Kansli

Lars Lindgren

Kanslichef

Tel: 0910-380 40
Mobil: 070-577 62 63
E-post: lars@vffboll.ac.se

Sarah Jonsson

Tel: 0910-380 40
Mobil: 070-205 28 51
E-post: sara@vffboll.ac.se

Ansvarsområde: Ekonomi

Micke Sundqvist

Tel: 0910-380 40
Mobil: 070-667 76 39
E-post: micke@vffboll.ac.se

Ansvarsområde: Tävlingsfrågor

Mikael Karlsson

Tel: 0910-380 40
Mobil: 070-395 91 37
E-post: karlsson@vffboll.ac.se

Ansvarsområde: Tävlingsfrågor

Lena Sjölin

Tel: 0910-380 40
Mobil: 070-354 48 48
E-post: lena@vffboll.ac.se

Ansvarsområde: Distriktslag

Tord Marklund

Tel: 0910-380 40
Mobil: 070-201 49 45
E-post: Tord@vffboll.ac.se

Ansvarsområde: Tävlingsfrågor & Utbildningsläger

Stina Säfström

Tel: 0910-380 40
Mobil: 070-577 01 46
E-post: stina@vffboll.ac.se

Ansvarsområde: Utbildning

Torbjörn Nordström

Mobil: 070-343 22 99
E-post: tobba@vffboll.ac.se

Ansvarsområde: Fotboll och Spelarutvecklare

Erik Altin

Tel: 0910-380 40
Mobil: 073-020 42 80
E-post: erik@vffboll.ac.se

Ansvarsområde: Projektledare Föreningsguide Bollsport