Matchändringar - Stockholms Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herrar 4 Norra
2020-04-06 20:00 Erikslunds KF - Solna FC 2020-01-21 10:01
2020-04-13 14:00 Ekerö IK - FK Bosna 08 2020-01-21 09:38
2020-04-13 14:00 Bollstanäs SK - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 09:38
2020-04-13 15:00 Husby FF - Solna FC 2020-01-21 09:38
2020-04-13 15:00 Enebybergs IF - Kista SC 2020-01-21 09:38
2020-04-13 16:00 FC Djursholm - Bele Barkarby FF 2020-01-21 09:38
2020-04-13 16:00 Erikslunds KF - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 09:39
2020-04-17 20:00 Som United Fotbollsförening - Husby FF 2020-01-21 09:39
2020-04-18 13:00 Viggbyholms IK FF - Ekerö IK 2020-01-21 10:34
2020-04-18 14:00 Bele Barkarby FF - Enebybergs IF 2020-01-21 09:41
2020-04-18 14:00 Kista SC - Bollstanäs SK 2020-01-21 09:42
2020-04-19 18:00 FK Bosna 08 - Erikslunds KF 2020-01-21 09:42
2020-04-19 18:00 Solna FC - FC Djursholm 2020-01-21 09:39
2020-04-24 20:00 Husby FF - Erikslunds KF 2020-01-21 09:43
2020-04-25 13:00 Enebybergs IF - Solna FC 2020-01-21 09:43
2020-04-25 13:00 Viggbyholms IK FF - FK Bosna 08 2020-01-21 10:36
2020-04-25 14:00 Ekerö IK - Kista SC 2020-01-21 09:42
2020-04-25 14:00 Bollstanäs SK - Bele Barkarby FF 2020-01-21 09:42
2020-04-27 20:00 FC Djursholm - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 09:43
2020-04-29 20:00 Erikslunds KF - Kista SC 2020-01-21 10:53
2020-05-01 14:00 Bele Barkarby FF - Ekerö IK 2020-01-21 09:44
2020-05-02 14:00 Kista SC - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 09:44
2020-05-02 16:00 Solna FC - Bollstanäs SK 2020-01-21 09:44
2020-05-06 20:00 Som United Fotbollsförening - Enebybergs IF 2020-01-21 09:44
2020-05-06 20:00 Erikslunds KF - FC Djursholm 2020-01-21 09:43
2020-05-09 13:00 Enebybergs IF - Erikslunds KF 2020-01-21 09:45
2020-05-09 13:00 Kista SC - FK Bosna 08 2020-01-21 09:46
2020-05-09 13:00 Viggbyholms IK FF - Bele Barkarby FF 2020-01-21 09:46
2020-05-09 14:00 Ekerö IK - Solna FC 2020-01-21 09:45
2020-05-09 14:00 Bollstanäs SK - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 09:45
2020-05-10 14:00 FC Djursholm - Husby FF 2020-01-21 10:38
2020-05-12 19:00 Enebybergs IF - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 10:00
2020-05-13 20:00 Som United Fotbollsförening - Ekerö IK 2020-01-21 09:47
2020-05-13 20:00 Erikslunds KF - Bollstanäs SK 2020-01-21 09:46
2020-05-15 20:00 Husby FF - Enebybergs IF 2020-01-21 09:46
2020-05-15 20:00 FK Bosna 08 - FC Djursholm 2020-01-21 09:47
2020-05-16 14:00 Bele Barkarby FF - Kista SC 2020-01-21 09:47
2020-05-17 18:00 Solna FC - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 09:47
2020-05-20 19:00 Enebybergs IF - FC Djursholm 2020-01-21 09:48
2020-05-20 19:00 Viggbyholms IK FF - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 09:49
2020-05-21 14:00 Bele Barkarby FF - FK Bosna 08 2020-01-21 09:48
2020-05-23 13:00 Kista SC - Solna FC 2020-01-21 09:49
2020-05-23 14:00 Ekerö IK - Erikslunds KF 2020-01-21 09:48
2020-05-24 13:00 Bollstanäs SK - Husby FF 2020-01-21 09:48
2020-05-27 20:00 Erikslunds KF - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 09:50
2020-05-27 20:00 Som United Fotbollsförening - Kista SC 2020-01-21 09:50
2020-05-29 20:00 Husby FF - Ekerö IK 2020-01-21 09:49
2020-05-29 20:00 FK Bosna 08 - Husby FF 2020-01-21 09:44
2020-05-30 14:00 FC Djursholm - Bollstanäs SK 2020-01-21 09:49
2020-05-30 16:00 Solna FC - Bele Barkarby FF 2020-01-21 09:50
2020-05-31 18:00 FK Bosna 08 - Enebybergs IF 2020-01-21 09:50
2020-06-05 19:00 Viggbyholms IK FF - Husby FF 2020-01-21 09:54
2020-06-05 20:00 Solna FC - FK Bosna 08 2020-01-21 09:53
2020-06-06 14:00 Bele Barkarby FF - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 09:53
2020-06-06 14:00 Ekerö IK - FC Djursholm 2020-01-21 09:53
2020-06-06 14:00 Bollstanäs SK - Enebybergs IF 2020-01-21 09:53
2020-06-07 13:00 Kista SC - Erikslunds KF 2020-01-21 09:54
2020-06-10 20:00 FK Bosna 08 - Solna FC 2020-01-21 10:53
2020-06-10 20:00 Erikslunds KF - Bele Barkarby FF 2020-01-21 09:55
2020-06-11 19:30 Enebybergs IF - Ekerö IK 2020-01-21 09:54
2020-06-12 20:00 Husby FF - Kista SC 2020-01-21 09:55
2020-06-14 14:00 FC Djursholm - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 09:54
2020-06-14 18:00 FK Bosna 08 - Bollstanäs SK 2020-01-21 09:56
2020-06-14 20:00 Som United Fotbollsförening - Solna FC 2020-01-21 09:56
2020-06-17 19:00 Kista SC - FC Djursholm 2020-01-21 09:58
2020-06-17 19:00 Viggbyholms IK FF - Enebybergs IF 2020-01-21 09:59
2020-06-17 20:00 Bele Barkarby FF - Husby FF 2020-01-21 09:58
2020-06-17 20:15 Ekerö IK - Bollstanäs SK 2020-01-21 09:56
2020-06-21 18:00 Solna FC - Erikslunds KF 2020-01-21 09:57
2020-06-22 19:00 FC Djursholm - Kista SC 2020-01-21 10:00
2020-06-22 20:00 Som United Fotbollsförening - FK Bosna 08 2020-01-23 15:00
2020-06-23 20:00 Husby FF - Bele Barkarby FF 2020-01-21 10:01
2020-06-27 13:00 Kista SC - Husby FF 2020-01-21 10:30
2020-08-05 20:15 Bollstanäs SK - FK Bosna 08 2020-01-21 10:29
2020-08-05 20:15 Ekerö IK - Enebybergs IF 2020-01-21 10:29
2020-08-07 20:00 Husby FF - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 10:31
2020-08-07 20:00 Som United Fotbollsförening - Bele Barkarby FF 2020-01-21 10:53
2020-08-08 13:00 Enebybergs IF - Bollstanäs SK 2020-01-21 10:30
2020-08-09 14:00 FC Djursholm - Ekerö IK 2020-01-21 10:31
2020-08-15 13:00 Viggbyholms IK FF - Erikslunds KF 2020-01-21 10:58
2020-08-15 13:00 Kista SC - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 10:58
2020-08-15 14:00 Ekerö IK - Husby FF 2020-01-21 10:54
2020-08-15 14:00 Bele Barkarby FF - Solna FC 2020-01-21 10:57
2020-08-15 14:00 Enebybergs IF - FK Bosna 08 2020-01-21 10:57
2020-08-15 15:00 Bollstanäs SK - FC Djursholm 2020-01-21 10:56
2020-08-19 20:00 Erikslunds KF - Ekerö IK 2020-01-21 11:00
2020-08-21 20:00 FK Bosna 08 - Bele Barkarby FF 2020-01-21 11:02
2020-08-21 20:00 Som United Fotbollsförening - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 11:01
2020-08-21 20:00 Husby FF - Bollstanäs SK 2020-01-21 10:59
2020-08-23 14:00 FC Djursholm - Enebybergs IF 2020-01-21 10:59
2020-08-23 18:00 Solna FC - Kista SC 2020-01-21 11:02
2020-08-26 19:00 Viggbyholms IK FF - FC Djursholm 2020-01-21 10:30
2020-08-26 20:00 FK Bosna 08 - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 10:02
2020-08-26 20:15 Bollstanäs SK - Ekerö IK 2020-01-21 09:59
2020-08-29 13:00 Enebybergs IF - Husby FF 2020-01-21 11:03
2020-08-29 13:00 Kista SC - Bele Barkarby FF 2020-01-21 11:04
2020-08-29 13:00 Viggbyholms IK FF - Solna FC 2020-01-21 11:04
2020-08-29 14:00 Ekerö IK - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 11:02
2020-08-30 14:00 FC Djursholm - FK Bosna 08 2020-01-21 11:03
2020-08-30 16:00 Bollstanäs SK - Erikslunds KF 2020-01-21 11:03
2020-09-02 20:00 Solna FC - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 10:29
2020-09-02 20:00 Erikslunds KF - Enebybergs IF 2020-01-21 11:04
2020-09-04 20:00 Som United Fotbollsförening - Bollstanäs SK 2020-01-21 11:05
2020-09-04 20:00 Husby FF - FC Djursholm 2020-01-21 11:04
2020-09-05 14:00 Bele Barkarby FF - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 11:05
2020-09-06 18:00 Solna FC - Ekerö IK 2020-01-21 11:05
2020-09-06 18:00 FK Bosna 08 - Kista SC 2020-01-21 11:05
2020-09-09 20:00 Bele Barkarby FF - Erikslunds KF 2020-01-21 10:29
2020-09-11 20:00 Husby FF - FK Bosna 08 2020-01-21 11:06
2020-09-12 13:00 Enebybergs IF - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 11:06
2020-09-12 13:00 Viggbyholms IK FF - Kista SC 2020-01-21 11:06
2020-09-12 14:00 Ekerö IK - Bele Barkarby FF 2020-01-21 11:05
2020-09-12 14:00 Bollstanäs SK - Solna FC 2020-01-21 11:06
2020-09-13 14:00 FC Djursholm - Erikslunds KF 2020-01-21 11:06
2020-09-16 20:00 Erikslunds KF - Husby FF 2020-01-21 11:07
2020-09-18 20:00 Som United Fotbollsförening - FC Djursholm 2020-01-21 11:07
2020-09-19 13:00 Kista SC - Ekerö IK 2020-01-21 11:07
2020-09-19 14:00 Bele Barkarby FF - Bollstanäs SK 2020-01-21 11:07
2020-09-19 16:00 Solna FC - Enebybergs IF 2020-01-21 11:07
2020-09-20 18:00 FK Bosna 08 - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 11:08
2020-09-23 20:00 Erikslunds KF - FK Bosna 08 2020-01-21 11:09
2020-09-25 20:00 Husby FF - Som United Fotbollsförening 2020-01-21 11:09
2020-09-26 13:00 Enebybergs IF - Bele Barkarby FF 2020-01-21 11:08
2020-09-26 14:00 Ekerö IK - Viggbyholms IK FF 2020-01-21 11:08
2020-09-27 14:00 FC Djursholm - Solna FC 2020-01-21 11:08
2020-09-27 16:00 Bollstanäs SK - Kista SC 2020-01-21 11:08
2020-10-02 20:00 Viggbyholms IK FF - Bollstanäs SK 2020-01-21 11:09
2020-10-02 20:00 FK Bosna 08 - Ekerö IK 2020-01-21 11:09
2020-10-02 20:00 Bele Barkarby FF - FC Djursholm 2020-01-21 11:09
2020-10-02 20:00 Solna FC - Husby FF 2020-01-21 11:09
2020-10-02 20:00 Som United Fotbollsförening - Erikslunds KF 2020-01-21 11:09
2020-10-02 20:00 Kista SC - Enebybergs IF 2020-01-21 11:09
Herrar 4 Mellersta
2020-04-03 20:00 Hallonbergens IF - Mariebergs SK 2020-01-21 11:45
2020-04-08 19:30 Mälarhöjden-Hägersten FF - Reymersholms IK 2020-01-21 11:12
2020-04-08 20:00 FC Krukan - Långholmen FC 2020-01-21 11:12
2020-04-08 20:00 Rinkeby United FC - IFK Lidingö BK 2020-01-21 11:11
2020-04-12 14:00 Värmdö IF - Hallonbergens IF 2020-01-21 11:12
2020-04-13 13:00 Älta IF - Järla IF FK 2020-01-21 11:12
2020-04-13 15:30 Boo FF - Mariebergs SK 2020-01-21 11:11
2020-04-17 19:30 Järla IF FK - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 12:58
2020-04-17 20:00 Långholmen FC - Älta IF 2020-01-21 11:13
2020-04-17 20:00 Reymersholms IK - Rinkeby United FC 2020-01-21 11:13
2020-04-18 15:00 Hallonbergens IF - FC Krukan 2020-01-21 11:13
2020-04-19 19:00 IFK Lidingö BK - Boo FF 2020-01-21 11:14
2020-04-20 20:00 Mariebergs SK - Värmdö IF 2020-01-21 11:14
2020-04-24 18:00 FC Krukan - Värmdö IF 2020-01-21 11:15
2020-04-24 20:00 Rinkeby United FC - Järla IF FK 2020-01-21 11:14
2020-04-25 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - Långholmen FC 2020-01-21 11:14
2020-04-25 15:30 Boo FF - Reymersholms IK 2020-01-21 11:14
2020-04-26 19:00 IFK Lidingö BK - Mariebergs SK 2020-01-21 11:15
2020-04-29 19:30 Järla IF FK - Boo FF 2020-01-21 12:58
2020-04-29 20:00 Värmdö IF - Älta IF 2020-01-21 11:16
2020-04-29 20:00 Hallonbergens IF - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 11:16
2020-04-29 20:00 Reymersholms IK - IFK Lidingö BK 2020-01-21 11:17
2020-05-01 20:00 Långholmen FC - Rinkeby United FC 2020-01-21 11:16
2020-05-04 20:00 Mariebergs SK - FC Krukan 2020-01-21 11:17
2020-05-08 20:00 Reymersholms IK - Mariebergs SK 2020-01-21 11:18
2020-05-08 20:00 Rinkeby United FC - Hallonbergens IF 2020-01-21 11:18
2020-05-09 13:00 Boo FF - Långholmen FC 2020-01-21 11:17
2020-05-09 13:00 Älta IF - FC Krukan 2020-01-21 11:18
2020-05-09 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - Värmdö IF 2020-01-21 11:18
2020-05-10 19:00 IFK Lidingö BK - Järla IF FK 2020-01-21 11:20
2020-05-13 20:00 Värmdö IF - Rinkeby United FC 2020-01-21 11:21
2020-05-15 18:00 FC Krukan - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 11:20
2020-05-15 19:30 Järla IF FK - Reymersholms IK 2020-01-21 11:21
2020-05-15 20:00 Långholmen FC - IFK Lidingö BK 2020-01-21 11:21
2020-05-16 15:00 Hallonbergens IF - Boo FF 2020-01-21 11:21
2020-05-18 20:00 Mariebergs SK - Älta IF 2020-01-21 11:28
2020-05-20 20:00 Reymersholms IK - Långholmen FC 2020-01-21 11:39
2020-05-22 20:00 Rinkeby United FC - FC Krukan 2020-01-21 12:36
2020-05-23 13:00 Boo FF - Värmdö IF 2020-01-21 11:28
2020-05-23 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - Älta IF 2020-01-21 11:38
2020-05-24 19:00 IFK Lidingö BK - Hallonbergens IF 2020-01-21 11:39
2020-05-25 19:30 Järla IF FK - Mariebergs SK 2020-01-21 12:59
2020-05-27 20:00 Värmdö IF - IFK Lidingö BK 2020-01-21 11:40
2020-05-28 20:00 Hallonbergens IF - Reymersholms IK 2020-01-21 11:40
2020-05-29 18:00 FC Krukan - Boo FF 2020-01-21 11:40
2020-05-29 20:00 Långholmen FC - Järla IF FK 2020-01-21 11:40
2020-05-30 13:00 Älta IF - Rinkeby United FC 2020-01-21 11:39
2020-06-01 20:00 Mariebergs SK - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 11:41
2020-06-05 19:30 Järla IF FK - Hallonbergens IF 2020-01-21 12:59
2020-06-05 20:00 Långholmen FC - Mariebergs SK 2020-01-21 11:41
2020-06-05 20:00 Reymersholms IK - Värmdö IF 2020-01-21 11:42
2020-06-06 13:00 Boo FF - Älta IF 2020-01-21 11:41
2020-06-06 16:00 Rinkeby United FC - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 11:41
2020-06-07 19:00 IFK Lidingö BK - FC Krukan 2020-01-21 11:42
2020-06-10 20:00 Värmdö IF - Järla IF FK 2020-01-21 11:43
2020-06-12 18:00 FC Krukan - Reymersholms IK 2020-01-21 11:43
2020-06-13 13:00 Älta IF - IFK Lidingö BK 2020-01-21 11:42
2020-06-13 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - Boo FF 2020-01-21 11:42
2020-06-13 15:00 Hallonbergens IF - Långholmen FC 2020-01-21 11:44
2020-06-13 16:00 Mariebergs SK - Rinkeby United FC 2020-01-21 11:44
2020-06-16 20:00 Långholmen FC - Värmdö IF 2020-01-21 12:38
2020-06-17 19:30 Boo FF - Rinkeby United FC 2020-01-21 11:44
2020-06-17 19:30 Järla IF FK - FC Krukan 2020-01-21 11:55
2020-06-17 20:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - IFK Lidingö BK 2020-01-21 12:37
2020-06-17 20:00 Reymersholms IK - Älta IF 2020-01-21 12:23
2020-06-17 20:00 Mariebergs SK - Hallonbergens IF 2020-01-21 12:41
2020-06-24 20:00 IFK Lidingö BK - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 12:40
2020-06-26 20:00 Rinkeby United FC - Mariebergs SK 2020-01-21 12:42
2020-07-31 20:00 Rinkeby United FC - Boo FF 2020-01-21 12:39
2020-08-04 19:00 IFK Lidingö BK - Älta IF 2020-01-22 08:32
2020-08-04 20:00 Reymersholms IK - FC Krukan 2020-01-21 12:43
2020-08-05 19:30 Järla IF FK - Värmdö IF 2020-01-21 12:42
2020-08-06 20:00 Långholmen FC - Hallonbergens IF 2020-01-21 12:42
2020-08-07 18:00 FC Krukan - IFK Lidingö BK 2020-01-21 12:44
2020-08-08 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - Rinkeby United FC 2020-01-21 12:43
2020-08-09 13:00 Älta IF - Boo FF 2020-01-21 12:44
2020-08-09 14:00 Värmdö IF - Reymersholms IK 2020-01-21 12:44
2020-08-10 20:00 Hallonbergens IF - Järla IF FK 2020-01-21 12:45
2020-08-10 20:00 Mariebergs SK - Långholmen FC 2020-01-21 12:45
2020-08-14 19:30 Järla IF FK - Långholmen FC 2020-01-21 12:46
2020-08-14 20:00 Rinkeby United FC - Älta IF 2020-01-21 12:46
2020-08-15 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - Mariebergs SK 2020-01-21 12:46
2020-08-15 15:30 Boo FF - FC Krukan 2020-01-21 12:46
2020-08-16 20:00 IFK Lidingö BK - Värmdö IF 2020-01-21 12:48
2020-08-17 20:00 Reymersholms IK - Hallonbergens IF 2020-01-21 12:47
2020-08-19 20:45 Värmdö IF - Boo FF 2020-01-21 12:49
2020-08-21 18:00 FC Krukan - Rinkeby United FC 2020-01-21 12:48
2020-08-21 19:30 Älta IF - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 12:48
2020-08-21 20:00 Långholmen FC - Reymersholms IK 2020-01-21 12:49
2020-08-22 15:00 Hallonbergens IF - IFK Lidingö BK 2020-01-21 12:49
2020-08-24 20:00 Mariebergs SK - Järla IF FK 2020-01-21 12:49
2020-08-25 19:30 Boo FF - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 12:42
2020-08-25 20:00 Älta IF - Reymersholms IK 2020-01-21 12:40
2020-08-26 20:00 Värmdö IF - Långholmen FC 2020-01-21 12:41
2020-08-28 20:00 Rinkeby United FC - Värmdö IF 2020-01-21 12:50
2020-08-29 13:00 Älta IF - Mariebergs SK 2020-01-21 12:50
2020-08-29 13:00 Boo FF - Hallonbergens IF 2020-01-21 12:49
2020-08-29 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - FC Krukan 2020-01-21 12:50
2020-08-30 19:00 IFK Lidingö BK - Långholmen FC 2020-01-21 12:51
2020-08-31 20:00 Reymersholms IK - Järla IF FK 2020-01-21 12:50
2020-09-02 20:00 Värmdö IF - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 12:51
2020-09-04 18:00 FC Krukan - Älta IF 2020-01-21 12:51
2020-09-04 19:30 Järla IF FK - IFK Lidingö BK 2020-01-21 12:52
2020-09-04 20:00 Långholmen FC - Boo FF 2020-01-21 12:51
2020-09-05 15:00 Hallonbergens IF - Rinkeby United FC 2020-01-21 12:51
2020-09-07 20:00 Mariebergs SK - Reymersholms IK 2020-01-21 12:52
2020-09-11 18:00 FC Krukan - Mariebergs SK 2020-01-21 12:53
2020-09-11 20:00 Rinkeby United FC - Långholmen FC 2020-01-21 12:52
2020-09-12 13:00 Älta IF - Värmdö IF 2020-01-21 12:53
2020-09-12 13:00 Boo FF - Järla IF FK 2020-01-21 12:52
2020-09-12 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - Hallonbergens IF 2020-01-21 12:52
2020-09-13 19:00 IFK Lidingö BK - Reymersholms IK 2020-01-21 12:53
2020-09-16 20:00 Värmdö IF - FC Krukan 2020-01-21 12:54
2020-09-18 19:30 Järla IF FK - Rinkeby United FC 2020-01-21 12:55
2020-09-18 20:00 Långholmen FC - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 12:54
2020-09-18 20:00 Reymersholms IK - Boo FF 2020-01-21 12:55
2020-09-19 15:00 Hallonbergens IF - Älta IF 2020-01-21 12:54
2020-09-21 20:00 Mariebergs SK - IFK Lidingö BK 2020-01-21 12:55
2020-09-22 20:00 FC Krukan - Järla IF FK 2020-01-21 12:41
2020-09-25 18:00 FC Krukan - Hallonbergens IF 2020-01-21 12:56
2020-09-25 19:30 Älta IF - Långholmen FC 2020-01-21 12:56
2020-09-25 20:00 Rinkeby United FC - Reymersholms IK 2020-01-21 12:55
2020-09-25 20:00 Värmdö IF - Mariebergs SK 2020-01-21 12:56
2020-09-26 13:00 Boo FF - IFK Lidingö BK 2020-01-21 12:55
2020-09-26 14:00 Mälarhöjden-Hägersten FF - Järla IF FK 2020-01-21 12:56
2020-10-02 20:00 Järla IF FK - Älta IF 2020-01-21 12:57
2020-10-02 20:00 Reymersholms IK - Mälarhöjden-Hägersten FF 2020-01-21 12:57
2020-10-02 20:00 IFK Lidingö BK - Rinkeby United FC 2020-01-21 12:57
2020-10-02 20:00 Långholmen FC - FC Krukan 2020-01-21 12:57
2020-10-02 20:00 Mariebergs SK - Boo FF 2020-01-21 12:57
2020-10-02 20:00 Hallonbergens IF - Värmdö IF 2020-01-21 12:56
Herrar 4 Södra
2020-04-03 20:00 IFK Tumba FK - Tungelsta IF 2020-01-21 09:19
2020-04-04 18:00 Älvsjö AIK FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:18
2020-04-08 20:00 Hammarby TFF - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:19
2020-04-08 20:00 Fittja IF - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:02
2020-04-13 14:30 Älvsjö AIK FF - Tungelsta IF 2020-01-21 09:02
2020-04-13 16:00 Konyaspor KIF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:02
2020-04-13 18:00 Hammarby TFF - Spårvägens FF 2020-01-21 09:01
2020-04-13 18:00 FC Nacka Iliria - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:02
2020-04-15 20:00 Stuvsta IF - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:01
2020-04-17 20:00 IFK Tumba FK - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:03
2020-04-18 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Fittja IF 2020-01-21 09:03
2020-04-18 14:00 Spårvägens FF - Stuvsta IF 2020-01-21 09:03
2020-04-18 14:00 IFK Stockholm FK - Hammarby TFF 2020-01-23 07:39
2020-04-18 15:00 Tungelsta IF - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:02
2020-04-18 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:02
2020-04-22 20:00 Stuvsta IF - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:05
2020-04-23 20:00 Spårvägens FF - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:07
2020-04-24 19:45 Hammarby TFF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:06
2020-04-24 20:00 Fittja IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:06
2020-04-24 20:00 FC Nacka Iliria - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:06
2020-04-26 16:00 Konyaspor KIF - Tungelsta IF 2020-01-21 09:06
2020-05-01 20:00 IFK Tumba FK - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:08
2020-05-02 14:00 IFK Stockholm FK - Spårvägens FF 2020-01-23 07:39
2020-05-02 15:00 Tungelsta IF - Fittja IF 2020-01-21 09:07
2020-05-02 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Hammarby TFF 2020-01-21 09:07
2020-05-02 16:00 Älvsjö AIK FF - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:07
2020-05-04 20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Stuvsta IF 2020-01-21 09:07
2020-05-06 20:00 Stuvsta IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:08
2020-05-07 20:00 Spårvägens FF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:09
2020-05-08 19:45 Hammarby TFF - Tungelsta IF 2020-01-21 09:08
2020-05-08 20:00 Fittja IF - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:09
2020-05-09 14:00 IFK Stockholm FK - IFK Tumba FK 2020-01-23 07:39
2020-05-10 16:00 Konyaspor KIF - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:09
2020-05-15 20:00 FC Nacka Iliria - Fittja IF 2020-01-21 09:09
2020-05-15 20:00 IFK Tumba FK - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:10
2020-05-16 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:10
2020-05-16 15:00 Tungelsta IF - Stuvsta IF 2020-01-21 09:10
2020-05-16 16:00 Älvsjö AIK FF - Hammarby TFF 2020-01-21 09:09
2020-05-16 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Spårvägens FF 2020-01-21 09:10
2020-05-20 20:00 Stuvsta IF - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:10
2020-05-21 20:00 Spårvägens FF - Tungelsta IF 2020-01-21 09:12
2020-05-22 19:45 Hammarby TFF - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:10
2020-05-22 20:00 Fittja IF - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:11
2020-05-23 14:00 IFK Stockholm FK - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-23 07:39
2020-05-29 20:00 FC Nacka Iliria - Stuvsta IF 2020-01-21 09:12
2020-05-29 20:00 IFK Tumba FK - Fittja IF 2020-01-21 09:13
2020-05-30 15:00 Tungelsta IF - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:12
2020-05-30 16:00 Älvsjö AIK FF - Spårvägens FF 2020-01-21 09:12
2020-05-30 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:13
2020-05-31 16:00 Konyaspor KIF - Hammarby TFF 2020-01-21 09:12
2020-06-03 20:00 Stuvsta IF - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:13
2020-06-04 20:00 Spårvägens FF - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:14
2020-06-05 19:45 Hammarby TFF - Fittja IF 2020-01-21 09:13
2020-06-06 14:00 IFK Stockholm FK - Älvsjö AIK FF 2020-01-23 07:39
2020-06-06 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Tungelsta IF 2020-01-21 09:13
2020-06-06 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:13
2020-06-12 20:00 FC Nacka Iliria - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:14
2020-06-12 20:00 Fittja IF - Stuvsta IF 2020-01-21 09:14
2020-06-12 20:00 IFK Tumba FK - Hammarby TFF 2020-01-21 09:15
2020-06-13 15:00 Tungelsta IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:15
2020-06-13 16:30 Älvsjö AIK FF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:15
2020-06-14 16:00 Konyaspor KIF - Spårvägens FF 2020-01-21 09:14
2020-06-17 20:00 Stuvsta IF - Hammarby TFF 2020-01-21 09:15
2020-06-17 20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:16
2020-06-17 20:00 IFK Stockholm FK - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:16
2020-06-17 20:00 Spårvägens FF - Fittja IF 2020-01-21 09:16
2020-06-18 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:16
2020-06-18 20:00 Tungelsta IF - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:16
2020-06-23 20:00 Fittja IF - Spårvägens FF 2020-01-21 09:18
2020-06-24 20:00 FC Nacka Iliria - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:18
2020-08-02 16:00 Konyaspor KIF - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:18
2020-08-04 20:00 Spårvägens FF - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:21
2020-08-05 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Tungelsta IF 2020-01-21 09:19
2020-08-05 20:00 IFK Stockholm FK - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:20
2020-08-05 20:00 Stuvsta IF - Fittja IF 2020-01-21 09:19
2020-08-07 20:00 IFK Tumba FK - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:22
2020-08-08 15:00 Tungelsta IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:22
2020-08-08 16:00 FC Nacka Iliria - Spårvägens FF 2020-01-21 09:22
2020-08-08 16:00 Älvsjö AIK FF - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:22
2020-08-09 16:00 Konyaspor KIF - Stuvsta IF 2020-01-21 09:21
2020-08-10 20:00 Fittja IF - Hammarby TFF 2020-01-21 09:21
2020-08-12 20:00 Stuvsta IF - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:22
2020-08-13 20:00 Spårvägens FF - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:24
2020-08-14 20:00 Fittja IF - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:23
2020-08-14 20:00 Hammarby TFF - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:23
2020-08-15 14:00 IFK Stockholm FK - Tungelsta IF 2020-01-23 07:40
2020-08-15 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:23
2020-08-18 20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:20
2020-08-21 20:00 IFK Tumba FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:25
2020-08-21 20:00 FC Nacka Iliria - Hammarby TFF 2020-01-21 09:24
2020-08-22 15:00 Tungelsta IF - Spårvägens FF 2020-01-21 09:24
2020-08-22 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:24
2020-08-22 18:00 Älvsjö AIK FF - Stuvsta IF 2020-01-21 09:24
2020-08-23 16:00 Konyaspor KIF - Fittja IF 2020-01-21 09:24
2020-08-26 20:00 Stuvsta IF - Tungelsta IF 2020-01-21 09:25
2020-08-27 20:00 Spårvägens FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:26
2020-08-28 19:45 Hammarby TFF - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:25
2020-08-28 20:00 Fittja IF - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:25
2020-08-29 14:00 IFK Stockholm FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-23 07:40
2020-08-30 16:00 Konyaspor KIF - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:26
2020-09-04 20:00 IFK Tumba FK - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:27
2020-09-04 20:00 FC Nacka Iliria - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:26
2020-09-05 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Spårvägens FF 2020-01-21 09:27
2020-09-05 15:00 Tungelsta IF - Hammarby TFF 2020-01-21 09:26
2020-09-05 16:00 Älvsjö AIK FF - Fittja IF 2020-01-21 09:26
2020-09-05 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stuvsta IF 2020-01-21 09:26
2020-09-09 20:00 Stuvsta IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:27
2020-09-10 20:00 Spårvägens FF - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:29
2020-09-11 19:45 Hammarby TFF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:28
2020-09-11 20:00 FC Nacka Iliria - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:28
2020-09-11 20:00 Fittja IF - Tungelsta IF 2020-01-21 09:28
2020-09-13 16:00 Konyaspor KIF - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:28
2020-09-16 20:00 Hammarby TFF - Stuvsta IF 2020-01-21 09:17
2020-09-18 20:00 IFK Stockholm FK - Stuvsta IF 2020-01-21 09:29
2020-09-18 20:00 IFK Tumba FK - Spårvägens FF 2020-01-21 09:30
2020-09-19 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Hammarby TFF 2020-01-21 09:29
2020-09-19 15:00 Tungelsta IF - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:29
2020-09-19 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Fittja IF 2020-01-21 09:29
2020-09-19 16:00 Älvsjö AIK FF - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:29
2020-09-23 20:00 Stuvsta IF - Spårvägens FF 2020-01-21 09:30
2020-09-25 19:45 Hammarby TFF - IFK Stockholm FK 2020-01-21 09:30
2020-09-25 20:00 Fittja IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-21 09:31
2020-09-25 20:00 FC Nacka Iliria - Tungelsta IF 2020-01-21 09:31
2020-09-26 16:00 Älvsjö AIK FF - IFK Tumba FK 2020-01-21 09:31
2020-09-27 16:00 Konyaspor KIF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-01-21 09:31
2020-10-02 20:00 Spårvägens FF - Hammarby TFF 2020-01-21 09:31
2020-10-02 20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Konyaspor KIF 2020-01-21 09:31
2020-10-02 20:00 Tungelsta IF - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 09:31
2020-10-02 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - FC Nacka Iliria 2020-01-21 09:31
2020-10-02 20:00 IFK Tumba FK - Stuvsta IF 2020-01-21 09:31
2020-10-02 20:00 IFK Stockholm FK - Fittja IF 2020-01-21 09:31
Herrar 5 Norra
2020-04-19 Storskogens SK - Olympiacos FC 2020-01-22 09:28
2020-05-03 Storskogens SK - IF Söderhöjden Vasa 2020-01-22 09:28
2020-05-17 Storskogens SK - IFK Vaxholm 2020-01-22 09:28
2020-05-27 Storskogens SK - Bromstens IK 2020-01-22 09:28
2020-06-07 Storskogens SK - Edessa Syrianska KIF 2020-01-22 09:31
2020-06-14 Storskogens SK - Parsian IF Väsby 2020-01-22 09:31
2020-08-16 Storskogens SK - Rotebro IS FF 2020-01-22 09:31
2020-08-30 Storskogens SK - Apollon Solna FK 2020-01-22 09:31
2020-09-13 Storskogens SK - Banjul FC 2020-01-22 09:31
2020-09-27 Storskogens SK - Hässelby SK FF 2020-01-22 09:31
2020-10-11 Storskogens SK - FC Plavi Team 2020-01-22 09:31
Damer 3 A
2020-04-19 15:00 Ekerö IK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:00
2020-04-19 16:00 Karlbergs BK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:00
2020-04-19 18:00 Råsunda IS - IFK Stocksund 2020-01-24 09:00
2020-04-19 18:00 Sundbybergs IK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:00
2020-04-20 20:00 Essinge IK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:00
2020-04-25 12:00 Spånga IS FK - Essinge IK 2020-01-24 09:01
2020-04-26 16:00 Vallentuna BK DF - Karlbergs BK 2020-01-24 09:29
2020-04-26 18:00 Mariebergs SK - Ekerö IK 2020-01-24 09:03
2020-04-26 18:00 IFK Stocksund - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:02
2020-04-26 18:00 Åkersberga BK - Råsunda IS 2020-01-24 09:02
2020-05-03 15:00 Essinge IK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:30
2020-05-03 15:00 Ekerö IK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:29
2020-05-03 18:00 Mariebergs SK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:30
2020-05-03 18:00 Sundbybergs IK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:29
2020-05-03 18:00 Råsunda IS - Spånga IS FK 2020-01-24 09:29
2020-05-09 12:00 Spånga IS FK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:30
2020-05-10 16:00 Vallentuna BK DF - Essinge IK 2020-01-24 09:31
2020-05-10 16:00 Karlbergs BK - Råsunda IS 2020-01-24 09:30
2020-05-10 18:00 IFK Stocksund - Mariebergs SK 2020-01-24 09:31
2020-05-10 18:00 Åkersberga BK - Ekerö IK 2020-01-24 09:31
2020-05-16 12:00 Spånga IS FK - Ekerö IK 2020-01-24 09:32
2020-05-16 14:00 Mariebergs SK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:33
2020-05-17 18:00 Sundbybergs IK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:32
2020-05-17 18:00 Råsunda IS - Essinge IK 2020-01-24 09:32
2020-05-17 18:00 IFK Stocksund - Karlbergs BK 2020-01-24 09:33
2020-05-23 12:00 Spånga IS FK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:33
2020-05-24 15:00 Essinge IK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:33
2020-05-24 16:00 Vallentuna BK DF - Råsunda IS 2020-01-24 09:34
2020-05-24 16:00 Karlbergs BK - Ekerö IK 2020-01-24 09:33
2020-05-24 18:00 Åkersberga BK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:34
2020-05-31 16:00 Ekerö IK - Essinge IK 2020-01-24 09:34
2020-05-31 18:00 Sundbybergs IK - Råsunda IS 2020-01-24 09:34
2020-05-31 18:00 Åkersberga BK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:35
2020-05-31 18:00 IFK Stocksund - Spånga IS FK 2020-01-24 09:35
2020-05-31 18:00 Mariebergs SK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:35
2020-06-07 16:00 Karlbergs BK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:36
2020-06-07 16:00 Vallentuna BK DF - IFK Stocksund 2020-01-24 09:36
2020-06-07 17:00 Spånga IS FK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:36
2020-06-07 18:00 Råsunda IS - Ekerö IK 2020-01-24 09:35
2020-06-07 18:00 Essinge IK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:36
2020-06-13 14:00 Mariebergs SK - Råsunda IS 2020-01-24 09:38
2020-06-14 15:00 Ekerö IK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:37
2020-06-14 16:00 Vallentuna BK DF - Spånga IS FK 2020-01-24 09:38
2020-06-14 18:00 IFK Stocksund - Essinge IK 2020-01-24 09:38
2020-06-14 18:00 Åkersberga BK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:38
2020-08-16 16:00 Karlbergs BK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:39
2020-08-16 18:00 Essinge IK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:39
2020-08-16 18:00 Råsunda IS - Mariebergs SK 2020-01-24 09:39
2020-08-16 18:00 Sundbybergs IK - Ekerö IK 2020-01-24 09:39
2020-08-18 19:30 Spånga IS FK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:40
2020-08-23 15:00 Ekerö IK - Råsunda IS 2020-01-24 09:40
2020-08-23 18:00 Åkersberga BK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:41
2020-08-23 18:00 IFK Stocksund - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:41
2020-08-23 18:00 Mariebergs SK - Essinge IK 2020-01-24 09:41
2020-08-23 18:00 Sundbybergs IK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:41
2020-08-29 12:00 Spånga IS FK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:42
2020-08-30 16:00 Karlbergs BK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:42
2020-08-30 16:00 Vallentuna BK DF - Åkersberga BK 2020-01-24 09:42
2020-08-30 18:00 Råsunda IS - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:41
2020-08-30 18:00 Essinge IK - Ekerö IK 2020-01-24 09:42
2020-09-06 15:00 Ekerö IK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:43
2020-09-06 18:00 Sundbybergs IK - Essinge IK 2020-01-24 09:43
2020-09-06 18:00 Råsunda IS - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:43
2020-09-06 18:00 IFK Stocksund - Åkersberga BK 2020-01-24 09:43
2020-09-06 18:00 Mariebergs SK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:44
2020-09-13 15:00 Ekerö IK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:46
2020-09-13 16:00 Karlbergs BK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:45
2020-09-13 16:00 Vallentuna BK DF - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:47
2020-09-13 18:00 Essinge IK - Råsunda IS 2020-01-24 09:45
2020-09-13 18:00 Åkersberga BK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:46
2020-09-19 14:00 Mariebergs SK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:48
2020-09-20 15:00 Ekerö IK - Åkersberga BK 2020-01-24 09:47
2020-09-20 15:00 Essinge IK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:47
2020-09-20 18:00 Sundbybergs IK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:47
2020-09-20 18:00 Råsunda IS - Karlbergs BK 2020-01-24 09:47
2020-09-26 12:00 Spånga IS FK - Råsunda IS 2020-01-24 09:48
2020-09-27 16:00 Karlbergs BK - Essinge IK 2020-01-24 09:48
2020-09-27 16:00 Vallentuna BK DF - Mariebergs SK 2020-01-24 09:49
2020-09-27 18:00 IFK Stocksund - Ekerö IK 2020-01-24 09:48
2020-09-27 18:00 Åkersberga BK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:48
2020-10-04 15:00 Ekerö IK - Mariebergs SK 2020-01-24 09:49
2020-10-04 16:00 Karlbergs BK - Vallentuna BK DF 2020-01-24 09:51
2020-10-04 18:00 Sundbybergs IK - IFK Stocksund 2020-01-24 09:49
2020-10-04 18:00 Råsunda IS - Åkersberga BK 2020-01-24 09:49
2020-10-04 18:00 Essinge IK - Spånga IS FK 2020-01-24 09:50
2020-10-11 IFK Stocksund - Råsunda IS 2020-01-24 09:53
2020-10-11 14:00 Mariebergs SK - Sundbybergs IK 2020-01-24 09:53
2020-10-11 14:00 Åkersberga BK - Essinge IK 2020-01-24 09:52
2020-10-11 14:00 Spånga IS FK - Karlbergs BK 2020-01-24 09:52
2020-10-11 14:00 Vallentuna BK DF - Ekerö IK 2020-01-24 09:53
Damer 3 B
2020-04-17 20:00 Ösmo GIF FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:34
2020-04-18 14:00 Hanvikens SK - Värmdö IF 2020-01-24 08:34
2020-04-18 17:00 Stenkyrka IF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:35
2020-04-19 18:30 Nacka Allstars DFF - Rågsveds IF 2020-01-24 08:34
2020-04-21 20:30 Rågsveds IF - Huddinge IF 2020-01-24 08:36
2020-04-23 20:00 Tullinge TP FK - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:35
2020-04-25 13:00 Värmdö IF - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:36
2020-04-26 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:35
2020-04-29 19:30 Stureby SK - Värmdö IF 2020-01-24 08:37
2020-05-02 13:00 Ösmo GIF FK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:37
2020-05-02 14:00 Hanvikens SK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:36
2020-05-03 18:30 Nacka Allstars DFF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:37
2020-05-03 19:00 Huddinge IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:36
2020-05-06 20:30 Rågsveds IF - Stureby SK 2020-01-24 08:38
2020-05-09 13:30 Tullinge TP FK - Huddinge IF 2020-01-24 08:38
2020-05-09 17:00 Stenkyrka IF - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:38
2020-05-10 16:00 Värmdö IF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:38
2020-05-10 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Hanvikens SK 2020-01-24 08:38
2020-05-16 14:00 Hanvikens SK - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:39
2020-05-17 18:30 Nacka Allstars DFF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:39
2020-05-17 19:00 Huddinge IF - Värmdö IF 2020-01-24 08:39
2020-05-18 20:00 Stureby SK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:39
2020-05-23 17:00 Stenkyrka IF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:40
2020-05-24 16:00 Värmdö IF - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:43
2020-05-24 17:00 Ösmo GIF FK - Huddinge IF 2020-01-24 08:40
2020-05-24 19:30 Tullinge TP FK - Stureby SK 2020-01-24 08:40
2020-05-25 20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:43
2020-05-28 20:30 Rågsveds IF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:44
2020-05-30 13:30 Stureby SK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:44
2020-05-31 14:00 Hanvikens SK - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:43
2020-05-31 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Värmdö IF 2020-01-24 08:44
2020-05-31 19:00 Huddinge IF - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:43
2020-06-04 20:00 Ösmo GIF FK - Stureby SK 2020-01-24 08:45
2020-06-06 17:00 Stenkyrka IF - Huddinge IF 2020-01-24 08:45
2020-06-07 16:00 Värmdö IF - Rågsveds IF 2020-01-24 08:45
2020-06-07 18:00 Tullinge TP FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:45
2020-06-07 18:30 Nacka Allstars DFF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:44
2020-06-10 20:30 Rågsveds IF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:46
2020-06-13 13:30 Tullinge TP FK - Värmdö IF 2020-01-24 08:45
2020-06-13 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:46
2020-06-13 14:00 Hanvikens SK - Huddinge IF 2020-01-24 08:45
2020-06-16 20:00 Ösmo GIF FK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:48
2020-06-17 19:30 Stureby SK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:46
2020-06-17 20:00 Huddinge IF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:47
2020-08-16 12:30 Stenkyrka IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:48
2020-08-16 16:00 Värmdö IF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:48
2020-08-16 18:30 Nacka Allstars DFF - Stureby SK 2020-01-24 08:47
2020-08-19 19:30 Stureby SK - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:49
2020-08-22 13:30 Huddinge IF - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:48
2020-08-23 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:49
2020-08-24 20:00 Hanvikens SK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:48
2020-08-26 20:30 Rågsveds IF - Värmdö IF 2020-01-24 08:49
2020-08-28 19:30 Ösmo GIF FK - Hanvikens SK 2020-01-24 08:50
2020-08-29 13:30 Tullinge TP FK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:51
2020-08-29 17:30 Stenkyrka IF - Stureby SK 2020-01-24 08:51
2020-08-30 16:00 Värmdö IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:52
2020-08-30 18:30 Nacka Allstars DFF - Huddinge IF 2020-01-24 08:50
2020-09-02 19:30 Stureby SK - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:53
2020-09-02 20:30 Rågsveds IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:52
2020-09-05 13:30 Hanvikens SK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:52
2020-09-06 18:30 Nacka Allstars DFF - Värmdö IF 2020-01-24 08:52
2020-09-06 19:00 Huddinge IF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:52
2020-09-11 19:30 Ösmo GIF FK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:53
2020-09-12 13:30 Tullinge TP FK - Hanvikens SK 2020-01-24 08:53
2020-09-13 16:00 Värmdö IF - Huddinge IF 2020-01-24 08:54
2020-09-13 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Stureby SK 2020-01-24 08:53
2020-09-16 19:30 Stureby SK - Rågsveds IF 2020-01-24 08:55
2020-09-18 20:00 Ösmo GIF FK - Värmdö IF 2020-01-24 08:55
2020-09-19 13:30 Nacka Allstars DFF - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:54
2020-09-19 14:00 Hanvikens SK - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:54
2020-09-20 19:00 Huddinge IF - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:54
2020-09-24 20:30 Rågsveds IF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:56
2020-09-26 13:30 Tullinge TP FK - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:56
2020-09-26 17:00 Stenkyrka IF - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:55
2020-09-27 16:00 Värmdö IF - Stureby SK 2020-01-24 08:56
2020-09-27 18:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Huddinge IF 2020-01-24 08:56
2020-10-02 20:00 Ösmo GIF FK - Tullinge TP FK 2020-01-24 08:57
2020-10-03 12:30 Stenkyrka IF - Värmdö IF 2020-01-24 08:57
2020-10-03 14:00 Hanvikens SK - Stureby SK 2020-01-24 08:57
2020-10-04 18:30 Nacka Allstars DFF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-01-24 08:57
2020-10-04 19:00 Huddinge IF - Rågsveds IF 2020-01-24 08:57
2020-10-10 14:00 Tullinge TP FK - Stenkyrka IF 2020-01-24 08:57
2020-10-10 14:00 Stureby SK - Huddinge IF 2020-01-24 08:58
2020-10-10 14:00 Värmdö IF - Hanvikens SK 2020-01-24 08:58
2020-10-10 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Ösmo GIF FK 2020-01-24 08:57
2020-10-10 14:00 Rågsveds IF - Nacka Allstars DFF 2020-01-24 08:57
Futsal Herrar div 2
2020-01-26 20:30 Täby FK - Hanvikens SK 1 2020-01-22 16:14
2020-02-06 19:00 IK Hephata - Täby FK 2020-01-23 11:20
2020-02-09 21:00 FoC Farsta FF 1 - Wollmars FF 2020-01-22 11:25
Futsal Herrar div 3 A
2020-01-26 19:00 Bro IK - Ekerö IK 2020-01-21 14:49
Futsal Damer div 3
2020-01-25 Skogås-Trångsunds FF - Ekerö IK 2020-01-24 13:43
Futsal Flickor 16-2 (födda 03)
2020-02-16 15:00 Hammarby IF FF 1 - IFK Stocksund 1 2020-01-22 11:48
Futsal Flickor 14-2 (födda 05)
2020-02-01 14:15 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 2020-01-24 13:50
Futsal Flickor 13-1 (födda 06)
2020-02-07 18:00 Spånga IS FK 1 - Ingarö IF F13 2020-01-21 14:43
2020-02-14 17:00 Norrtulls SK 1 - Ingarö IF F13 2020-01-22 11:29
Futsal Flickor 13-2 (födda 06)
2020-02-09 20:00 Rågsveds IF - Stureby SK 1 2020-01-21 14:40
Futsal Flickor 15-1 (födda 04)
2020-02-08 14:00 Spånga IS FK 1 - Viggbyholms IK FF Futsal 1 2020-01-22 11:21
Futsal Pojkar 13-1 (födda 06)
2020-02-02 11:30 Stureby SK 1 - Sickla IF 2020-01-21 14:36
J DM pojkar 2020
2020-03-07 15:00 Boo FF - Hanvikens SK 2020-01-20 15:06
2020-03-08 14:00 Reymersholms IK - Älvsjö AIK FF 2020-01-21 07:47
Stockholm Cup 2019/2020 B
2020-02-11 20:00 Olympia Stockholm FF (7) - Wollmars FF (5) 2020-01-22 14:52
2020-02-16 15:30 Grödinge SK (5) - Assyriska United IK (3) 2020-01-23 09:38
2020-02-20 20:00 FC Sampierdarenese (6) - Åkersberga FC (6) 2020-01-20 13:57
2020-02-22 14:00 Tullinge BK (7) - Erikslunds KF (4) 2020-01-21 07:22
2020-02-22 16:30 Ultimate Concern IF (7) - Storskogens SK (5) 2020-01-20 08:41
Stockholm Cup 2019/2020 A
2020-02-14 20:00 FoC Farsta FF (3) - Newroz FC (2) 2020-01-21 07:26
2020-02-23 19:30 Västerhaninge IF (3) - Vallentuna BK (3) 2020-01-21 13:40
Victoria Cup 2019/2020
2020-03-14 15:45 Bele Barkarby FF (2) - Sollentuna FK (1) 2020-01-21 13:42
2020-03-14 17:00 Karlbergs BK (3) - Täby FK (1) 2020-01-22 15:54