Snart startar säsongen

DM är den första som av distriktets tävlingar som startar.
Klicka på rubriken för att se kommande matcher.

DM-Grupp Matchnr Lag Dag
Herrar 190801003 Myckle IK - Sunnanå SK 05-apr
Herrar 190806003 Umedalens IF - Robertsfors IK 05-apr
Herrar 190800001 Medle SK - Bergsbyns SK 11-apr
Herrar 190801001 Sunnanå SK - IFK Ålund 11-apr
Herrar 190802001 Renbergsvattnets IF - Burträsk IK 11-apr
Herrar 190804001 Sandåkerns SK - Obbola IK 11-apr
Herrar 190804002 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF 11-apr
Herrar 190805001 Sörmjöle IK - Hörnefors IF 11-apr
Herrar 190805002 Sörfors IF - IFK Umeå 11-apr
Herrar 190806001 Robertsfors IK - Flarkens IK 11-apr
F 16 190834001 Burträsk FF - Sunnanå SK 11-apr
F 16 190834002 Myckle IK Damjun - Byske FF F 11-apr
F 16 190835001 Ersmarks IK Damjun - Mariehem SK (F06) 11-apr
F 16 190836001 Umeå Södra DFF F05 - IFK Umeå F06 11-apr
P 16 190830001 Morön BK P 05/06 - Robertsfors IK 11-apr
P 16 190831001 Röbäcks IF P 05/06 - Tegs SK Fotboll P15 11-apr
P 16 190832001 Sävar IK - IFK Umeå P-05 11-apr
Damer 190900001 Skellefteå FF - Betsele IF 11-apr
Damer 190901001 IFK Umeå - Umeå Södra DFF 11-apr
Damer 190901002 Sandviks IK - Ersboda SK 11-apr
Herrar 190800004 Clemensnäs IF - Bergsbyns SK 18-apr
Herrar 190802003 Ostvik IK - Renbergsvattnets IF 18-apr
Herrar 190804003 Röbäcks IF - Sandåkerns SK 18-apr
Herrar 190804004 Gimonäs Umeå IF - Obbola IK 18-apr
Herrar 190805003 Sörfors IF - Sörmjöle IK 18-apr
Herrar 190805004 IFK Umeå - Hörnefors IF 18-apr
F 16 190834003 Myckle IK Damjun - Burträsk FF 18-apr
F 16 190834004 Byske FF F - Sunnanå SK 18-apr
F 16 190835002 Mariehem SK (F06) - Umedalens IF f06 18-apr
F 16 190836002 IFK Umeå F06 - Gimonäs Umeå IF 18-apr
P 16 190830002 Robertsfors IK - Skellefteå FF 18-apr
P 16 190831002 Tegs SK Fotboll P15 - Gimonäs Umeå IF 18-apr
P 16 190832002 IFK Umeå P-05 - Umedalens IF P06 18-apr
Damer 190900003 Burträsk FF - Skellefteå FF 18-apr
Damer 190901003 Sandviks IK - IFK Umeå 18-apr
Damer 190901004 Ersboda SK - Umeå Södra DFF 18-apr
Herrar 190800006 Medle SK - Clemensnäs IF 25-apr
Herrar 190801005 IFK Ålund - Myckle IK 25-apr
Herrar 190802005 Burträsk IK - Ostvik IK 25-apr
Herrar 190803005 Bureå IF - Rönnskär Railcare IF 25-apr
Herrar 190804005 Obbola IK - Röbäcks IF 25-apr
Herrar 190804006 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF 25-apr
Herrar 190805005 Hörnefors IF - Sörfors IF 25-apr
Herrar 190805006 Sörmjöle IK - IFK Umeå 25-apr
Herrar 190806005 Flarkens IK - Umedalens IF 25-apr
F 16 190834005 Sunnanå SK - Myckle IK Damjun 25-apr
F 16 190834006 Burträsk FF - Byske FF F 25-apr
F 16 190835003 Umedalens IF f06 - Ersmarks IK Damjun 25-apr
F 16 190836003 Gimonäs Umeå IF - Umeå Södra DFF F05 25-apr
P 16 190830003 Skellefteå FF - Morön BK P 05/06 25-apr
P 16 190831003 Gimonäs Umeå IF - Röbäcks IF P 05/06 25-apr
P 16 190832003 Umedalens IF P06 - Sävar IK 25-apr
Damer 190900005 Betsele IF - Burträsk FF 25-apr
Damer 190901005 Umeå Södra DFF - Sandviks IK 25-apr
Damer 190901006 IFK Umeå - Ersboda SK 25-apr