Kontaktuppgifter och tävlingar 2020 - Rågsveds IF

Föreningsnummer
03441
Adress
Box 442
12404 BANDHAGEN
Telefon
 
Mobil
070-617 33 91
E-post
kansli@ragsvedsif.org 
Hemsida
http://www.rågsvedsif.se/start/
Ordförande
Glenn Blomberg 
Kassör
Arne Bergqvist 
Kanslist
Anneli Crossler 
Domaransvarig
Tobias Tegnestrand 
Utbildningsansvarig
Tobias Tegnestrand 
Förbund
Stockholms Fotbollförbund
Färger
Gul, Grön, Gul (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Grön, , Grön/Röd (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2020
Kontaktpersoner
Tävling Namn Tel. bostad Mobil
Damer 3 B Tobias Tegnestrand 0706173391
Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Anneli Crossler 0700716760
Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Tobias Tegnestrand 0706173391
Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Gustav Ängeby 0703353889
Futsal Flickor 11-1 (födda 08) (Rågsveds IF 1) Anneli Crossler 0700716760
Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Roua Yousef 0707823829
Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) (Rågsveds IF Grön) Tobias Tegnestrand 0706173391
Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Habib Samadi Tekalou 0739855811
Stockholmsserien 2 Södra Tobias Tegnestrand 0706173391
Stockholm Cup 2019/2020 B (Rågsveds IF (3)) Tobias Tegnestrand 0706173391
Stockholm Cup 2019/2020 A+B slutspel (Rågsveds IF (3)) Govand Rasoul 0729252361
Victoria Cup 2019/2020 (Rågsveds IF (3)) Tobias Tegnestrand 0706173391
P2003- 2B Fredrik Engdahl 0707556860
F2006- 1B Marie Edmundh
P2006- 3E (Rågsveds IF U3-1) Luis Lopez Escalante
P2006- 4E (Rågsveds IF U3-2) Luis Lopez Escalante
F2007- 3E Anneli Crossler 0700716760
P2007- 1D (Rågsveds IF U4-1) Gustav Ängeby 0703353889
P2007- 3J (Rågsveds IF U4-2) Gustav Ängeby 0703353889
P2007- 4F (Rågsveds IF U4-3) Gustav Ängeby 0703353889
P2008-11 (Rågsveds IF Grå) Anna Göras
P2008-24 (Rågsveds IF Svart) Anna Göras
F2009-11 (Rågsveds IF 1) Agnieszka Georgiou
P2009-12 (Rågsveds IF Vit) Luis Lopez Escalante
P2009-38 (Rågsveds IF Grön) Ginno Rene Ontiveros Gonzales 0729309960
P2010-26 (Rågsveds IF Gul 1) Håkan Dackéus
P2010-27 (Rågsveds IF Grön) Anna Nerman Sylla
P2010-28 (Rågsveds IF Grön 11) Anna Nerman Sylla
P2010-41 (Rågsveds IF Gul) Markus Wester
P2011-33 (Rågsveds IF Röd) Paulina Stolpe
P2011-34 (Rågsveds IF Grön) Paulina Stolpe
P2011-35 (Rågsveds IF Gul) Carl Johan Owe Svensson
P2011-36 (Rågsveds IF Röd 1) Paulina Stolpe
P2011-37 (Rågsveds IF Grön 1) Paulina Stolpe
P2011-38 (Rågsveds IF Vit 1) Carl Johan Owe Svensson
P2011-39 (Rågsveds IF Gul 1) Carl Johan Owe Svensson
P2011-40 (Rågsveds IF Vit) Carl Johan Owe Svensson
F2012-12 (Rågsveds IF Gul) Maria Berglund
F2012-13 (Rågsveds IF Grön) Maria Berglund
P2012-31 (Rågsveds IF Gul 11) Jimmy Kyrk 0722823250
P2012-33 (Rågsveds IF Gul) Jimmy Kyrk 0722823250
P2012-34 (Rågsveds IF Grön) Kourda Shawkat 0700322252
P2012-36 (Rågsveds IF Grön 1) Kourda Shawkat 0700322252
P2005 kval till P16 Tobias Tegnestrand 0706173391