Spelprogram - Futsal Pojkar 14-1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF Jonas Landebrink 0709367315 Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Enskede IK Odd Sangüesa Lundström 0707670790 Svarta, svarta, röda
Hammarby IF FF Victor Grönqvist 0761169080 Vit, Grön, Vit
IF Brommapojkarna Urban Andersson 0703765377 Röd/Svart, Svarta, Svarta
Kungsängens IF Lennart Blomqvist 0702086597 vit, blå, vit
Norrtulls SK Raymond Badr Rachid 0730970595 Gul, Svart, Gul
Reymersholms IK Miko Erikson 0709560065 Grön, Vit, Grön
Täby United FC Lennarth Selander 0733778755 Svart, Svart, Svart
Vallentuna BK Johan Rössner 0857971816 0706506923 Röd/Vit, Vit, Vit
Åkersberga FC Michael Persaud 0707772002 Blå/Svart randig, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-10 14:00 150180002 Enskede IK - Åkersberga FC 1 - 3 Skarpnäckshallen
2018-11-10 18:00 150180005 Reymersholms IK - Vallentuna BK 2 - 5 Liljeholmshallen 3
2018-11-10 19:00 150180004 IF Brommapojkarna - Norrtulls SK 4 - 2 Liljeholmshallen 3
2018-11-11 18:00 150180006 Täby United FC - Hammarby IF FF 8 - 3 Ängsholmshallen
2018-11-17 13:00 150180007 Hammarby IF FF - Reymersholms IK 1 - 4 Skarpnäckshallen
2018-11-17 17:00 150180009 Norrtulls SK - Kungsängens IF 1 - 4 Stora Mossens Idrottshall 1
2018-11-17 17:00 150180011 Åkersberga FC - Djurgårdens IF FF 1 - 2 Skärgårdsstads idrottshall
2018-11-17 18:00 150180008 Vallentuna BK - IF Brommapojkarna 5 - 2 Tellushallen
2018-11-24 13:00 150180016 IF Brommapojkarna - Hammarby IF FF OW (0 - 3) Farstahallen 4
2018-11-24 14:00 150180014 Enskede IK - Norrtulls SK 5 - 1 Skarpnäckshallen
2018-11-24 15:00 150180017 Reymersholms IK - Täby United FC 0 - 16 Farstahallen 4
2018-11-25 18:00 150180015 Kungsängens IF - Vallentuna BK 4 - 6 Hagnäshallen
December
2018-12-01 15:00 150180021 Vallentuna BK - Enskede IK 6 - 3 Tellushallen
2018-12-08 17:00 150180020 Hammarby IF FF - Kungsängens IF 8 - 7 Skärholmshallen 1
2018-12-08 19:00 150180022 Norrtulls SK - Djurgårdens IF FF 1 - 4 Liljeholmshallen 3
2018-12-09 19:00 150180019 Täby United FC - IF Brommapojkarna 11 - 2 Ängsholmshallen
2018-12-15 13:00 150180026 Enskede IK - Hammarby IF FF 6 - 3 Skarpnäckshallen
2018-12-15 18:00 150180025 Djurgårdens IF FF - Vallentuna BK 1 - 0 Liljeholmshallen 1
2018-12-15 18:00 150180030 Åkersberga FC - Norrtulls SK 8 - 2 Skärgårdsstads idrottshall
2018-12-15 19:00 150180028 IF Brommapojkarna - Reymersholms IK 1 - 3 Liljeholmshallen 1
2018-12-16 19:00 150180027 Kungsängens IF - Täby United FC 2 - 8 Hagnäshallen
Januari
2019-01-12 14:00 150180033 Hammarby IF FF - Djurgårdens IF FF 2 - 0 Skarpnäckshallen
2019-01-12 18:00 150180031 Reymersholms IK - Kungsängens IF 0 - 13 Liljeholmshallen 1
2019-01-13 15:45 150180034 Vallentuna BK - Åkersberga FC 2 - 3 Tellushallen
2019-01-19 13:00 150180038 Enskede IK - Reymersholms IK 3 - 1 Skarpnäckshallen
2019-01-19 19:00 150180037 Djurgårdens IF FF - Täby United FC 2 - 5 Liljeholmshallen 3
2019-01-20 14:00 150180047 Vallentuna BK - Norrtulls SK 3 - 1 Tellushallen
2019-01-20 17:00 150180039 Kungsängens IF - IF Brommapojkarna 5 - 1 Hagnäshallen
2019-01-20 18:00 150180042 Åkersberga FC - Hammarby IF FF 3 - 4 Skärgårdsstads idrottshall
2019-01-20 19:00 150180032 Täby United FC - Enskede IK 1 - 6 Ängsholmshallen
2019-01-26 15:00 150180044 Reymersholms IK - Djurgårdens IF FF 1 - 5 Liljeholmshallen 1
2019-01-26 16:00 150180043 IF Brommapojkarna - Enskede IK 2 - 19 Liljeholmshallen 1
2019-01-27 21:00 150180045 Täby United FC - Åkersberga FC 1 - 2 Ängsholmshallen
Februari
2019-02-02 13:00 150180050 Enskede IK - Kungsängens IF 8 - 4 Skarpnäckshallen
2019-02-02 18:00 150180054 Åkersberga FC - Reymersholms IK 3 - 4 Skärgårdsstads idrottshall
2019-02-02 19:00 150180049 Djurgårdens IF FF - IF Brommapojkarna 17 - 1 Liljeholmshallen 3
2019-02-02 20:00 150180052 Norrtulls SK - Hammarby IF FF 2 - 9 Liljeholmshallen 3
2019-02-09 13:00 150180059 Hammarby IF FF - Vallentuna BK 2 - 1 Skarpnäckshallen
2019-02-09 17:00 150180056 IF Brommapojkarna - Åkersberga FC 2 - 13 Liljeholmshallen 3
2019-02-10 17:00 150180055 Kungsängens IF - Djurgårdens IF FF 8 - 4 Hagnäshallen
2019-02-10 20:00 150180058 Täby United FC - Norrtulls SK 9 - 0 Ängsholmshallen
2019-02-16 19:00 150180061 Djurgårdens IF FF - Enskede IK 6 - 4 Liljeholmshallen 3
2019-02-16 20:00 150180064 Norrtulls SK - Reymersholms IK 4 - 4 Liljeholmshallen 3
2019-02-17 16:00 150180063 Vallentuna BK - Täby United FC 5 - 6 Tellushallen
2019-02-17 20:00 150180066 Åkersberga FC - Kungsängens IF 8 - 3 Skärgårdsstads idrottshall