Spelprogram - Flickor Div 3 Södra Höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF C/S/Å Pia Hedberg 0706893714 Vit/Svart/Svart
IFK Umeå 1 Jessica Wretell 0703846415 Vit/Blå/Vit
Röbäcks IF F-03/04 Lisa Karlsson 0738502475 Röd/Blå/Blå/Röd
Sik/Oik F-03 Anders Holma 0703764060 Svart/Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF F-02/03 Fredrik Fonzén 0727427139 Orange/Svart
Umeå Södra F-03 Gul Martin Edlund 0709828786 Gul/Blå/Blå/Blå
Umeå Södra FF F-04 1 Jenny Umefjord 0733407474 Gul/Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-05 10:15 196052003 Gimonäs Umeå IF C/S/Å - Spöland Vännäs IF F-02/03 4 - 0 Ålidhem Arena
2017-08-05 13:30 196052001 Umeå Södra FF F-04 1 - Umeå Södra F-03 Gul 4 - 1 Röbäcks IP
2017-08-06 19:00 196052002 IFK Umeå 1 - Sik/Oik F-03 2 - 1 Grönytorna IP
2017-08-12 13:00 196052029 Umeå Södra F-03 Gul - Röbäcks IF F-03/04 2 - 0 Campus Arena
2017-08-13 15:00 196052006 Spöland Vännäs IF F-02/03 - Umeå Södra FF F-04 1 5 - 6 Fritidsområdet Vännäsbadet
2017-08-13 18:30 196052008 Röbäcks IF F-03/04 - IFK Umeå 1 3 - 4 Röbäcks IP
2017-08-17 17:45 196052007 Sik/Oik F-03 - Gimonäs Umeå IF C/S/Å 0 - 5 Sandviks IP
2017-08-19 10:30 196052009 Umeå Södra FF F-04 1 - Sik/Oik F-03 3 - 2 Röbäcks IP
2017-08-19 15:15 196052011 Gimonäs Umeå IF C/S/Å - Röbäcks IF F-03/04 10 - 0 Ålidhem Arena
2017-08-22 19:00 196052030 Spöland Vännäs IF F-02/03 - IFK Umeå 1 1 - 2 Fritidsområdet Vännäsbadet
2017-08-27 11:20 196052014 Sik/Oik F-03 - Umeå Södra F-03 Gul 1 - 0 Brovallen IP
2017-08-27 19:00 196052016 IFK Umeå 1 - Gimonäs Umeå IF C/S/Å 0 - 4 Campus Arena
2017-08-29 18:30 196052015 Röbäcks IF F-03/04 - Umeå Södra FF F-04 1 1 - 1 Röbäcks IP
September
2017-09-01 18:00 196052010 Umeå Södra F-03 Gul - Spöland Vännäs IF F-02/03 3 - 1 Nolia 2
2017-09-03 09:45 196052019 Gimonäs Umeå IF C/S/Å - Umeå Södra FF F-04 1 8 - 0 Ålidhem Arena
2017-09-03 18:30 196052017 Röbäcks IF F-03/04 - Spöland Vännäs IF F-02/03 3 - 4 Röbäcks IP
2017-09-03 19:30 196052018 IFK Umeå 1 - Umeå Södra F-03 Gul 1 - 2 Vildmannavallen IP
2017-09-09 11:00 196052023 Spöland Vännäs IF F-02/03 - IFK Umeå 1 0 - 3 Fritidsområdet Vännäsbadet
2017-09-09 13:00 196052022 Umeå Södra F-03 Gul - Gimonäs Umeå IF C/S/Å 1 - 1 Nolia 2
2017-09-10 14:00 196052024 Sik/Oik F-03 - Röbäcks IF F-03/04 4 - 3 Sandviks IP
2017-09-11 17:30 196052031 Umeå Södra FF F-04 1 - Sik/Oik F-03 3 - 3 Röbäcks IP
2017-09-13 17:30 196052032 Gimonäs Umeå IF C/S/Å - Spöland Vännäs IF F-02/03 4 - 0 Ålidhem Arena
2017-09-17 196052025 Umeå Södra FF F-04 1 - Umeå Södra F-03 Gul Inst. Röbäcks IP
2017-09-17 196052027 Röbäcks IF F-03/04 - IFK Umeå 1 Inst. Röbäcks IP
2017-09-17 11:00 196052026 Spöland Vännäs IF F-02/03 - Sik/Oik F-03 3 - 3 Fritidsområdet Vännäsbadet
2017-09-17 16:00 196052034 Umeå Södra FF F-04 1 - IFK Umeå 1 1 - 3 Röbäcks IP
2017-09-17 18:30 196052033 Röbäcks IF F-03/04 - Umeå Södra F-03 Gul 0 - 4 Röbäcks IP