Spelprogram - Träningsmatcher Norra Vbt

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arjeplogs SK (5H) Mikael Lejon 0727480355 röd/vit, vit/svart, Vit
Bergsbyns SK (4H) Bergsbyns SK(Föreningen) Röd, Röd
Bureå IF (2DJ) Bureå IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Bureå IF (3D) Bureå IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Bureå IF (5H) Bureå IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Burträsk IK (4H) Lars-Martin Berglund 0706571066 Grön, Vit
Burträsk IK /Mjövallens BK (3P) Burträsk IK(Föreningen) Grön, Vit
Byske IF (5H) Byske FF(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Clemensnäs IF (2D) Per Lundgren 091035879 0702067568 Blå, Blå, Blå
Clemensnäs IF (5H) Clemensnäs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ersmarks IK (2DJ) Ersmarks IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Ersmarks IK (U17) Ersmarks IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Flarkens IK Flarkens IK(Föreningen)
Hjoggböle IF (5H) Alexander Pettersson 0702387482 Gula/Blå/Blå
IFK Bjurfors (5H) IFK Bjurfors(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IFK Luleå (P15) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Åkullsjön /Bygdsiljums SK (5H) IFK Åkullsjön(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Ålund (5H) IFK Ålund(Föreningen) Blå, Blå
Infjärdens SK (3H) Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Jörns IF (4H) Jörns IF(Föreningen) Röd/Vit, Röd, Röd
Kågedalens AIF (2D) Kågedalens AIF(Föreningen) Gul Herr, Svart Dam, Svart, gul Herr svart dam
Kågedalens AIF 2 Kågedalens AIF(Föreningen) Gul Herr, Svart Dam, Svart, gul Herr svart dam
Medle SK (H4) Medle SK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Morön BK (1D) Lars Eliander 091018072 0702146763 Vit, Gröna, Vit
Morön BK (1DJ) Mats Hofverberg 091010956 0706758135 Vit, Gröna, Vit
Morön BK (2HJ) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (4H) Jonny Vesterlund 0738449548 Vit, Gröna, Vit
Morön BK 2 (2D) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Myckle IK (1D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (2HJ) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (4H) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK 2 (3D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK 2 (5H) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Notvikens IK (1D) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ostvik IK (5H) Ostvik IK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, blå
Piteå IF DFF (F19) Piteå IF DFF(Föreningen)
Renbergsvattnets IF (4H) Renbergsvattnets IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Robertsfors IK Robertsfors IK(Föreningen) Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Robertsfors IK (4H) Johan Eriksson 0722263477 Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Rönnskär Railcare IF (3D) Tommy Hunesjö 0703803970 Gul, Blå, gul
Rönnskär Railcare IF (4H) Jan-Åke Sandström 091031888 0705640715 Gul, Blå, gul
Sandåkerns SK (2HJ) Sandåkerns SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Skellefteå FF (1H) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (U16) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (U17) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Storfors AIK (2D) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK (D3H) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (4H) Anneli Sundqvist 0703942424 Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK 2 (2D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK 3 (3D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Team TG FF (1H) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Tegs SK Fotboll (4H) Tegs SK Fotboll(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Vebomarks IF (5H) Vebomarks IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Öjeby IF (5H) Öjeby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-03-10 13:00 199001016 Morön BK (4H) - Storfors AIK (D3H) 0 - 11 Electrolux Home Arena
2018-03-17 13:30 199001026 Morön BK (1D) - Sunnanå SK (1D) 6 - 0 Electrolux Home Arena
2018-03-17 14:00 199001017 Rönnskär Railcare IF (4H) - Bergsbyns SK (4H) 0 - 1 Guldvallen
2018-03-18 10:30 199001006 Sunnanå SK (4H) - Byske IF (5H) 9 - 1 Electrolux Home Arena
2018-03-18 12:30 199001027 Sunnanå SK 2 (2D) - Myckle IK 2 (3D) 6 - 0 Electrolux Home Arena
2018-03-18 14:00 199001028 Clemensnäs IF (2D) - Bureå IF (3D) 4 - 0 Guldvallen IP
2018-03-18 16:00 199001010 Myckle IK 2 (5H) - Clemensnäs IF (5H) 4 - 0 Guldvallen IP
2018-03-24 12:00 199001029 Medle SK (H4) - Clemensnäs IF (5H) Guldvallen IP
2018-03-24 14:00 199001033 Clemensnäs IF (2D) - Kågedalens AIF (2D) Guldvallen IP
2018-03-24 15:00 199001007 Skellefteå FF (1H) - Team TG FF (1H) Electrolux Home Arena
2018-03-25 13:30 199001022 Morön BK (1D) - Myckle IK (1D) 0 - 0 Electrolux Home Arena
2018-03-25 14:00 199001012 Myckle IK (4H) - Renbergsvattnets IF (4H) Guldvallen IP
2018-03-25 15:30 199001015 VFF flickor 03 - Sunnanå SK 2 (2D) 3 - 3 Norrvalla IP
2018-03-25 16:00 199001018 Rönnskär Railcare IF (4H) - Arjeplogs SK (5H) Guldvallen
2018-03-26 20:45 199001004 Sunnanå SK (4H) - Bergsbyns SK (4H) 3 - 0 Electrolux Home Arena
2018-03-28 20:40 199001011 Myckle IK 2 (5H) - Jörns IF (4H) 3 - 1 Norrvalla IP
2018-04-02 14:00 199001021 Morön BK (4H) - Bergsbyns SK (4H) 6 - 0 Electrolux Home Arena
2018-04-02 14:00 199001034 Clemensnäs IF (2D) - Myckle IK (1D) 2 - 1 Guldvallen IP
2018-04-02 16:00 199001019 Rönnskär Railcare IF (4H) - Myckle IK (4H) 4 - 3 Guldvallen
2018-04-06 14:00 199001032 Sunnanå SK 3 (3D) - Morön BK (1DJ) 4 - 1 Electrolux Home Arena
2018-04-07 10:00 199001014 Bureå IF (3D) - Rönnskär Railcare IF (3D) 3 - 3 Guldvallen IP
2018-04-07 10:30 199001031 Sunnanå SK 2 (2D) - Morön BK 2 (2D) 5 - 2 Electrolux Home Arena
2018-04-07 12:00 199001023 Renbergsvattnets IF (4H) - Byske IF (5H) 3 - 1 Guldvallen IP
2018-04-07 14:00 199001020 Rönnskär Railcare IF (4H) - Robertsfors IK (4H) 6 - 0 Guldvallen IP
2018-04-07 16:00 199001040 Bureå IF (5H) - IFK Åkullsjön /Bygdsiljums SK (5H) 4 - 0 Guldvallen IP
2018-04-07 16:30 199001001 Sunnanå SK (4H) - Morön BK (4H) 3 - 2 Electrolux Home Arena
2018-04-08 13:30 199001005 Sunnanå SK (1D) - Clemensnäs IF (2D) 8 - 0 Electrolux Home Arena
2018-04-08 19:30 199001038 Hjoggböle IF (5H) - Burträsk IK (4H) 7 - 3 Norrvalla IP
2018-04-13 19:00 199001037 Myckle IK 2 (5H) - Vebomarks IF (5H) 6 - 2 Guldvallen IP
2018-04-14 10:00 199001041 Bureå IF (5H) - Ostvik IK (5H) 2 - 1 Guldvallen IP
2018-04-14 10:30 199001052 Myckle IK 2 (3D) - Kågedalens AIF 2 2 - 1 Electrolux Home Arena
2018-04-14 12:00 199001002 Sunnanå SK (4H) - Skellefteå FF (U17) Inst. Electrolux Home Arena
2018-04-14 14:00 199001035 Clemensnäs IF (2D) - Morön BK 2 (2D) 8 - 2 Guldvallen IP
2018-04-14 16:00 199001043 Hjoggböle IF (5H) - Byske IF (5H) 6 - 2 Guldvallen IP
2018-04-15 11:30 199001048 Skellefteå FF (U16) - Ersmarks IK (U17) 6 - 0 Electrolux Home Arena
2018-04-15 13:30 199001024 Morön BK (1D) - Notvikens IK (1D) 6 - 0 Electrolux Home Arena
2018-04-15 13:30 199001042 Morön BK (4H) - Renbergsvattnets IF (4H) 6 - 0 Skogsvallen IP
2018-04-15 17:30 199001009 Kågedalens AIF (2D) - Sunnanå SK 2 (2D) 2 - 3 Norrvalla IP
2018-04-21 10:30 199001050 Bureå IF (2DJ) - Ersmarks IK (2DJ) 1 - 2 Tallbacka IP
2018-04-21 12:00 199001046 Morön BK (2HJ) - Myckle IK (2HJ) 4 - 1 Guldvallen
2018-04-21 14:00 199001047 IFK Bjurfors (5H) - Ostvik IK (5H) 4 - 3 Guldvallen IP
2018-04-25 21:00 199001057 Renbergsvattnets IF (4H) - IFK Bjurfors (5H) 2 - 1 Sörvalla A
2018-04-28 11:00 199001045 Morön BK (2HJ) - Burträsk IK /Mjövallens BK (3P) 4 - 3 Skogsvallen IP
2018-04-28 12:00 199001003 Sunnanå SK (4H) - Medle SK (H4) Sörvalla A
2018-04-28 12:00 199001030 Medle SK (H4) - Burträsk IK (4H) Inst. Sörvalla IP
2018-04-28 14:00 199001036 Clemensnäs IF (2D) - Storfors AIK (2D) 3 - 0 Guldvallen IP
2018-04-28 14:00 199001055 Bureå IF (5H) - Clemensnäs IF (5H) 2 - 1 Tallbacka IP
2018-04-29 14:00 199001044 Sunnanå SK 2 (2D) - Morön BK 2 (2D) 0 - 1 Electrolux Home Arena
2018-04-29 16:00 199001053 Myckle IK 2 (3D) - Sunnanå SK 3 (3D) 5 - 1 Sörvalla A
2018-04-29 18:00 199001039 Ostvik IK (5H) - Vebomarks IF (5H) 8 - 1 Sörvalla A
2018-04-29 18:00 199001054 Rönnskär Railcare IF (4H) - IFK Bjurfors (5H) 2 - 0 Guldvallen IP
2018-05-05 10:30 199001049 Ostvik IK (5H) - IFK Bjurfors (5H) 3 - 1 Skogsvallen
2018-05-05 12:30 199001059 Clemensnäs IF (2D) - Sunnanå SK 2 (2D) 1 - 4 Guldvallen IP
2018-05-05 14:00 199001056 Bureå IF (5H) - Hjoggböle IF (5H) 4 - 0 Tallbacka IP
2018-05-06 18:00 199001060 Flarkens IK - Robertsfors IK 1 - 0 Stantorsvallen
2018-07-11 19:00 199001061 Morön BK (2HJ) - IFK Luleå (P15) 3 - 2 Skogsvallen IP
2018-07-21 12:00 199001062 Bureå IF (5H) - Sunnanå SK (4H) Tallbacka IP