Matchändringar - Stockholms Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Futsal Damer div 2
2019-12-15 18:00 Lindhagen FF 1 - IK Hephata 2019-11-05 08:56
2020-01-18 19:00 Hammarby IF FF 1 - IK Hephata 2019-11-08 12:02
Futsal Damer div 3
2019-11-30 13:00 Skogås-Trångsunds FF - Järla IF FK 2019-11-06 18:09
Futsal Flickor 16-1 (födda 03)
2020-01-12 10:00 Spånga IS FK 1 - Järla IF FK Svart 2019-11-06 14:01
Futsal Flickor 14-2 (födda 05)
2020-01-18 12:00 Älvsjö AIK FF 1 - Vallentuna BK DF 1 2019-11-06 17:09
Futsal Flickor 12-1 (födda 07)
2019-12-15 09:00 Skogås-Trångsunds FF - Rågsveds IF 2019-11-06 18:05
Futsal Flickor 12-2 (födda 07)
2019-12-15 19:00 Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS F07 2019-11-06 17:33
Futsal Flickor 10-1 (födda 09)
2020-01-26 11:00 Skogås-Trångsunds FF - IF Brommapojkarna 6 2019-11-06 18:05
Futsal Pojkar 14-1 (födda 05)
2019-11-16 10:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Täby United FC 2019-11-06 15:32
2019-11-17 (Uppskjuten) Årsta FF - Hässelby SK FF 1 2019-11-05 12:09
2020-01-12 18:00 Årsta FF - Reymersholms IK 1 2019-11-08 10:56
Futsal Pojkar 14-2 (födda 05)
2019-12-15 17:00 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 1 2019-11-06 17:26
Futsal Pojkar 12-3 (födda 07)
2019-11-17 17:15 Saltsjö-Boo IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 2019-11-11 16:13
Futsal Pojkar 10-1 (födda 09)
2019-12-15 13:00 Reymersholms IK 1 - Espanyol Academy IF 2019-11-06 17:34
Futsal Pojkar 10-2 (födda 09)
2019-11-17 09:00 Örby IS P09 - Nacka Juniors FF 2019-11-08 13:51
Futsal Flickor 13-1 (födda 06)
2019-11-17 (Uppskjuten) Årsta FF - Norrtulls SK 1 2019-11-05 16:16
2019-12-15 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Spånga IS FK 1 2019-11-11 14:55
Futsal Flickor 13-2 (födda 06)
2019-12-15 14:00 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 2019-11-06 17:28
2019-12-15 16:00 Rågsveds IF - Vallentuna BK DF 1 2019-11-06 17:31
Futsal Pojkar 11-2 (födda 08)
2019-11-17 19:00 Norrtulls SK 1 - Saltsjöbadens IF 2019-11-06 17:32
2019-11-30 11:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - IFK Stockholm FK 2019-11-06 18:07
Futsal Pojkar 13-1 (födda 06)
2019-11-16 09:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Ekerö IK 2019-11-06 17:20
2019-11-16 18:00 Stureby SK 1 - Bele Barkarby FF 2019-11-06 17:30
Futsal Pojkar 13-2 (födda 06)
2019-11-09 (Uppskjuten) Saltsjö-Boo IF 1 - Hässelby SK FF 1 2019-11-06 16:49
Futsal Pojkar 13-3 (födda 06)
2019-11-30 12:00 Skogås-Trångsunds FF - Rönninge Salem Fotboll 1 2019-11-06 18:08
2020-01-26 17:00 Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS P06 2019-11-06 17:23
Stockholm Cup 2019/2020 B
2020-02-23 00:00 Tullinge BK (7) - Erikslunds KF (5) 2019-11-10 12:00
Stockholm Cup 2019/2020 A
2020-03-08 00:00 IFK Aspudden-Tellus (3) - Tyresö FF (2) 2019-11-11 11:29
Victoria Cup 2019/2020
2020-03-08 00:00 IFK Stocksund (4) - Rågsveds IF (3) 2019-11-11 16:07
2020-03-18 20:00 Sundbybergs IK (3) - IFK Haninge (2) 2019-11-07 09:20