Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Ängby IF

Föreningsnummer
04651
Adress
Vultejusv 12
16857 Bromma
Telefon
 
E-post
kansli@angbyif.se magnus.lanzen@angbyif.se oscar.borgh@angbyif.se 
Hemsida
www.angbyif.se
Ordförande
Oskar Ahnfelt 
Kassör
Rebecka Leffler 
Kanslist
Susanne Svedjebäck 
Domaransvarig
Magnus Lanzén 
Förbund
Stockholms Fotbollförbund
Färger
Grön, Vit, Grön (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Vit, Grön, Vit (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Div 3 Södra Svealand, herrar Oscar Borgh
Herrar Vet C Peter Hamnström 0702657136
Futsal Pojkar 12-1 Peter Jupiter 0704563925
J DM Pojkar 2019 (Ängby IF 1) Zlatko Tesic 0700011602 0700011602
Victoria Cup 2018/2019 (Ängby IF (3)) Carl Bergström 08878867 0706938067
P18-kval till U19 (Ängby IF 1) Zlatko Tesic 0700011602 0700011602
P17- 1A (Ängby IF 1) Zlatko Tesic 0700011602 0700011602
P16- 2B (Ängby IF 1) Jonas Ransmyr 0709803099
P15- 3B (Ängby IF 1) Stefan Axelsson 0705157575
P15- 4B (Ängby IF 2) Hans Jesper Eriksson
P14- 3B (Ängby IF 1) Fredrik Walger
P14- 4C (Ängby IF 2) Staffan Robert Bergwik 0704006453
P13- 2C (Ängby IF 1) Carl Sollander 0738404004
P13- 3E (Ängby IF 3) Carl Sollander 0738404004
P13- 5A (Ängby IF 4) Carl Sollander 0738404004
P12- 2 (Ängby IF RVG 1) Jens Andreasson
P12- 6 (Ängby IF RVG 2) Jens Andreasson
P12- 7 (Ängby IF SG 1) Malin Thulin
P12-16 (Ängby IF SG 2) Malin Thulin
P12-18 (Ängby IF RVG 3) Jens Andreasson
P12-30 (Ängby IF SG 3) Malin Thulin
P11-32 (Ängby IF Grön) Johan Skogh
P11-33 (Ängby IF Röd) Karl Åke Birger Dagervik 08252915 0709971733
P11-34 (Ängby IF Blå) Maria Sterner 0731071848
P11-41 (Ängby IF Vit) Håkan Åkesson 0700921264
P10-14 (Ängby IF Röd 1) Lars Jacobsson 086519299 0709899215
P10-15 (Ängby IF Grön 1) Mikael Wik
P10-16 (Ängby IF Vit 1) Kristian Berglin 0704674739
P10-30 (Ängby IF Grön 2) Mikael Wik
P10-31 (Ängby IF Vit 2) Kristian Berglin 0704674739
P10-32 (Ängby IF Röd 2) Lars Jacobsson 086519299 0709899215
P10-33 (Ängby IF Vit 3) Kristian Berglin 0704674739
P 9-11 (Ängby IF Röd 2) Tobias Vallin
P 9-12 (Ängby IF Grön 2) Johan Stemme
P 9-13 (Ängby IF Vit 3) Stuart Lascelles 0733547577
P 9-14 (Ängby IF Röd 3) Tobias Vallin
P 9-15 (Ängby IF Vit 2) Stuart Lascelles 0733547577
P 9-16 (Ängby IF Grön 3) Nicklas Mether
P 9-17 (Ängby IF Vit 1) Stuart Lascelles 0733547577
P 9-18 (Ängby IF Grön 1) Johan Stemme
P 9-19 (Ängby IF Röd 1) Tobias Vallin
P 8-13 (Ängby IF Grön 1) Fredrik Klaar
P 8-14 (Ängby IF 1) Marcus Anders Åkerblom
P 8-15 (Ängby IF Grön 2) Fredrik Klaar
P 8-16 (Ängby IF Grön 3) Fredrik Klaar
F16/19- 3B (Ängby IF 1) Jonas Ransmyr 0709803099
F14- 2B (Ängby IF 1) Pär Bohlin 0703473785
F13- 2B (Ängby IF 1) Mats Olof Hansson 0733981991
F13- 2C (Ängby IF 2) Mats Olof Hansson 0733981991
F12- 2 (Ängby IF 1) Jonas Ransmyr 0709803099
F12- 6 (Ängby IF 3) Fredrik Ryde
F11- 3 (Ängby IF Grön) Peter Takacs
F11- 4 (Ängby IF Vit) Peter Johansson 0706742642
F11- 5 (Ängby IF GrönVit) Peter Johansson 0706742642
F10- 5 (Ängby IF Vit 1) Hanna Enecrona 0730740193
F10- 6 (Ängby IF Grön 1) Alexandra Karlsson 0738201841
F10-11 (Ängby IF Grön 2) Alexandra Karlsson 0738201841
F 9- 4 (Ängby IF Grön 2) Per Olof Blänning 0706173334
F 9- 5 (Ängby IF Vit 2) Jonas Anders Bahlenberg
F 9- 6 (Ängby IF Vit 1) Jonas Anders Bahlenberg
F 9- 7 (Ängby IF Grön 1) Per Olof Blänning 0706173334
F 8- 3 (Ängby IF Grön 1) Karl Mattias Löfgren
F 8- 4 (Ängby IF Grön 2) Karl Mattias Löfgren