Spelprogram - Div 3 damer norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Betsele IF Stefan Fjällström 0706643506 Röd/Röd/röd
Bureå IF Louise Lindgren 0725440910 Svart/Svart/svart
Burträsk FF Per Eklund 091410618 0703171801 Lila/Svart/Lila
Clemensnäs IF Dam 2 Thomas Hörnquist Johansson 091051580 0706645674 Blå/Blå/Blå
IFK Åkullsjön Sofie Connysson 0705621413 Blå, Blå, Blå
Kågedalens AIF 2 Tina Johansson 0705338379 svart/svart/svart
Myckle IK 2 Peter Dahlberg 0703101744 Gul/Svart/gul
Rönnskär Railcare IF Tommy Hunesjö 0703803970 Gul, Blå, gul
Sunnanå SK 2 Sven Schampi 091013768 0702412587 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2017-05-07 14:00 190201004 Betsele IF - Sunnanå SK 2 2 - 5 Tannens IP
2017-05-07 15:00 190201003 Burträsk FF - Kågedalens AIF 2 7 - 0 Tallbacka IP
2017-05-07 16:00 190201002 Rönnskär Railcare IF - Myckle IK 2 4 - 2 Guldvallen IP
2017-05-14 11:30 190201006 Kågedalens AIF 2 - Bureå IF 0 - 4 Skogsvallen IP
2017-05-14 14:00 190201007 Clemensnäs IF Dam 2 - Burträsk FF 3 - 1 Guldvallen IP
2017-05-14 15:00 190201009 Myckle IK 2 - Betsele IF 0 - 1 Sörvalla IP
2017-05-14 16:30 190201008 Sunnanå SK 2 - IFK Åkullsjön 6 - 0 Norrvalla IP
2017-05-20 14:00 190201014 Burträsk FF - Sunnanå SK 2 0 - 3 Burträsk IP
2017-05-20 15:00 190201012 IFK Åkullsjön - Myckle IK 2 3 - 3 Stantorsvallen
2017-05-21 14:00 190201011 Betsele IF - Rönnskär Railcare IF 5 - 0 Tannens IP
2017-05-21 17:00 190201013 Bureå IF - Clemensnäs IF Dam 2 2 - 5 Tallbacka IP
2017-05-25 12:30 190201016 Sunnanå SK 2 - Bureå IF 0 - 3 Norrvalla IP
2017-05-25 13:30 190201020 Clemensnäs IF Dam 2 - Kågedalens AIF 2 4 - 0 Guldvallen IP
2017-05-25 16:00 190201018 Rönnskär Railcare IF - IFK Åkullsjön 4 - 2 Guldvallen IP
2017-05-25 18:30 190201017 Myckle IK 2 - Burträsk FF 2 - 2 Norrvalla IP
2017-05-27 15:15 Resultatet justerat efter beslut i TK gällande Protestärende Nr 19:2017:1 190201025 Kågedalens AIF 2 - Sunnanå SK 2 0 - 3 Skogsvallen IP
2017-05-28 13:30 190201022 Clemensnäs IF Dam 2 - Rönnskär Railcare IF 6 - 2 Guldvallen IP
2017-05-28 17:00 190201021 IFK Åkullsjön - Betsele IF 1 - 0 Stantorsvallen
2017-05-28 17:00 190201023 Bureå IF - Myckle IK 2 7 - 0 Tallbacka IP
Juni
2017-06-04 12:00 190201030 Myckle IK 2 - Kågedalens AIF 2 2 - 5 Norrvalla IP
2017-06-04 14:30 190201029 Sunnanå SK 2 - Clemensnäs IF Dam 2 3 - 0 Norrvalla IP
2017-06-04 17:30 190201026 Rönnskär Railcare IF - Bureå IF 3 - 2 Guldvallen IP
2017-06-06 15:00 190201027 Betsele IF - Burträsk FF 4 - 0 Tannens IP
2017-06-10 12:00 190201031 Burträsk FF - IFK Åkullsjön 3 - 1 Burträsk IP
2017-06-11 15:00 190201033 Kågedalens AIF 2 - Rönnskär Railcare IF 1 - 4 Sportfältet Kåge
2017-06-11 15:00 190201034 Clemensnäs IF Dam 2 - Myckle IK 2 4 - 1 Guldvallen IP
2017-06-11 16:00 190201032 Bureå IF - Betsele IF 2 - 4 Tallbacka IP
2017-06-14 19:00 190201038 Myckle IK 2 - Sunnanå SK 2 2 - 2 Rickvalla IP
2017-06-18 14:00 190201040 Betsele IF - Kågedalens AIF 2 9 - 0 Ågläntan IP
2017-06-18 17:00 190201036 IFK Åkullsjön - Bureå IF 3 - 2 Hällgärdan
2017-06-18 17:30 190201037 Rönnskär Railcare IF - Burträsk FF 2 - 1 Guldvallen IP
2017-06-22 19:00 190201041 Bureå IF - Burträsk FF 0 - 0 Tallbacka IP
2017-06-25 15:00 190201043 Clemensnäs IF Dam 2 - Betsele IF 1 - 2 Nyborg IP
2017-06-25 18:00 190201044 Sunnanå SK 2 - Rönnskär Railcare IF 2 - 0 Norrvalla IP
2017-06-26 19:00 190201042 Kågedalens AIF 2 - IFK Åkullsjön 1 - 3 Kågedalens IP
2017-06-29 19:00 190201005 IFK Åkullsjön - Clemensnäs IF Dam 2 1 - 6 Hällgärdan
Juli
2017-07-26 19:00 190201049 Bureå IF - Kågedalens AIF 2 4 - 0 Tallbacka IP
2017-07-30 14:00 190201046 Betsele IF - Myckle IK 2 5 - 1 Ågläntan IP
2017-07-30 15:00 190201048 Burträsk FF - Clemensnäs IF Dam 2 2 - 5 Burträsk IP
2017-07-30 16:00 190201047 IFK Åkullsjön - Sunnanå SK 2 1 - 4 Hällgärdan
Augusti
2017-08-05 14:00 190201055 Myckle IK 2 - Rönnskär Railcare IF 4 - 3 Rickvalla IP
2017-08-06 14:30 190201054 Sunnanå SK 2 - Betsele IF 3 - 0 Norrvalla IP
2017-08-06 18:00 190201052 Kågedalens AIF 2 - Burträsk FF 1 - 4 Kågedalens IP
2017-08-07 19:00 190201053 Clemensnäs IF Dam 2 - IFK Åkullsjön 3 - 2 Nyborg IP
2017-08-13 15:00 190201057 Burträsk FF - Myckle IK 2 2 - 3 Burträsk IP
2017-08-13 16:00 190201056 IFK Åkullsjön - Rönnskär Railcare IF 10 - 0 Hällgärdan
2017-08-13 18:00 190201058 Bureå IF - Sunnanå SK 2 2 - 4 Tallbacka IP
2017-08-14 19:00 190201059 Kågedalens AIF 2 - Clemensnäs IF Dam 2 4 - 1 Kågedalens IP
2017-08-16 19:00 190201063 Myckle IK 2 - IFK Åkullsjön 0 - 4 Rickvalla IP
2017-08-20 12:00 190201062 Sunnanå SK 2 - Burträsk FF 3 - 1 Norrvalla IP
2017-08-20 15:00 190201061 Clemensnäs IF Dam 2 - Bureå IF 5 - 2 Nyborg IP
2017-08-20 16:00 190201064 Rönnskär Railcare IF - Betsele IF 6 - 0 Guldvallen IP
2017-08-23 19:00 190201067 Bureå IF - Rönnskär Railcare IF 3 - 1 Tallbacka IP
2017-08-26 14:00 190201066 Burträsk FF - Betsele IF 3 - 6 Burträsk IP
2017-08-27 11:00 190201068 Kågedalens AIF 2 - Myckle IK 2 1 - 2 Kågedalens IP
2017-08-27 15:00 190201069 Clemensnäs IF Dam 2 - Sunnanå SK 2 1 - 5 Nyborg IP
September
2017-09-03 14:00 190201071 Myckle IK 2 - Bureå IF 1 - 1 Rickvalla IP
2017-09-03 14:00 190201073 Betsele IF - IFK Åkullsjön 1 - 2 Ågläntan IP
2017-09-03 16:00 190201074 Rönnskär Railcare IF - Clemensnäs IF Dam 2 4 - 4 Guldvallen IP
2017-09-03 17:30 190201075 Sunnanå SK 2 - Kågedalens AIF 2 8 - 1 Norrvalla IP
2017-09-09 14:00 190201076 Burträsk FF - Bureå IF 0 - 5 Burträsk IP
2017-09-10 17:30 190201078 Rönnskär Railcare IF - Sunnanå SK 2 0 - 1 Guldvallen IP
2017-09-12 19:30 190201079 Betsele IF - Clemensnäs IF Dam 2 2 - 4 Tannens IP
2017-09-13 17:45 190201080 IFK Åkullsjön - Kågedalens AIF 2 3 - 1 Hällgärdan
2017-09-17 12:00 190201082 Kågedalens AIF 2 - Betsele IF 1 - 4 Kågedalens IP
2017-09-17 15:00 190201083 Burträsk FF - Rönnskär Railcare IF 3 - 1 Burträsk IP
2017-09-17 17:00 190201081 Bureå IF - IFK Åkullsjön 2 - 1 Tallbacka IP
2017-09-17 17:30 190201084 Sunnanå SK 2 - Myckle IK 2 4 - 1 Norrvalla IP
2017-09-24 14:00 190201086 Betsele IF - Bureå IF 2 - 2 Ågläntan IP
2017-09-24 14:00 190201087 IFK Åkullsjön - Burträsk FF 3 - 1 Hällgärdan
2017-09-24 14:00 190201090 Rönnskär Railcare IF - Kågedalens AIF 2 2 - 1 Guldvallen IP
2017-09-24 16:00 190201089 Myckle IK 2 - Clemensnäs IF Dam 2 0 - 2 Skogsvallen IP