Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Skogås-Trångsunds FF

Föreningsnummer
30178
Adress
Box 2235
14202 TRÅNGSUND
Telefon
 
Mobil
0706-104136
E-post
kansli@skogas-trangsundsff.com 
Hemsida
www.skogas-trangsundsff.com/
Ordförande
Håkan Karlsson 
Kanslist
Lena Glad 
Karolina Koivunen 
Domaransvarig
Metin Gürbüz 
Evenemangsansvarig
Anna Fredricsson 
Utbildningsansvarig
Maria Bivesjö 
Matchledare
Willy Erik Eriksson 
Kim Hultlid 
Förbund
Stockholms Fotbollförbund
Färger
Röd-Blå, Blå, Blå (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Vit, Vit, Vit (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Herrar 5 Södra Tomas Pöhnert 0705120508
Herrar Vet D Richard Stambert 0707715654
Damer 4 B Anna Svanberg 0730787080
Reserv Div 5 (Skogås-Trångsunds FF B) Tomas Pöhnert 0705120508
Futsal Pojkar 14-2 Håkan Karlsson 0706454364
Futsal Pojkar 12-2 Håkan Karlsson 0706454364
Stockholm Cup 2018/2019 B (Skogås-Trångsunds FF (5)) Richard Stambert 0707715654
Victoria Cup 2018/2019 (Skogås-Trångsunds FF (5)) Anna Svanberg 0730787080
P18/19- 2B Kent Thudén 0736006850
P17- 2B (Skogås-Trångsunds FF Blå) Metin Gürbüz 0707129253
P17- 3A (Skogås-Trångsunds FF Röd) Metin Gürbüz 0707129253
P15- 1C (Skogås-Trångsunds FF Blå) Stefan Roxberger 0765276744
P15- 2C (Skogås-Trångsunds FF Röd) Stefan Roxberger 0765276744
P14- 1C (Skogås-Trångsunds FF Svart) Johan V Villingstam 0704848999
P14- 2E (Skogås-Trångsunds FF Vit) Johan V Villingstam 0704848999
P14- 3E (Skogås-Trångsunds FF Röd) Gunnar Ideholm 0704400219
P14- 5B (Skogås-Trångsunds FF Blå) Håkan Karlsson 0706454364
P13- 2E (Skogås-Trångsunds FF Blå) Stefan Häll 087711157 0702331075
P13- 3K (Skogås-Trångsunds FF Röd) Richard Stambert 0707715654
P12-10 (Skogås-Trångsunds FF Blå) Nicklas Wernström
P12-25 (Skogås-Trångsunds FF Röd) Therese Svensson 0733108173
P12-32 (Skogås-Trångsunds FF Vit) Nicklas Wernström
P12-33 (Skogås-Trångsunds FF Lila) Therese Svensson 0733108173
P11-10 (Skogås-Trångsunds FF Lila 1) Kent Thudén 0736006850
P11-25 (Skogås-Trångsunds FF Röd 2) Kent Thudén 0736006850
P11-26 (Skogås-Trångsunds FF Blå) Tomas Ekebohm
P11-27 (Skogås-Trångsunds FF Röd 1) Kent Thudén 0736006850
P11-37 (Skogås-Trångsunds FF Lila 2) Kent Thudén 0736006850
P10-23 (Skogås-Trångsunds FF Röd) Mathias Lindström 0733242521
P10-24 (Skogås-Trångsunds FF Blå) Mathias Lindström 0733242521
P10-36 (Skogås-Trångsunds FF Vit) Mathias Lindström 0733242521
P10-37 (Skogås-Trångsunds FF Grön) Mathias Lindström 0733242521
F16/19- 3C Charlott Rydström 0767214778
F15- 2D (Skogås-Trångsunds FF Blå) Johanna Löttiger
F15- 3B (Skogås-Trångsunds FF Röd) Johanna Löttiger
F12- 9 (Skogås-Trångsunds FF Blå) Jenny Dyrén 0707550898
F12-14 (Skogås-Trångsunds FF Röd) Jenny Dyrén 0707550898
F11- 7 (Skogås-Trångsunds FF Blå) Mats Nord
F11-13 (Skogås-Trångsunds FF Röd) Mats Nord
F10- 8 (Skogås-Trångsunds FF Blå) Lotta Salomonsson 0732000492
F10-13 (Skogås-Trångsunds FF Röd) Lotta Salomonsson 0732000492