Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Sandåkerns SK

Föreningsnummer
03513
Adress
Lagmansgatan 37 B
903 55 UMEÅ
Telefon
090-77 41 48 
Fax
090-717880
E-post
kansli@ssk.ac 
Hemsida
http://www.sandakernssk.se
Ordförande
Johanna Vilhelmsson 
Kassör
Mårten Vikner 
Förbund
Västerbottens Fotbollförbund
Färger
Röd, Röd, Röd (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Vit, Röd, Röd (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
P16 Nationell Grupp 8 Björn Johansson 0706541399
Div 2 Herrjunior södra (Sandåkerns SK P04) Ulf Edmundsson 0706466781
Div 2 Damjunior södra grp 1 (Sandåkerns SK F04) Kenneth Persson 0706710127
Div 2 Damjunior södra grp 2 (Sandåkerns SK F05) Lena Forsgren 0705766263
DM Pojkar 16 Björn Johansson 0706541399
Intersport Cup Pojkar (Sandåkerns SK P05) Claes-Göran Brannelid 0701088361
Futsal Pojkar 14 Södra (Sandåkerns SK P05) Andreas Nilsson 0703827332
Futsal Flickor 14 Södra (Sandåkerns SK F06) Mathias Larsson 0706751359
Futsal Flickor 14 Södra (Sandåkerns SK F05) Lena Forsgren 0705766263
Pojkar Div 3 Södra grp 1 (Sandåkerns SK P05 Röd) Claes-Göran Brannelid 0701088361
Pojkar Div 3 Södra grp 2 (Sandåkerns SK P05 Vit) Claes-Göran Brannelid 0701088361
Pojkar Div 4 Södra grp 2 (Sandåkerns SK P06) Hanna Uvell 0702418667
Pojkar Div 5 Södra grp 1 (Sandåkerns SK P07 Röd) Andreas Nyberg
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Sandåkerns SK P07 Vit) Andreas Nyberg
Pojkar Div 6 Södra grp 1 (Sandåkerns SK P08 Vit) Sebastian Wendel 0706504698
Pojkar Div 6 Södra grp 2 (Sandåkerns SK P08 Röd) Sebastian Wendel 0706504698
Pojkar Div 7 Södra grp 1 (Sandåkerns SK P09 Vit) Martin Wiklund 0706858455
Pojkar Div 7 Södra grp 1 (Sandåkerns SK P09 Röd) Martin Wiklund 0706858455
Pojkar Div 8 Södra S-drag B (Sandåkerns SK P10 Vit) Maria Höglund 0701800604
Pojkar Div 8 Södra S-drag B (Sandåkerns SK P10 Röd ) Maria Höglund 0701800604
Pojkar Div 9 Södra S-drag A (Sandåkerns SK P11 Vit) Fredrik Bergström 0769289433
Pojkar Div 9 Södra S-drag A (Sandåkerns SK P11 Röd) David Persson 090136055 0702050580
Flickor Div 4 Södra grp 1 (Sandåkerns SK F06) Mathias Larsson 0706751359
Flickor Div 4 Södra grp 2 (Sandåkerns SK F07 Röd) Roger Enqvist 090143395 0706263931
Flickor Div 5 Södra grp 1 (Sandåkerns SK F07 Vit) Roger Enqvist 090143395 0706263931
Flickor Div 7 Södra grp 1 (Sandåkerns SK F09) Mikael Boman 0703629114
Flickor Div 8 Södra S-drag B (Sandåkerns SK F10 Vit) Hanna Johansson 0706337882
Flickor Div 8 Södra S-drag B (Sandåkerns SK F10 Röd) Lina Gruffman 0736006091
Flickor Div 9 Södra S-drag A (Sandåkerns SK F11 Vit) Theres Svensson 0738134562
Flickor Div 9 Södra S-drag A (Sandåkerns SK F11 Röd) Theres Svensson 0738134562