm FK - Vendelsö IK 6 - 0 Vårbergs IP 1
2019-05-12 16:00 150003029 Konyaspor KIF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - 3 Alby BP 1
2019-05-17 20:00 150003033 Assyriska United IK - Fittja IF 2 - 4 Brunna IP 2
2019-05-17 20:00 150003034 Älvsjö AIK FF - IFK Stockholm FK 1 - 2 Älvsjö IP 1
2019-05-17 20:00 150003035 Vendelsö IK - Konyaspor KIF 3 - 1 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-18 13:00 150003032 Segeltorps IF - Älta IF 5 - 0 Segeltorps IP 1
2019-05-18 15:00 150003031 Tungelsta IF - IFK Tumba FK 5 - 3 Tungelsta Skola 1
2019-05-19 16:00 150003036 Bagarmossen Kärrtorp BK - AC Jordbro 3 - 3 Kärrtorps IP 2
2019-05-24 20:00 150003039 IFK Tumba FK - AC Jordbro 10 - 0 Storvretens BP 1
2019-05-24 20:00 150003040 Vendelsö IK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - 2 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-25 12:00 150003038 Älta IF - Tungelsta IF 1 - 2 Älta IP 1
2019-05-25 14:00 150003037 Fittja IF - Segeltorps IF 0 - 2 Fittja BP 1
2019-05-25 14:00 150003042 IFK Stockholm FK - Assyriska United IK 3 - 1 Vårbergs IP 1
2019-05-26 16:00 150003041 Konyaspor KIF - Älvsjö AIK FF 1 - 1 Alby BP 1
2019-05-29 20:00 150003048 Bagarmossen Kärrtorp BK - IFK Tumba FK 1 - 4 Kärrtorps IP 2
2019-05-30 20:00 150003045 Segeltorps IF - IFK Stockholm FK 5 - 0 Segeltorps IP 1
2019-05-31 20:00 150003043 AC Jordbro - Älta IF 0 - 2 Jordbro IP 1
2019-05-31 20:00 150003046 Assyriska United IK - Konyaspor KIF 3 - 1 Brunna IP 2
2019-05-31 20:00 150003047 Älvsjö AIK FF - Vendelsö IK 4 - 1 Älvsjö IP 1
Juni
2019-06-01 15:00 150003044 Tungelsta IF - Fittja IF 2 - 3 Tungelsta Skola 1
2019-06-04 20:30 150003020 Assyriska United IK - IFK Tumba FK 2 - 3 Brunna IP 2
2019-06-07 20:00 150003051 Älvsjö AIK FF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - 3 Älvsjö IP 1
2019-06-08 13:00 150003050 Älta IF - IFK Tumba FK 2 - 1 Älta IP 1
2019-06-08 14:00 150003049 Fittja IF - AC Jordbro 17 - 0 Fittja BP 1
2019-06-08 14:00 150003054 IFK Stockholm FK - Tungelsta IF 1 - 1 Vårbergs IP 1
2019-06-09 14:00 150003052 Vendelsö IK - Assyriska United IK 1 - 6 Vendelsömalmsskolan 1
2019-06-09 16:00 150003053 Konyaspor KIF - Segeltorps IF 0 - 7 Alby BP 1
2019-06-14 20:00 150003055 IFK Tumba FK - Fittja IF 0 - 1 Storvretens BP 1
2019-06-14 20:00 150003056 AC Jordbro - IFK Stockholm FK 1 - 8 Jordbro IP 1
2019-06-14 20:00 150003059 Assyriska United IK - Älvsjö AIK FF 2 - 3 Brunna IP 2
2019-06-15 13:00 150003058 Segeltorps IF - Vendelsö IK 7 - 0 Segeltorps IP 1
2019-06-15 15:00 150003057 Tungelsta IF - Konyaspor KIF 0 - 2 Tungelsta Skola 1
2019-06-16 16:00 150003060 Bagarmossen Kärrtorp BK - Älta IF 0 - 3 Kärrtorps IP 2
2019-06-19 20:00 150003062 Assyriska United IK - Bagarmossen Kärrtorp BK 4 - 0 Brunna IP 2
2019-06-19 20:00 150003063 Älvsjö AIK FF - Segeltorps IF 1 - 2 Älvsjö IP 1
2019-06-19 20:00 150003064 Vendelsö IK - Tungelsta IF 1 - 3 Vendelsömalmsskolan 1
2019-06-19 20:00 150003066 IFK Stockholm FK - IFK Tumba FK 2 - 4 Vårbergs IP 1
2019-06-23 14:00 150003061 Fittja IF - Älta IF 1 - 1 Fittja BP 1
2019-06-23 14:00 150003068 IFK Tumba FK - IFK Stockholm FK 6 - 3 Storvretens BP 1
2019-06-23 16:00 150003065 Konyaspor KIF - AC Jordbro 5 - 1 Alby BP 1
2019-06-26 20:00 150003067 Älta IF - Fittja IF 3 - 1 Älta IP 1
2019-06-26 20:00 150003071 Segeltorps IF - Älvsjö AIK FF 2 - 0 Stuvsta IP 1
2019-06-26 20:00 150003072 Bagarmossen Kärrtorp BK - Assyriska United IK 3 - 1 Kärrtorps IP 2
2019-06-29 15:00 150003070 Tungelsta IF - Vendelsö IK 5 - 1 Tungelsta Skola 1
2019-06-29 20:00 150003069 AC Jordbro - Konyaspor KIF 2 - 4 Jordbro IP 1
Juli
2019-07-02 20:00 150003078 IFK Stockholm FK - AC Jordbro 6 - 1 Sätra BP 1
2019-07-03 20:00 150003006 Segeltorps IF - Assyriska United IK 3 - 4 Stuvsta IP 1
Augusti
2019-08-02 20:00 150003075 Älvsjö AIK FF - Assyriska United IK 2 - 4 Älvsjö IP 1
2019-08-02 20:00 150003076 Vendelsö IK - Segeltorps IF 2 - 1 Haningevallen 1
2019-08-03 12:00 150003074 Älta IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 5 - 1 Älta IP 1
2019-08-04 16:00 150003077 Konyaspor KIF - Tungelsta IF 1 - 3 Alby BP 1
2019-08-07 20:00 150003079 IFK Tumba FK - Älta IF 4 - 2 Storvretens BP 1
2019-08-07 20:00 150003080 AC Jordbro - Fittja IF OW (0 - 3) Jordbro IP 1
2019-08-07 20:00 150003081 Tungelsta IF - IFK Stockholm FK 4 - 4 Tungelsta Skola 1
2019-08-07 20:00 150003084 Bagarmossen Kärrtorp BK - Älvsjö AIK FF 2 - 1 Kärrtorps IP 2
2019-08-10 14:00 150003085 Fittja IF - Tungelsta IF 1 - 2 Fittja BP 1
2019-08-10 14:00 150003087 IFK Tumba FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 5 - 1 Storvretens BP 1
2019-08-10 14:00 150003090 IFK Stockholm FK - Segeltorps IF 1 - 3 Vårbergs IP 1
2019-08-11 18:00 150003088 Vendelsö IK - Älvsjö AIK FF 2 - 3 Haningevallen 1
2019-08-11 18:00 150003089 Konyaspor KIF - Assyriska United IK 0 - 2 Alby BP 1
2019-08-16 20:00 150003091 AC Jordbro - IFK Tumba FK 0 - 6 Torvalla IP 3
2019-08-16 20:00 150003092 Tungelsta IF - Älta IF 3 - 3 Tungelsta Skola 1
2019-08-16 20:00 150003094 Assyriska United IK - IFK Stockholm FK 2 - 1 Brunna IP 2
2019-08-16 20:00 150003095 Älvsjö AIK FF - Konyaspor KIF 1 - 1 Älvsjö IP 1
2019-08-17 13:00 150003093 Segeltorps IF - Fittja IF 1 - 1 Segeltorps IP 1
2019-08-18 16:00 150003096 Bagarmossen Kärrtorp BK - Vendelsö IK 2 - 1 Kärrtorps IP 2
2019-08-20 20:00 150003086 Älta IF - AC Jordbro 9 - 0 Älta IP 1
2019-08-23 20:00 150003099 IFK Tumba FK - Tungelsta IF 2 - 2 Storvretens BP 1
2019-08-23 20:00 150003100 AC Jordbro - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - 4 Torvalla IP 3
2019-08-24 12:00 150003098 Älta IF - Segeltorps IF 0 - 0 Älta IP 1
2019-08-24 14:00 150003097 Fittja IF - Assyriska United IK 1 - 5 Fittja BP 1
2019-08-24 14:00 150003102 IFK Stockholm FK - Älvsjö AIK FF 1 - 3 Vårbergs IP 1
2019-08-25 16:00 150003101 Konyaspor KIF - Vendelsö IK 1 - 0 Alby BP 1
2019-08-30 20:00 150003105 Assyriska United IK - Älta IF 4 - 2 Brunna IP 2
2019-08-30 20:00 150003106 Älvsjö AIK FF - Fittja IF 3 - 0 Älvsjö IP 1
2019-08-30 20:00 150003107 Vendelsö IK - IFK Stockholm FK 2 - 5 Haningevallen 1
2019-08-30 20:00 150003108 Bagarmossen Kärrtorp BK - Konyaspor KIF 2 - 3 Kärrtorps IP 2
2019-08-31 13:00 150003104 Segeltorps IF - IFK Tumba FK 3 - 2 Segeltorps IP 1
2019-08-31 15:00 150003103 Tungelsta IF - AC Jordbro 9 - 3 Tungelsta Skola 1
September
2019-09-06 20:00 150003111 IFK Tumba FK - Assyriska United IK 3 - 5 Storvretens BP 1
2019-09-06 20:00 150003112 AC Jordbro - Segeltorps IF 0 - 12 Torvalla IP 3
2019-09-07 12:00 150003110 Älta IF - Älvsjö AIK FF 0 - 3 Älta IP 1
2019-09-07 14:00 150003109 Fittja IF - Vendelsö IK 4 - 1 Fittja BP 1
2019-09-07 14:00 150003114 IFK Stockholm FK - Konyaspor KIF 1 - 0 Vårbergs IP 1
2019-09-07 15:00 150003113 Tungelsta IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 4 - 3 Tungelsta Skola 1
2019-09-13 19:00 150003116 Assyriska United IK - AC Jordbro 5 - 2 Brunna IP 2
2019-09-13 20:00 150003117 Älvsjö AIK FF - IFK Tumba FK 0 - 1 Älvsjö IP 1
2019-09-13 20:00 150003118 Vendelsö IK - Älta IF 0 - 6 Haningevallen 1
2019-09-14 13:00 150003115 Segeltorps IF - Tungelsta IF 5 - 1 Segeltorps IP 1
2019-09-14 14:00 150003119 Konyaspor KIF - Fittja IF 2 - 1 Alby BP 1
2019-09-15 14:30 150003120 Bagarmossen Kärrtorp BK - IFK Stockholm FK 2 - 2 Kärrtorps IP 1
2019-09-18 20:00 150003082 Segeltorps IF - Konyaspor KIF 3 - 1 Segeltorps IP 1
2019-09-18 20:00 150003083 Assyriska United IK - Vendelsö IK 5 - 0 Brunna IP 2
2019-09-19 20:00 150003121 Fittja IF - IFK Stockholm FK 4 - 5 Fittja BP 1
2019-09-20 20:00 150003123 IFK Tumba FK - Vendelsö IK 0 - 2 Storvretens BP 1
2019-09-20 20:00 150003124 AC Jordbro - Älvsjö AIK FF 2 - 6 Torvalla IP 3
2019-09-21 12:00 150003122 Älta IF - Konyaspor KIF 4 - 3 Älta IP 1
2019-09-22 13:00 150003126 Segeltorps IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - 0 Segeltorps IP 1
2019-09-22 16:00 150003125 Tungelsta IF - Assyriska United IK 1 - 8 Tungelsta Skola 1
2019-09-27 20:00 150003127 Assyriska United IK - Segeltorps IF 0 - 5 Brunna IP 2
2019-09-27 20:00 150003128 Älvsjö AIK FF - Tungelsta IF 2 - 1 Älvsjö IP 1
2019-09-27 20:00 150003129 Vendelsö IK - AC Jordbro 3 - 4 Haningevallen 1
2019-09-27 20:00 150003130 Konyaspor KIF - IFK Tumba FK 2 - 1 Alby BP 1
2019-09-27 20:00 150003131 IFK Stockholm FK - Älta IF 2 - 2 Vårbergs IP 1
2019-09-27 20:00 150003132 Bagarmossen Kärrtorp BK - Fittja IF 1 - 1 Kärrtorps IP 2