Spelprogram - Pojkar Div 8 Södra Höst Trad.

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF Carlshöjd svart Annette Rydén 0702197840 Vit/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit Annette Rydén 0702197840 Vit/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C silver Åsa Östman 0730864237 Vit/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C svart Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C vit Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
IFK Umeå P08Vit2 Mats Löfström 0705587342 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (P08) Vit Kadri Meister 0702550248 Grön/Vit/Grön
Sävar IK P-08 Lag 2 Erik Ivarsson 0705564495 Röd/Röd/Röd
Umedalens IF P08 gul Christina Berggren 0703278599 Svart/Svart/Gul
Umedalens IF P08 svart Christina Berggren 0703278599 Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-12 12:30 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C svart - Sävar IK P-08 Lag 2 Sjöfrun IP
2017-08-13 09:00 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C silver - Gimonäs Umeå IF Carlshöjd svart Carlshöjdsskolans IP
2017-08-13 10:00 IFK Umeå P08Vit2 - Umedalens IF P08 gul Grönytorna IP
2017-08-13 10:15 Mariehem SK (P08) Vit - Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit MSK Arena
2017-08-13 14:00 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C vit - Umedalens IF P08 svart Carlshöjdsskolans IP
2017-08-19 09:00 Umedalens IF P08 gul - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C silver Umedalens IP
2017-08-19 09:00 Umedalens IF P08 svart - Mariehem SK (P08) Vit Umedalens IP
2017-08-19 10:45 Gimonäs Umeå IF Carlshöjd svart - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C svart Carlshöjdsskolans IP
2017-08-19 12:15 Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit - IFK Umeå P08Vit2 Carlshöjdsskolans IP
2017-08-19 15:00 Sävar IK P-08 Lag 2 - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C vit Skogsvallen
2017-08-26 11:45 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C vit - Gimonäs Umeå IF Carlshöjd svart Sjöfrun IP
2017-08-26 14:15 Sävar IK P-08 Lag 2 - Umedalens IF P08 svart Skogsvallen
2017-08-26 15:30 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C silver - Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit Carlshöjdsskolans IP
2017-08-27 11:45 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C svart - Umedalens IF P08 gul Sjöfrun IP
2017-08-27 13:00 IFK Umeå P08Vit2 - Mariehem SK (P08) Vit Grönytorna IP
September
2017-09-02 10:00 Umedalens IF P08 gul - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C vit Umedalens IP
2017-09-02 10:00 Umedalens IF P08 svart - IFK Umeå P08Vit2 Umedalens IP
2017-09-02 13:45 Gimonäs Umeå IF Carlshöjd svart - Sävar IK P-08 Lag 2 Carlshöjdsskolans IP
2017-09-03 09:15 Mariehem SK (P08) Vit - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C silver MSK Arena
2017-09-03 15:15 Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C svart Carlshöjdsskolans IP
2017-09-09 09:15 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C svart - Mariehem SK (P08) Vit Sjöfrun IP
2017-09-09 10:45 Gimonäs Umeå IF Carlshöjd svart - Umedalens IF P08 svart Carlshöjdsskolans IP
2017-09-09 13:00 Sävar IK P-08 Lag 2 - Umedalens IF P08 gul Skogsvallen
2017-09-09 15:00 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C vit - Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit Carlshöjdsskolans IP
2017-09-10 13:15 Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C silver - IFK Umeå P08Vit2 Sjöfrun IP
2017-09-13 17:30 (Inst.) IFK Umeå P08Vit2 - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C svart Grönytorna IP
2017-09-16 09:00 Umedalens IF P08 svart - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C silver Umedalens IP
2017-09-16 09:00 Umedalens IF P08 gul - Gimonäs Umeå IF Carlshöjd svart Umedalens IP
2017-09-16 09:15 Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit - Sävar IK P-08 Lag 2 Sjöfrun IP
2017-09-17 10:15 Mariehem SK (P08) Vit - Gimonäs Umeå IF Tomtebo B/C vit MSK Arena