Anmälda per den 1 september -17

Anmälda per 1/9 kl. 15:00, OBS Geografisk indelning ej gjord i denna lista samt sorterade i bokstavsordning på tävlingen

Futsal Damer Betsele IF Dam
Clemensnäs IF Dam
Ersboda SK Dam
Gimonäs UIF
Sunnanå SK Div 1 Jun
Ersmarks IK
Sandviks IK
Sandåkerns SK /FIK
Sunnanå SK F00
Umeå Södra DFF
Umeå Södra DFF 1
Futsal Herrar Bergsbyns SK
Gimonäs Umeå IF
IFK Umeå Herrar senior
Kågedalens AIF Herr
Morön BK 2
Rönnskär Railcare IF
Sunnanå SK
Tegs SK Fotboll
Young Boys FC
Byske IF
Ersboda SK
Mjövallens BK
Morön BK Allians FC
Myckle IK P17-19
Robertsfors IK
Robertsfors IK 2
Rönnskär Railcare IF 2
Sandåkerns SK
Futsal DM Damer Ersmarks IK
Gimonäs UIF
Gimonäs Umeå IF
Myckle IK
Rönnskär Railcare IF
Futsal DM Flickor 15 Burträsk FF
Ersmarks IK 1
Gimonäs Umeå IF F03 CSÅ
Gimonäs Umeå IF F03 I/T
Morön BK 1
Myckle IK F03
Umedalens IF F04
Futsal DM Flickor 17 Betsele IF Damjunior
Burträsk FF
Gimonäs Umeå IF
Gimonäs Umeå IF 1
IFK Umeå
Mariehem SK F02/03
Sunnanå SK
Umeå Södra DFF
Futsal DM Herrar Bergsbyns SK 1
Gimonäs Umeå IF
Myckle IK
Rönnskär Railcare IF
Sunnanå SK
Team TG FF 1
Young Boys FC
Futsal DM Pojkar 15 Dorotea IF
Ersmarks IK
Gimonäs Umeå IF
Robertsfors IK
Spöland Vännäs IF P-03
Sunnanå SK P03
Tegs SK Fotboll
Futsal DM Pojkar 17 Ersmarks IK
IFK Umeå
Sunnanå SK P16
Tegs SK Fotboll p17
Futsal Flickor 10 Norra Sunnanå SK F08
Futsal Flickor 10 Södra Gimonäs Umeå IF
Mariehem SK (F08)
Futsal Flickor 11 Norra Byske IF F 11
Clemensnäs IF F07/08
Innervik SK 07-08
Sunnanå SK F07
Futsal Flickor 11 Södra Gimonäs Umeå IF F07
Gimonäs Umeå IF F07 Ca/Sof
Futsal Flickor 12 Norra Morön BK F06 M
Futsal Flickor 12 Södra Gimonäs Umeå IF F06 Tigers
Gimonäs Umeå IF F06 Tomtebo
Umeå Södra FF F-06 Gul
Futsal Flickor 13 Norra Myckle IK F05
Futsal Flickor 13 Södra Röbäcks IF
Futsal Flickor 14 Norra Morön BK F 04
Sunnanå SK 1
Sunnanå SK Flickor 05
Futsal Flickor 14 Södra Ersmarks IK 1
Gimonäs Umeå IF F04 Ca/Sof
Gimonäs Umeå IF Tomtebo
Umedalens IF F04
Umeå Södra FF F04
Futsal Flickor 15 Norra Burträsk FF
Morön BK F 03
Futsal Flickor 15 Södra Ersmarks IK 1
Gimonäs Umeå IF F03 CSÅ
Gimonäs Umeå IF F03 I/T
Sandviks IK F03
Umedalens IF F04
Futsal Flickor 17 Norra Bureå IF F-17
Burträsk FF
Clemensnäs IF 1
Morön BK F02
Myckle IK F02/03
Futsal Flickor 17 Södra Betsele IF Damjunior
Gimonäs Umeå IF
IFK Umeå
Mariehem SK F02/03
Nordmalings BK 1
Storumans IK
Umeå Södra DFF
Futsal Flickor 9 Norra Innervik SK Flickor 09/10/11
Futsal Intersport Cup Flickor Ersmarks IK 1
Gimonäs Umeå IF F04 Ca/Sof
Gimonäs Umeå IF Tomtebo
Sunnanå SK 1
Umedalens IF F04
Futsal Intersport Cup Pojkar Robertsfors IK
Sandåkerns SK P04
Täfteå IK P04/05
Umedalens IF 04
Futsal Pojkar 10 Norra Sunnanå SK P08
Futsal Pojkar 10 Södra Ersboda SK P08
Gimonäs Umeå IF P08 B/C
Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd
Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem
Futsal Pojkar 11 Norra Morön BK P 07
Myckle IK
Skellefteå FF
Futsal Pojkar 11 Södra Ersmarks IK P07
Tegs SK Fotboll P-07
Umedalens IF P07
Futsal Pojkar 12 Norra Bergsbyns SK 1
Morön BK P 06
Sunnanå SK P06
Futsal Pojkar 12 Södra Gimonäs Umeå IF P06 Blackhawks
Gimonäs Umeå IF P06 Carlshöjd
IFK Umeå 1
Mariehem SK (P06)
Röbäcks IF
Sandviks IK P06
Tegs SK Fotboll P-06 Öst
Täfteå IK 1
Futsal Pojkar 13 Norra Sunnanå SK P05 Blå
Futsal Pojkar 13 Södra Ersboda SK P05
Ersboda SK P05
Gimonäs Umeå IF P05
IFK Umeå P-05
Sandviks IK P05
Sandåkerns SK P05
Tegs SK Fotboll 05
Tegs SK Fotboll 05
Täfteå IK P04/05
Umedalens IF P05
Futsal Pojkar 14 Norra Morön BK SFF P04
Myckle IK p04
Sunnanå SK P04
Futsal Pojkar 14 Södra Ersmarks IK P04
Mariehem SK (P04 Grön)
Mariehem SK (P04)
Robertsfors IK
Sandåkerns SK P04
Umedalens IF 04
Futsal Pojkar 15 Norra Burträsk IK /Mjövallens BK
Sunnanå SK P03
Futsal Pojkar 15 Södra Dorotea IF
Ersmarks IK
Gimonäs Umeå IF
Gimonäs Umeå IF
IFK Umeå
Mariehem SK P03
Robertsfors IK
Sandåkerns SK P03
Tegs SK Fotboll
Futsal Pojkar 17 Norra Sunnanå SK P16
Futsal Pojkar 17 Södra Ersmarks IK
Gimonäs Umeå IF
IFK Umeå P17
Tegs SK Fotboll p17
Futsal Pojkar 9 Norra Bergsbyns SK 1 P08
Innervik SK Pojkar 10/11
Futsal Pojkar 9 Södra Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård
Mariehem SK (P09 Grön)
Mariehem SK (P09 Vit)
Täfteå IK